Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cinsky lampion

Nalezeno:    6 produktů

Lampion čínský ozdobný

Klasický papírový lampion, čtvercový v různých barvách. Klasický papírový lampion, čtvercový v různých barvách.

Lampion čínský ozdobný

Hračka pro děti od 15 letBarevný lampion v čínském stylu slouží jako senzační dekorace všech večírků a oslav! Lampion je vyroben z papíru. Tento parádní kousek ti nesmí na párty chybět! Klasický papírový lampion, čtvercový v různých barvách.

lampion čínský sada 2ks,

Hračka pro děti od 14 let Lampiony ve tvaru čtverce a kruhu balené po dvou kusech v sáčku. Nelze vybrat druh ani barvu, dodáváme dle skladové dostupnosti. Hračka pro děti od 14 let Lampiony ve tvaru čtverce a kruhu balené po dvou kusech v sáčku. Nelze vybrat druh ani barvu, dodáváme dle skladové dostupnosti.

lampion čínský sada 2ks,

Hračka pro děti od 15 letSada barevných lampionů v čínském stylu slouží jako senzační dekorace všech večírků a oslav! Lampiony jsou vyrobeny z papíru. Nelze vybrat konkrétní balení. Dodáváme dle skladové dostupnosti. Tento parádní kousek ti nesmí na párty chybět! Hračka pro děti od 14 let Lampiony ve tvaru čtverce a kruhu balené po dvou kusech v sáčku. Nelze vybrat druh ani barvu, dodáváme dle skladové dostupnosti.

Lampion ovál čínský nebalený

Hračka pro děti od 15 letBarevný lampion v čínském stylu slouží jako senzační dekorace všech večírků a oslav! Lampion je vyroben z papíru a nelze vybrat konkrétní druh. Tento parádní kousek ti nesmí na párty chybět! Hračka pro děti od 14 let Klasický papírový lampión, který nesmí chybět na žádné oslavě. Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.

Lampion ovál čínský nebalený

Hračka pro děti od 14 let Klasický papírový lampión, který nesmí chybět na žádné oslavě. Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti. Hračka pro děti od 14 let Klasický papírový lampión, který nesmí chybět na žádné oslavě. Nelze vybrat druh, dodáváme dle skladové dostupnosti.