Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cinely anatolian

Nalezeno:    165 produktů

US 22 NRDE ULTIMATE RIDE ANATOLIAN

22 Natural Ride Anatolian Natural - nestoustružené činely se suchým temným zvukem, vhodným např. pro jazz

US 22 NRDE ULTIMATE RIDE ANATOLIAN

22" Natural Ride Anatolian Natural - nestoustružené činely se suchým temným zvukem, vhodným např. pro jazz

ANATOLIAN US 22 NRDE ULTIMATE RIDE

22" Natural Ride Anatolian Natural - nestoustružené činely se suchým temným zvukem, vhodným např. pro

US 22 NRDE ULTIMATE RIDE ANATOLIAN

22" Natural Ride Anatolian Natural - nestoustružené činely se suchým temným zvukem, vhodným např. pro jazz

US 22 NRDE ULTIMATE RIDE ANATOLIAN

22" Natural Ride Anatolian Natural - nestoustružené činely se suchým temným zvukem, vhodným např. pro jazz

Anatolian Emotion Crash 16"

Činel ze série Emotion Crash s průměrem 16". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Ultimate Splash 12"

Činel ze série Ultimate Splash s průměrem 12". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate China 16"

Činel ze série Ultimate China s průměrem 16". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Crash 17"

Činel ze série Ultimate Crash s průměrem 17". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Traditional Bell 8"

Činel ze série Traditional Bell s průměrem 8". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Splash 12"

Činel ze série Traditional Splash s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 22"

Činel ze série Traditional China s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Emotion Crash 14"

Činel ze série Emotion Crash s průměrem 14". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Expression Splash 8"

Činel ze série Expression Splash s průměrem 8". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression Splash 10"

Činel ze série Expression Splash s průměrem 10". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression China 12"

Činel ze série Expression China s průměrem 12". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression China 14"

Činel ze série Expression China s průměrem 14". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression Crash 14"

Činel ze série Expression Crash s průměrem 14". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression Crash 15"

Činel ze série Expression Crash s průměrem 15". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Impression Crash 16"

Činel zo série Impression Crash s průměrem 16". Klasicky pojaté turecké činely s moderní povrchovou úpravou. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Impression China 16"

Činel zo série Impression China s průměrem 16". Klasicky pojaté turecké činely s moderní povrchovou úpravou. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Impression Crash 18"

Činel zo série Impression Crash s průměrem 18". Klasicky pojaté turecké činely s moderní povrchovou úpravou. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression Crash 19"

Činel ze série Expression Crash s průměrem 19". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Expression Crash 18"

Činel ze série Expression Crash s průměrem 18". Moderní a výrazné činely s bohatým sustainem, vhodné zejména pro rockovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Emotion China 20"

Činel ze série Emotion China s průměrem 20". Měkké, temné a suché činely, vhodné zejména pro jazzovou hudbu. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 20"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 19"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 19". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Ultimate Splash 10"

Činel ze série Ultimate Splash s průměrem 10". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Bell 12"

Činel ze série Ultimate Bell s průměrem 12". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate China 14"

Činel ze série Ultimate China s průměrem 14". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Crash 14"

Činel ze série Ultimate Crash s průměrem 14". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate China 20"

Činel ze série Ultimate China s průměrem 20". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Crash 19"

Činel ze série Ultimate Crash s průměrem 19". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Ride 20"

Činel ze série Ultimate Ride s průměrem 20". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Ultimate Ride 22"

Činel ze série Ultimate Ride s průměrem 22". Moderní činely s bohatým hammeringem a průrazným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Brilliant.

Anatolian Traditional Crash 14"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Bell 12"

Činel ze série Traditional Bell s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 16"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 21"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 21". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 22"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.