Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cilkanol 30x300mg

Nalezeno:    7 produktů

Cilkanol cps.30x300mg

Kvalitní Cilkanol cps.30x300mg za 97 Kč.

Cilkanol cps.30x300mg

Léčivý přípravek Cilkanol obsahuje léčivou látku Troxerutin, která patří do skupiny tzv. venofarmak, léčiv na žilní obtíže. Cilkanol zmírňuje obtíže spojené s chronickou žilní nedostatečností, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin. Užívá se také k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech.

Cilkanol cps.30x300mg

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin.

Cilkanol cps.30x300mg

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích a pálení v lýtkách. Působí proti otokům.

Zentiva, a.s. Cilkanol kapsle 30x300mg

CILKANOL Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích a pálení v lýtkách. Působí proti otokům. Cilkanol užívají na doporučení lékaře dospělí a mladiství při chronických žilních onemocněních ke zmírnění obtíží, jako jsou otoky, bolest, svědění a křeče dolních končetin, k podpoře hojení bércových vředů a při hemoroidech. Dospělí a m...

Cilkanol cps.30x300mg /pharmdata?ident=8csh6iesh&width=683&sirka=683

Léčivá látka troxerutin patří do skupiny bioflavonoidů. Snižuje propustnost krevních vlásečnic, snižuje lomivost cév, zlepšuje prokrvení a výživu tkání končetin. Přispívá k úlevě při bolesti, pocitu těžkosti a únavy v dolních končetinách, při křečích. Čtěte pozorně příbalový leták.