Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cetaphil krem

Nalezeno:    5 produktů

Cetaphil hydratační krém 50g

Cetaphil hydratační krém byl vyvinut jako doplněk léčby různých kožních onemocnění: atopická dermatitida, akné, suchá pleť, rosacea, psoriáza. Cetaphil hydratační krém dlouhodobě hydratuje pleť stabilizuje kožní bariéru podporuje účinky léčby není parfémován - pro citlivou a suchou kůži - dlouhodobě hydratuje kůži - stabilizuje kožní bariéru - bez obsahu parfému - nekomedogenní Použití: Nanášet denně, podle potřeby. Hydratační produkty Cetaphil se doporučují pro hydrataci suché, citlivé a probl...

Cetaphil hydratační krém 50 g

Cetaphil hydratační krém je obzvlášť vhodný pro citlivou a suchou kůži. Rychle se vstřebává a pomáhá udržovat přirozenou kožní bariéru.

Cetaphil hydratační krém 50 g

Cetaphil hydratační krém byl vyvinut jako doplněk léčby různých kožních onemocnění: atopická dermatitida, akné, suchá pleť, rosacea, psoriáza, seborhoická dermatitida.

CETAPHIL Hydratační krém 50 g

Cétaphil creme-soin hydratant 50 g, Denní hydratační nemastný krém s velmi jemnou texturou pro ošetření suché, citlivé, problematické nebo pokožky.

Galderma Laboratorium Gmbh Cetaphil hydratační krém pro citlivou pokožku 50 g

Hydratační nemastný krém s velmi jemnou texturou pro ošetření suché, citlivé, problematické nebo nemocné pokožky. Po aplikaci je pleť dlouhodobě hydratovaná, hedvábně jemná a přirozeně pružná. Cetaphil hydratační krém byl vyvinut jako doplněk léčby různých kožních onemocnění: atopická dermatitida, akné, suchá pleť, rosacea, psoriáza, seborhoická dermatitida. Je tedy excelentní i pro hydrataci zdravé pokožky. Cetaphil hydratační krém přirozeně stabilizuje kožní bariéru, nedráždí, je nekomedog...