Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cestovni polstarek detsky

Nalezeno:    41 produktů

Dětský cestovní polštářek Cars Neon

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty. Motiv Disney Cars Neon.

Dětský cestovní polštářek Medvídek Pú

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty. Motiv Disney Medvídek Pú a Oslík.

Dětský cestovní polštářek Minnie 26x20 cm

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty. Motiv Disney Minnie Mouse.

Dětský cestovní polštářek Trolls / Trollové 35x34 cm

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty.

Dětský cestovní polštářek Cars Blesk McQueen

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty. Motiv Disney Cars Blesk McQueen.

Dětský cestovní polštářek Frozen Anna a Elsa

Dopřejte pohodlí a bezpečí Vašim dětem při cestování! Hladký, jemný polštářek pro pohodlné a bezpečné cestování a spánek během cesty. Motiv Disney Frozen Ledové království Anna a Elsa.

Bubble Bum Dětský cestovní polštářek Sneck + SLUCHÁTKA ZDARMA Sneck

Dětský cestovní polštářek Sneck Tento pohodlný cestovní polštářek plněný mikro kuličkami z příjemného materiálu, poskytuje pohodlný spánek Vašemu dítěti a zároveň podporu hlavy a krku. Ideální pro cestování. Snadno se připojí pomocí suchého zipu k opěrce hlavy, takže zůstává na svém místě. Taktéž obsahuje kapsu na mobil, mp3 přehrávač.

Carbotex Polštářek Superman Duo

Dětský polštářek se znakem Supermana Polštářek s logem Supermana na červenomodrémpodkladě.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek můžete použít například jako cestovní polštářek nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Rozměr polštářku je 40x40 cm.Polštářek MÁ zip

Carbotex Polštářek Superman Red

Dětský polštářek se Supermanem Červený polštářek s obrázkem a jménem Supermana vybíhajícího do akce.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm a má zip.Polštářek můžete využít například jako cestovní polštářek nebo jako dekoraci do dětského pokoje.

Polštářek Clone Wars Evil

Dětský polštářek Clone Wars Evil je bílý, v kobinaci s červenou a černou barvou, určený především pro příznivce hvězdné ságy Clone Wars a Star Wars. Polštářek můžete použít například jako cestovní polštářek, nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Rozměr polštářku je 40x40 cm a je vyroben ze 100% bav

Polštářek Želvy Ninja Modrý

Dětský polštářek Želvy Ninja Modrý s nápisem Into Dimension X. Můžete jej použít například jako cestovní polštářek, nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Rozměr polštářku je 40x40 cm a je vyroben ze 100% bavlny. Výplň pak tvoří silikonizované polyesterové duté vlákno. Polštářek NEMÁ zip.

Polštářek Želvy Ninja Zelený

Dětský polštářek Želvy Ninja Zelený s nápisem The Good Guys. Můžete jej použít například jako cestovní polštářek, nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Rozměr polštářku je 40x40 cm a je vyroben ze 100% bavlny. Výplň pak tvoří silikonizované polyesterové duté vlákno. Polštářek MÁ zip.

Carbotex Polštářek Superman

Dětský polštářek s logem Supermana Modrý polštářek s červenožlutým logem oblíbeného hrdiny nad siluetou velkoměsta.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm a má zip.Polštářek můžete být vhodnou děkorací do dětského pokoje nebo lze použít jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Superman Blue

Dětský polštářek se Supermanem Polštářek v modré barvě s kresleným obrázkem superhrdiny letícího z Daily Planet přímo k Vám.Polštářek má zip, je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek v rozměru 40 x 40 cm můžete využít například jako cestovní polštářek nebo jako dekoraci do dětského pokoje.

Carbotex Polštářek Prasátko Pepina Fly

dětský polštářek s prasátkem pepou Růžový polštářek, na kterém je Prasátko Pepina nakreslena jako víla.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm.Polštářek má zip.Polštářek můžete využít jako dekoraci do dětského pokoje či jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Justice League Blue

Dětský polštářek s Ligou Spravedlivých Modrý polštářek s obrázkem tří komiksových superhrdinů.Polštářek má zip, je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek v rozměru 40 x 40 cm může posloužit jako dekorace do dětského pokoje nebo jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Justice League Green

Dětský polštářek Liga Spravedlivých Polštářek s vyobrazením tří komiksových superhrdinů na zeleném podkladě.Polštářek má zip, je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek má rozměr 40 x 40 cm a je vhodný jako cestovní polštářek nebo jako dekorace do dětského pokoje.

