Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cherry sunburst

Nalezeno:    6 produktů

PRS SE Custom 24 30th Anniversary Cherry Sunburst

Elektrická kytara PRS CUSTOM 24 30TH ANNIVERSARYTato kytara od legendární značky PRS spadá mezi výroční modely oslavující 30 let existence této série. Nástroje z této výroční řady mají nově zdobený hmatník, speciální kryt napínacího šroubu na hlavě a nové snímače. Kytary Custom 24 představil Paul Reed Smith v roce 1985. Kombinace dvouoktávového krku, 635 mm dlouhé menzury a dvou humbucker snímačů se v té době stala výrazně originální konfigurací, která je standardem pro...

Elektrická kytara Epiphone Les Paul Standard Plus-Top Pro HS

Elektrická kytara Epiphone Les Paul Standard Plus Top PRO HB. Barva: Heritage Cherry Sunburst (HB).

Elektrická kytara ESP LTD EC-100QM FCSB

Elektrická kytara LTD EC-100QM FCSB. Lipové tělo s očkovaným javorovým topem, javorový krk s palisandrovým hmatníkem. Snímače ESP, barva "Faded Cherry Sunburst".

Epiphone Hummingbird PRO

elektroakustická kytara, typ dreadnought, masivní smrková vrchní deska, luby a zadní díl: mahagon, krk: mahagon, hmatník: palisandr, snímač Shadow ePerformer, 2-pásmový ekvalizér, barva FC (Fader Cherry Sunburst)

Akustická kytara Yamaha FG 740SFM VCS

Akustická westernová kytara FG740SFM je postavena na základě stávající FG730S s masivní smrkovou vrchní deskou a nádherným žíhaným javorem na zadní desce a lubech. Povrchová úprava Vintage Cherry Sunburst dodává nástroji prvotřídní vzhled. Také luby a zadní deska jsou lakovány pro zvýraznění žíhaného efektu dřeva.

ESP LTD EC-100QM FCSB

Elektrická kytara Elektrická kytara typu Les Paul ze série LTD Standard, tělo lípa, krk javor, šroubovaný, konfigurace snímačů HB – HB (ESP LH-150), 24 pražců, provedení Faded Cherry Sunburst LTD STANDARDSérie Standard produkovaná subfirmou ESP-LTD nabízí nástroje, které nabízí vše, co čekáte od kytar ESP, avšak za výrazně přijatelnější cenu, a to při zachování standardů zpracování, kvality použitých materiálů a samozřejmě zvuku. Mezi nástroji LTD se pohybují kytary a b...