Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cinely anatolian

Nalezeno:    32 produktů

ANATOLIAN US 08 SPL

splash 8"<br>Série Ultimate - noblesní moderní činely s bohatým hammeringem a třpytivým zvukem

ANATOLIAN ES 13 RHHT

hi hat 13" regular<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 18 CNA

china 18"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 16 CNA

china 16"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 13 PWHHT

hi hat 13"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 12 SPL

splash 12"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 12 PWHHT

hi hat 12"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 10 SPL

splash 10"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 06 SPL

splash 6"<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN ES 17 PWCRH

crash 17" power<br>Řada Expression jsou moderní výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména do rockové muziky. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN TS 19 CRH

crash 19"<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN BS 22 RDE

ride 22"<br>Baris serie: Činely mající lehkou korekturu nejvyšších a nejnižších pásem. Činely mají průrazný a svítivý charakter, který zároveň nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a další styly, kde je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti.

ANATOLIAN TS 20 HRDE

ride 20" heavy<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN TS 20 CNA

china 20"<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN TS 17 CRH

crash 17"<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN TS 16 CNA

china 16"<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN TS 12 RKHHT

hi hat 12" rock<br>Klasické turecké činely broušené, bez vrchního laku. Zvuk je frekvenčně i sustainově velmi plný, převládá přitom vřelost a jemnější barevné odstíny především ve výškách. Vhodné pro všechny styly hraní, zejména však tyto činely ocení hráči s potřebami moderně důrazného, přitom ale dostatečně senzitivního a dynamického nástroje.

ANATOLIAN BS 20 CNA

china 20"<br>Baris serie: Činely mající lehkou korekturu nejvyšších a nejnižších pásem. Činely mají průrazný a svítivý charakter, který zároveň nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a další styly, kde je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti.

ANATOLIAN BS 18 CNA

china 18"<br>Baris serie: Činely mající lehkou korekturu nejvyšších a nejnižších pásem. Činely mají průrazný a svítivý charakter, který zároveň nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a další styly, kde je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti.

ANATOLIAN BS 12 PWHHT

hi hat 12" power<br>Baris serie: Činely mající lehkou korekturu nejvyšších a nejnižších pásem. Činely mají průrazný a svítivý charakter, který zároveň nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a další styly, kde je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti.

ANATOLIAN US 22 BCNA

china boy 22"<br>22" china ze série Ultimate, která nabízí noblesní moderní činely s bohatým hammeringem a třpytivým zvukem. Činel je ze slitiny B20Plus a v povrchové úpravě regular.

ANATOLIAN EMS 15 LCRH

crash 15" light<br>Emotion serie jsou "měkké" temné suché činely, vhodné zejména pro jazz a podobné akusticky náročnější požadavky. Slitina B20Plus, povrchová úprava regular.

ANATOLIAN EMS 15 CRH

crash 15"<br>Emotion serie jsou "měkké" temné suché činely, vhodné zejména pro jazz a podobné akusticky náročnější požadavky. Slitina B20Plus, povrchová úprava regular.

ANATOLIAN EMS 16 LCRH

crash 16" light<br>Emotion serie jsou "měkké" temné suché činely, vhodné zejména pro jazz a podobné akusticky náročnější požadavky. Slitina B20Plus, povrchová úprava regular.

ANATOLIAN US 20 CNA

china 20"<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN US 20 BCNA

china boy 20"<br>Ultimate série jsou moderně laděné činely s průrazným charakterem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti.

ANATOLIAN US 13 RHHT

hi hat 13" regular<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN US 13 PWHHT

hi hat 13" power<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN US 17 PWCRH

crash 17" power<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN US 18 CNA

china 18"<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN US 14 CNA

china 14"<br>Ultimate série jsou noblesní moderně laděné činely s bohatým hammeringem, který ale nepostrádá citlivost, hladkost a příjemné výšky. Vhodné pro pop rock a jiné styly u kterých je třeba vyšší průraznost spolu se zachováním citlivosti. Slitina B20Plus, povrchová úprava brilliant.

ANATOLIAN KS 12 RKHHT

hi hat 12"<br>Kappadokia serie jsou duální činely se dvěma nebroušenými pásmy na tradičním zpracovaném povrchu. Mají jemný a zemitý charakter, umocněný částečným frézováním. Nabízejí sušší kontrolovaný sound s kratším dozvukem a měkkým zvukovým spektrem, ve kterém je lehká příměs orientální tříštivosti. Vhodné pro jazz, alternativní styly a situace, kdy je vyžadován kontrolovaný a zemitý zvuk činelů s bohatými temnými barvami sustainu. Slitina B20Plus, povrchová úprava regular....Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: