Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cibule tulipan

Nalezeno:    12 produktů

Tulipán Garant cibule - cibuloviny - 25 ks

Tulipán Garant je až 60 centimetrů vysokou odrůdou vhodnou pro pěstování v okrasných záhonech, kde vynikne v kombinaci s dalšími odrůdami tulipánu. Odrůda vytváří krásné žlutě zbarvené květy, z kterých se můžeme těšit již od dubna. Rostlina je vhodná k řezu do váz, kde vydrží dlouho dobu.

Tulipán - Carnaval de Nice - cibule tulipánů - prodej cibulovin - 3 ks

Tulipán Carnaval de Nice - velikost 12/+ je krásný dvoubarevný tulipán červeno - bílé barvy. Hodí se výborně do kytic. Na začátku kvetení je barva květu zeleno bílá, poté se změní. Tulipán Carnaval de Nice obzvlášť vynikne ve velkých skupinách tulipánů. Tulipán Carnaval de Nice symbolizuje štěstí a lásku. Dosahuje výšky 50 cm. Odrůda kvete během května.

Tulipán Angelique - cibule tulipánů koupit - podzimní cibuloviny - 3 ks

Cibule tulipánů Angelique - velikost 10/11 Krásně světle růžově nebo také starorůžově kvetoucí tulipán zpestří každou zahradu. Květy tulipánu Angelique jsou plnokvěté a připomínají svým květem růže. Krásně voní! Odrůda dorůstá do výšky 45 cm. Hodí se skvěle k řezu, ale také Vám dlouho vydrží na zahrádce, kde určitě nezůstane bez povšimnutí. Kvete na začátku května.

Tulipán turkestánský - prodej holandských tulipánů - cibule - 3 ks

Tulipán turkestánský - prodej holandských cibulovin - velikost 7/8 - botanický druh Tulipán turkestánský je nízká botanická odrůda tulipánů dosahující max. 20 cm. Takto nízký tulipán má tu výhodu, že mu nevadí ani silný vítr a neohrozí ho. Kvete krémovou či žlutou barvou s výrazným žlutým středem. Výhodou této nízké odrůdy je, že prakticky kvete jen co vyleze ze země. Kvete během března a dubna.

Tulipán Urumiensis - koupit cibule - holandské nízké tulipány - prodej cibulovin - 3 ks

Tulipán Urumiensis s drobnými cibulkami o velikosti 6/7 je nízká odrůda vhodná hlavně do skalek či do truhlíků. Dorůstá do výšky max. 10 cm. Kvete od března žlutou barvou, která je doplněná okvětními lístky červené barvy.

Tulipán Aladdin - cibuloviny - 3 ks

Jedná se o nápadnou odrůdu tulipánů vyznačující se svými dvoubarevnými květy, červenými s oranžovými pruhy. Květ je úzký dlouhý, velice elegantní. Rostlina dorůstá do výšky až 50-ti centimetrů. Odrůdu je vhodné pěstovat jak na záhonech, tak v květináčích. Tulipán Aladdin kvete během května. Dosahuje výšky 50 cm. Velikost cibule 10/11

Tulipán - Little Beauty - prodej holandských tulipánů - 3 ks

Tulipán Little beauty - prodej holandských cibulovin tulipánů - velikost cibule 6/7 Tulipán Little beauty - neboli Malá kráska je nízká odrůda tulipánů dorůstající do výšky okolo 10 až 15 cm. Tulipány kvetou fuchsiovou barvou s výrazným černým středem. Květy se objevují od března do dubna.

Cibulky tulipánů - tulipán červený - Apeldoorn - 3 ks

Velikost cibule je 10/11. Odrůda Apeldoorn patří do Darwinovy skupiny tulipánů, dlouho vydrží ve váze, je proto vhodný k řezu. Max. výška 60 cm. Barva květu - sytě červená.

Tulipán Groenland - prodej tulipánů - cibuloviny - 3 ks

Tulipán Groenland - podzimní cibuloviny - prodej Tulipán Groenland je kvalitní cibule dovezena přímo z Holandska kolébky tulipánů. Květy tulipánu Groenland jsou dvoubarevné - zeleno - růžové, což jim přidává na jejich atraktivitě. Tato odrůda dorůstá do výšky 45 cm. A dopřejte rostlinkám rozestupy, alespoň 10 cm. Odmění Vás květy od dubna do května.

Cibulky tulipánů - tulipán Pinocchio - 3 ks

Velikost cibule je 10/11. Odrůda tulipánů Pinochio má tvar květů špičatý a barvu červeno - žlutou. Jedná se o nízkou odrůdu tulipánů ideálních do skalky. Ale dají se pěstovat i květináči, pokud si jich zasadíme více do jednoho, vytváří krásné zátiší. Barva květu je bílo - žlutá. Dosahuje výšky 15- 20 cm.

Tomigan 250 EC 5 l

Herbicid TOMIGAN 250 EC ve formě emulgovatelného koncentrátu k postemergentnímu postřiku proti plevelům, odolných dvouděložných plevelů v obilninách bez podsevu, kukuřici, máku, kmínu, cibuli, semenářských porostech mrkve, petržele, zelí a pažitky, travách na semeno, loukách a pastvinách, okrasných a účelových trávnících, tulipánech, narcisech a jádrovinách. TOMIGAN 250 EC herbicidve formě emulgovatelného koncentrátu k postemergentnímu postřiku proti plevelům, odolnýchdvouděložných plevelů, sví...

Dithane DG Neo-Tec 10 kg

DITHANE DG Neotec organický kontaktní postřik na list proti širokému spektru houbových chorob (např. fungicid do brambor na plíseň bramborovou atd.). Obsah: Mancozeb 80% Fungicid DITHANE DG Neotec organický kontaktní postřik na list proti širokému spektru houbových chorob (např. fungicid do brambor na plíseň bramborovou atd.).Obsah: Mancozeb 80%Registrované použití postřiku na plíseň DITHANE DG Neotec : borovice sypavka borová , Brunchhorstia spp. 2 kg/ha 300-1000 l vody /ha OL 7 brambor plís...

Podobné fráze: