Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cibule lilie

Nalezeno:    5 produktů

Červená lilie

Roz, Stella a mladá svobodná matka Hayley dál žijí na bývalém Harperově panství, zatíženém tajemnou legendou. Poté, co se Stella a Roz vdají, se duch zvaný Harperova nevěsta stálě častěji zjevuje v ložnici Hayley a její roční dcerky Lily. Přízrak je den ode dne agresivnější, občas se do Hayley převtěluje a promlouvá jejími ústy. Obyvatelé panství začínají tušit, že Harperova nevěsta dům neopustí, dokud se nezjistí, jak zemřela a kde je pochována. O její smrti však neexistují žádné záznamy. Všic...

Více informací
od 64 Kč
Koupit nejlevněji

Lilie Dizzy - cibule Lilie - 1 ks

Lilie Dizzy- je okrasná rostlina, dosahující do výšky kolem 80 - 100 cm . Květy jsou velké, bílé s červenými pruhy, což dodává lilii Dizzy na kráse. Lilie jsou mrazuvzdorné a vydrží na jednom místě i po několik let. Kvete během léta - od června do srpna. Velikost cibulek je 16/18.

Lilie Vivaldi - růžová - holandské cibule Lilie - 1 ks

Lilie Vivaldi s velikostí cibulek 16/18 je krásně kvetoucí asijský hybrid. Lilie Vivaldi kvete světle růžově. Dá se pěstovat jak venku přímo na záhonku tak i v květináči. Dosahuje výšky kolem 80 cm a kvete od května do července. Krásně voní! Lilie je mrazuvzdorná , je možné ji nechat na jednom stanovišti po delší dobu. Krásně vyniknou ve skupinkách!

Lilie červená - Red tiger - lilium - cibule lilií - 1 ks

Lilie Red tiger, neboli červený tygr je vhodná odrůda jak do květináčů na balkón tak také do okrasných záhonů. Dosahuje výšky max. 90 cm. Velikost cibulek 16/18 Květy jsou nádherné, zbarvené do červena. Rostlina je mrazuvzdorná , na jednom stanovišti vydrží po dobu několik let.

Lilie Mona Lisa - holandské cibuloviny - 1 ks

Lilie růžové barvy s tmavým středem a světlejším okrajem, orientální typ. Dorůstá výšky 60 - 90 cm. Cibule o velikosti 16/18. Vhodná ke kontejnerové výsadbě. Kvete během letních měsíců a krásně voní.

Lilie bílá - White tiger - lilium - prodej cibulek - 1 ks

Lilie White tiger, s velikostí cibule 16/18 vytváří bílé květy s černými tečkami, které obšťastní snad každého návštěvníka Vaší zahrady. Dosahuje výšky kolem 60 - 80 cm. Kvete tedy nádhernými květy během července a srpna.Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: