Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Centropen cerny

Nalezeno:    62 produktů

Centropen Bright colours - 5 barev + 1 černý fix - foukací fixy

Foukací fixy na papír. Souprava obsahuje 5 barevných odstínů foukacích fixů. Použité inkousty na vodní bázi jsou snadno vypratelné a smývatelné a zcela zdravotně nezávadné. V nabídce také foukací fixy na textil a šablony různých motivů.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Popisovač Centropen černý 1mm

Popisovač Centropen černý 1mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 1mm.

Popisovač Centropen černý 1mm

Popisovač Centropen černý 1mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 1mm.

Popisovač Centropen černý 1mm

Popisovač Centropen černý 1mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 1mm.

Centropen černý 1mm 12103

Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 1mm.

Popisovač Centropen černý 0,6mm

Popisovač Centropen černý 0,6mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 0.6mm, tenký.

Popisovač Centropen černý 0,6mm

Popisovač Centropen černý 0,6mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 0.6mm, tenký.

Popisovač Centropen černý 0,6mm

Popisovač Centropen černý 0,6mm, Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 0.6mm, tenký.

CENTROPEN POPISOVAČ ČERNÝ 0,6MM

2014. CD-PEN Centropen černý - 0,6mm - tenký

Popisovač Centropen černý 1mm

2014. CD-PEN Centropen černý - 1mm Cierny lie

Popisovač Centropen 0,6mm černý

Popisovač Centropen, CD-PEN, černý, 0.6mm, tenký.

Centropen Popisovač CENTROPEN 8569, černý

Popisovač je určen na psaní a kreslení na bíle tabule a neporézní povrchy (PVC, sklo, porcelán, keramika). Barva černá. Plněn zdravotně nezávadným, stíratelným inkoustem. Šíře stopy 1 - 4,5 mm, hrot klínový. Skladujte ve vodorovné poloze. Inkoust je za sucha stíratelný, světlostálý, bez zápachu, nepernamentní. Barva : černá Šíře stopy : 1-4,5 mm Určen na : bíle tabule, neporézní povrchy Značka : Centropen

Centropen Popisovač CENTROPEN 8559, černý

Popisovač je určen na psaní a kreslení na bíle tabule a neporézní povrchy (PVC, sklo, porcelán, keramika). Barva černá. Plněn zdravotně nezávadným, stíratelným inkoustem. Šíře stopy 2,5 mm, válcový. Skladujte ve vodorovné poloze. Inkoust je za sucha stíratelný, světlostálý, bez zápachu, nepernamentní. Barva : černá Šíře stopy : 2,5 mm Určen na : bíle tabule, neporézní povrchy Značka : Centropen

Centropen Popisovač CENTROPEN 2709, černý

Popisovač je určen na psaní a kreslení na bíle tabule. Barva černá. Plněn zdravotně nezávadným, stíratelným inkoustem. Šíře stopy 1,8 mm. Ergonomický design s trojúhelníkovou úchopovou částí. Válcový hrot. Skladujte ve vodorovné poloze. Vhodný na film, fólie, kov, plast, pryž, sklo, porcelán. Charakteristika inkoustu: bez zápachu, inkoust na alkoholové bázi, pernamentní stíratelný za sucha, světlostálý. Barva : černá Šíře stopy : 1,8 mm Určen na : bíle tabule, neporézní povrchy Značka : Centrop...

Permanentní popisovač Centropen 2846 černý

Popisovač Centropen 2846 má permanentní inkoust na alkoholové bázi, odolává povětrnostním vlivům a vodě.

Permanentní popisovač Centropen 8566 černý

Černé plastové tělo, vršek a uzávěr s klipem v barvě permanentního inkoustu. Kulatý hrot 5 mm, šíře stopy 2,5 mm. Typ hrotu: válcový Inkoust na alkoholové bázi, voděodolný, otěruvzdorný. Vhodný na: papír, film, fólie, plast, pryž, kov, dřevo, sklo, porcelán, beton, kámen V nabídce také sada 4 barev.

Popisovač Centropen Permanent 8576 černý

Černé plastové tělo. Zátka a chránítko v barvě permanentního inkoustu na alkoholové bázi. Klínový hrot, šířka stopy 1 – 4,6 mm. V nabídce také sada 4 barev.

Permanentní popisovač Centropen OHP 2636 černý

Černé plastové tělo a uzávěr.Koncovka v barvě náplně. Permanentní inkoust k popisu fólií a nejrůznějších plastických hmot, skla, filmů apod. Šíře stopy 0,6 mm.

Grafický liner Centropen Liner 2551 černý

Bílé plastové tělo s ergonomickou dolní částí pro lehké a příjemné psaní. Koncovka v barvě náplně. Šíře stopy 0,5 mm, délka stopy až 1000 m. V nabídce také souprava 4 kusů.

Popisovač na textil Centropen Textile 2639 černý

Popisovač na textil Centorpen 2639. Světlostálý nevypratelný inkoust na vodní bází, zdravotně nezávadný. Skladovat ve vodorovné poloze. Na většinu druhů textilu.

Lakový popisovač Centropen Marker 9211 černý

Lakový značkovač s přepouštěcím mechanismem. Píše na neporézní povrchy, po zaschnutí odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivům. Inkoust je světlostálý. Plastový hrot v kovové objímce. Šíře stopy 0,7 mm.

