Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Ceska kuchyne pro vas typ krevni skupina 0

Nalezeno:    5 produktů

Krevní skupina 0

Česká kuchyně pro Váš typ Titul: Krevní skupina 0 Autor: Olga Mengerová, Pavla Momčilová EAN: 9788085936469 ISBN: 80-85936-46-1 Nakladatel: Pavla Momčilová Rok vydání: 2004 Vazba: Brožovaná bez přebalu lesklá Rozměry: 142 x 203 mm Počet stran: 88 Váha: 111 g Jazyk: CZE Krevní skupina 0 - Olga Mengerová, Pavla Momčilová Sešity zdravé výživy jsou kuchařky, které obsahují více než 100 receptů na přípravu chutných pokrmů podle moderních zásad zdravé výřivy. Podle našich receptů se vám bude vaření i...

Více informací
od 81 Kč
Koupit nejlevněji

Česká kuchyně pro váš typ - krevní skupina 0 - Mengerová Olga, Momčilová Pavla

Česká kuchyně pro váš typ - krevní skupina 0 - Mengerová Olga, Momčilová Pavla 2. vydání úspěšného titulu vedoucí dietní sestry IKEM a autorky knížek o zdravé výživě o možnosti stravovat se i v Česku podle zásad amerického lékaře Dr.D Adama. Kniha je oproti 1. vydání doplněna rozsáhlou tabulkou prospěšných, neutrálních a škodlivých potravin, které jsou u nás běžně dostupné a v české kuchyni používané, a to pro všechny 4 krevní skupiny. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Kuchařky | Česká ku...

Krevní skupina A - Česká kuchyně pro Váš typ - Mengerová Olga, Momčilová Pavla

Krevní skupina A - česká kuchyně pro váš typ - Mengerová Olga, Momčilová Pavla Kniha krevních vychází z principů výživového systému amerického lékaře Dr.P.J.D´Adama. Vedoucí dietní sestra IKEM spolu s poradkyní pro zdravou výživu zpracovaly originálním způsobem tuto problematiku pro české prostředí. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Kuchařky od Pavla Momčilová naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Krevní skupina BA AB - česká kuchyně pro váš typ - Mengerová Olga, Momčilová Pavla

Krevní skupina BA AB - česká kuchyně pro váš typ - Mengerová Olga, Momčilová Pavla Kniha krevních vychází z principů výživového systému amerického lékaře Dr.P.J.D´Adama. Vedoucí dietní sestra IKEM spolu s poradkyní pro zdravou výživu zpracovaly originálním způsobem tuto problematiku pro české prostředí. z kategorie Knihy | Naučná literatura | Kuchařky od Pavla Momčilová naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Krevní skupina A - Česká kuchyně pro Váš typ - Mengerová, Olga; Momčilová, Pavla

Sešity zdravé výživy jsou kuchařky, které obsahují více než 100 receptů na přípravu chutných pokrmů podle moderních zásad zdravé výřivy. Podle našich receptů se vám bude vaření i pečení dařit - a co víc - chutě překvapí i náročné strávníky.

Krevní skupina B a AB - Česká kuchyně pro Váš typ - Mengerová, Olga; Momčilová, Pavla

Sešity zdravé výživy jsou kuchařky, které obsahují více než 100 receptů na přípravu chutných pokrmů podle moderních zásad zdravé výřivy. Podle našich receptů se vám bude vaření i pečení dařit - a co víc - chutě překvapí i náročné strávníky.