Carbotex Polštářek Adventure Time - Zelený

dětský polštářek čas na dobrodružství Zelený polštářek s obrázkem kluka Finna tančícím se svým psem Jakem.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm a je opatřen zip.Polštářek můžete využít jako cestovní polštářek či jako dekoraci do dětského pokoje.

Carbotex Polštářek Adventure Time - Modrý

dětský polštářek čas na dobrodružství Modrý polštářek s obrázkem Finna klouzajícím po svém psu Jakeovi.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm a je opatřen zip.Polštářek můžete využít jako cestovní polštářek či jako dekoraci do dětského pokoje.

Polštářek Doba Ledová Cool Club

Dětský polštářek Doba Ledová Cool Club je určen pro všechny příznivce animovaného filmu Doba ledová. Polštářek můžete použít například jako cestovní polštářek, nebo jako praktickou dekoraci do dětského pokoje. Rozměr povláčku je 40x40 cm a je vyroben ze 100% bavlny, výplň pak tvoří silikonizované p

Polštářek Chuggington Veselé vláčky - Puntíky

Dětský polštářek Chuggington Veselé vláčky - Puntíky červené barvy ozdobené žlutými puntíky s obrázkem kamarádů vláčků Broníka, Vilíka a Koko. Můžete jej použít například jako cestovní polštářek, nebo jako dekoraci do dětského pokoje. Rozměr polštářku je 40x40 cm a je vyroben ze 100% bavlny. Výplň p

Carbotex Polštářek Animal Planet Stegosaurus

dětský polštářek s dinosaurem Polštářek v modro-černé barvě s kresleným jurským býložravým StegosauremPolštářek můžete použít například jako cestovní polštářek nebo jako dekoraci do dětského pokoje.Rozměr polštářku je 40x40 cmPolštářek je vyroben ze 100% polyesteru a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek MÁ zip. Polštářek se nesmí prát.

Carbotex Polštářek Justice League Komiks

Dětský polštářek Liga Spravedlnosti Polštářek s komiksovým vyobrazením členů Justice League na zeleno-černém podkladě.Polštářek má rozměr 40 x 40 cm, je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek má zip.Polštářek je vhodný jako cestovní polštářek nebo jako dekorace do dětského pokoje.

Carbotex Polštářek Adventure Time - Jake

dětský polštářek se psem Jakem Žlutý polštářek s portrétem psa Jakea jistě potěší všechny dobrodružné fanoušky seriálu Čas na dobrodružství.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm.Polštářek má zip.Polštářek můžete využít jako dekoraci do dětského pokoje či jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Animal Planet Tyranosaurus

dětský polštářek s Tyranosaurem Obrázek největšího predátora všech dob vybíhajícícho z houští je na polštářek natištěn technologií fotoprintu.Polštářek může být pěknou dekorací dodětského pokoje nebo jej můžete použít například jako cestovní polštářekRozměr polštářku je 40x40 cm, je vyroben ze 100% polyesteru a výplň tvoří polyesterové duté vlákno, nesmí se prát.Polštářek MÁ zip. ...

Carbotex Polštářek Prasátko Pepa - George vítěz

dětský polštářek PepPA Pig - george Dětský světle modrý polštářek s obrázkem prasátka George jako vítěze.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm.Polštářek má zip.Polštářek můžete využít jako dekoraci do dětského pokoje či jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Prasátko Pepa Dream Time

dětský polštářek s prasátkem pepinou Dětský polštářek v růžové barvě s obrázkem prasátka Pepiny chystající se ke spaní.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm.Polštářek má zip.Polštářek můžete využít jako dekoraci do dětského pokoje či jako cestovní polštářek.

Carbotex Polštářek Justice League Elite Force

Dětský polštářek Elite Force Polštářek v modré barvě s komiksovým obrázkem světoznámých superhrdinů.Polštářek s rozměrem 40 x 40 cm je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Polštářek má zip.Polštářek lze využít jako cestovní polštářek nebo jako dekoraci do dětského pokoje.

Carbotex Polštářek Adventure Time - Finn a Jake

dětský polštářek čas na dobrodružství Polštářek v zelené barvě s obrázkem kluka Finna jezdícím na svém psovi Jakeovi.Polštářek je vyroben ze 100% bavlny a výplň tvoří polyesterové duté vlákno.Rozměr polštářku je 40x40 cm a má zip.Polštářek můžete využít jako cestovní polštářek či jako dekoraci do dětského pokoje.