Popisovač 7550 ergo vypratelný černý Centropen

barevné popisovače ERGO držení zdravotně nezávadný inkoust odolávají vyschnutí až 5 let

Značkovač 2739 na textil černý Centropen

značkovač na textil ERGO držení zdravotně nezávadný inkoust

Popisovač na CD/DVD/BD Centropen 4606 M černý

Speciální popisovač určený k popisování CD/DVD/BD. Permanentní inkoust na lihové bázi. Šíře stopy 1 mm. Náhrada za popisovač 2606. V nabídce také sada 4 barev.

Centropen 8566 černý

Permanentní inkoust je na alkoholové bází a je odolný vodě a teplotě do 100°C Značkovače jsou určené pro psaní na neporézní materiály jako jsou např kůže, plast, kov a nebo guma.

Značkovač 8566 Centropen, lihový, černý

Značkovač 8566 Centropen, lihový, černý. značkovač určen pro psaní na neporézní materiály, plasty, sklo, gumu, kůži, kovy, ... permanentní inkoust na alkoholové bázi. stopa písma odolná proti vodě, teplotě do 100 °C, otěru a povětrnostním vlivům válcový hrot šíře stopy 2,5 mm barva černá Značkovač 8566 Centropen, lihový, černý od nakladatelství Bazookapress v kategorii | | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz

Mikrofix Centropen Tablet Pen 2691 černý

Víceúčelový liner k ovládání displeje dotykových telefonů a tabletů. Černý dokumentní, světlostálý, vodě odolný inkoust. Jemný plastový hrot. Šíře stopy 0,3 mm. Šíře hrotu 0,5 mm. Délka stopy 1500 m.

Značkovač Centropen 2799 Hobby Plus černý

Značkovač s ergo držením určený především kutilům, zahrádkářům, chalupářům i pro průmyslové použití. Píše na většinu povrchů jako plast, sklo, keramiku, pryž, kůži, dřevo, kovy atd. Permanentní, světlostálý, nevypratelný inkoust. Stopa písma odolává vodě i při bodu varu, teplotě do 100 °C, otěru i povětrnostním vlivům. Válcový hrot, šíře stopy 1,5 – 3 mm, barva černá

Popisovač Centropen 2507 na školní tabulky černý

Značkovač s ERGO držením, který je plněn zdravotně nezávadným, za sucha stíratelným inkoustem. Značkovače skladujte ve vodorovné poloze.

Permanentní popisovač Centropen OHP 2637 M černý

Černé plastové tělo a uzávěr. Koncovka v barvě náplně. Permanentní inkoust k popisu fólií a nejrůznějších plastických hmot, skla, filmů apod. Šíře stopy 1 mm. Tento popisovač Centorpen OHP 2637 nabízíme také v sadě 4 barev.

Popisovač Centropen Colour World 7550 černý

Kulaté plastové tělo a ventilační uzávěr v barvě náplně. Ergonomická trojúhelníková úchopová část. Válcový hrot odolný proti zatlačení. Vypratelný inkoust. Šíře stopy 1 mm.

Kuličkový popisovač Centropen Roller 4665 M černý

Černé plastové tělo, chránítko s klipem, ergonomický design. Nevysychavý inkoust, vydrží až 14 dní otevřený. Modré a černé provedení obsahuje dokumentní inkoust. Kovový hrot, šíře stopy 0,6 mm, délka stopy až 2000 m. Náhrada za roller 2625. Tento roller nabízíme také v sadě 4 barev.

Popisovač Centropen Flipchart Market 8550 černý

Robustní plastové tělo a uzávěr s klipem v barvě náplně.

Popisovač Centropen Flipchart Market 8560 černý

Robustní plastové tělo a chránítko v barvě náplně. Inkoust na vodní bázi. Speciálně určený na papír pro tabule flipchart. Vysoká odolnost proti vysychání. Klínový hrot, šíře stopy 1 - 4,6 mm. V nabídce také sada 4 barev.

Popisovač Centropen WB Marker 8559 černý

Bílé plastové tělo. Vršek a uzávěr s klipem v barvě inkoustu. Popisovač na bílé tabule za sucha stíratelný. Kulatý hrot 5 mm, šíře stopy 2,5 mm. V nabídce také sada 4 barev.

Mikrofix Centropen Liner 4611 F černý

Bílé plastové tělo s ergonomickou dolní částí pro lehké a příjemné psaní. Koncovka v barvě náplně. Chránítko s klipem. Jemný plastový hrot, šířka stopy 0,3 mm, délka stopy až 1500 m. Náhrada za liner 2611. V nabídce také souprava 4 barev.

Mikrofix Centropen Liner 4651 M černý

Bílé plastové tělo s ergonomickou dolní částí pro lehké a příjemné psaní. Koncovka v barvě náplně. Chránítko s klipem. Jemný plastový hrot, šířka stopy 0,5 mm, délka stopy až 1500 m. Náhrada za liner 2611. V nabídce také souprava 4 barev.

Značkovač Centropen 2739 na textil černý

Značkovač na textil, zdravotně nezávadný inkoust, světlostálý, nevypratelný. ERGO držení s ventilačním chránítkem. Skladovat ve vodorovné poloze, válcový hrot. Šíře stopy: 1,8 mm

Popisovač 2846 permanentní černý

permanentní popisovač píše na většinu povrchů odolá vodě, otěru, povětrnostním vlivům

Liner 2811 černý

​klasický liner jemný plastový hrot délka stopy 1 500 m

Popisovač 2636 F permanentní černý

permanentní popisovač černé plastové tělo a uzávěr a koncovka v barvě náplně. píše n...