Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cerna sindel

Nalezeno:    8 produktů

Katepal FOXY černá

Finský bitumenový ( asfaltový ) střešní šindel KATEPAL Asfaltový střešní šindel Super Foxy se vyznačuje svým kosočtvercovým tvarem, jehož honosný vzhled umocňuje kombinace patřičné barvy a černého kameniva. Šindel Super Foxy vyniká velice dobře na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou. Super Foxy je střešní krytina určená k pokrytí naprosto všech typů střech a je jako jeden z mála bitumenových šindelů používán i v památkových zónách. Design šindele Super Foxy byl vymý...

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Katepal KL černá

Finský bitumenový ( asfaltový ) střešní šindel KATEPAL Asfaltový střešní šindel Super KL se vyznačuje jednolitým vzhledem vynikajícím barvou daného typu. Super KL je střešní krytina určená pro zastřešení spíše starších střech s požadavkem na zachování konzervativního vzhledu a je jako jeden z mála bitumenových šindelů používán i v památkových zónách. Šindel Super KL skvěle vyniká na menších i větších plochách a je tak univerzální střešní krytinou. Střešní asfaltový šindel Super KL je, jako celá...

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

Katepal střešní asfaltový šindel CLASSIC KL černá

Katepal Classic KL je střešní asfaltový šindel. Šindel Classic KL je jednobarevným a nejdecentnějším v nabídce střešních krytin KATEPAL. Šindel skvěle vyniká na menších i větších plochách a stává se tak univerzální střešní krytinou.

Katepal střešní asfaltový šindel FOXY černá

Finský střešní asfaltový šindel KATEPAL Foxy je střešní šindel, který je naprosto převratnou novinkou nejen v nabídce střešních krytin KATEPAL, ale díky svému tvaru i mezi ostatními dodavateli a výrobci střešních šindelů.

Katepal střešní asfaltový šindel 3T černá

Katepal 3T střešní asfaltový šindel má klasický pravidelný tvar obdélníku, jehož honosný vzhled umocňuje kombinace patřičné barvy a černého kameniva. Klasický tvar tří tabulového obdélníku se uplatní na malých i velkých plochách. Červená a hnědá barva je nepravidelně žíhána keramickým kamenivem, což vytváří v ploše zajímavý efekt.

Asfaltový šindel Hexagonal - samolepící - 0,317 x 1 m, černá

Celoplošně samolepící střešní afaltový "kanadský" šindel ve tvaru šestiúhelníku. Použitá skelná rohož (dlouholetá životnost). Asfaltový šindel, známý teké jako kanadský šindel, nabízíme v několika barevných odstínech.

Asfaltový šindel Rectangular - 0,333 x 1 m, černá

Asfaltový šindel ve tvaru obdelníku. Použitá skelná rohož zajišťující dlouholetou životnost. Asfaltový šindel nabízíme v několika barevných odstínech.

Asfaltový šindel Beaver (bobrovka) - 0,333 x 1 m, černá

Střešní "kanadský" asfaltový šindel ve tvaru bobrovka. Použitá skelná rohož zajišťující dlouholetou životnost. Asfaltový šindel - bobrovka nabízíme v několika barevných odstínech.

Onduline Střešní asfaltový šindel Bardoline PRO S125 obdélník 060 černá

Onduline Bardoline PRO S125 obdélník je lehký asfaltový střešní šindel nabízející kreativitu a trvanlivost.

Katepal odvětrávací tvarovka T3

Katepal odvětrávací tvarovka T3 určená k odvětráváníní střechy u hřebene. Dodává se v celoplastové úpravě, barva černá - garance záruky 30 let. Nezbytný prvek pro střešní šindel.