Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cemio metrix 308 smart

Nalezeno:    7 produktů

Cemio Cemio Metric 308 SMART - bezkontaktní teploměr

Bezkontaktní teploměr Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření.

Bezkontaktní digitální teploměr Cemio Metric 308 SMART

Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření.

Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr

Cemio Metric 308 SMART slouží k měření tělesné teploty pomocí infračerveného záření. K rychlému a přesnému změření tělesné teploty během jedné sekundy stačí pouze přiblížit sondu k čelu na vzdálenost 5-8 cm a stisknout tlačítko. Je tak neocenitelným pomocníkem při měření teploty hlavně u malých dětí. Velký podsvícený LCD displej zajistí snadnou čitelnost naměřené hodnoty i během nerušeného nočního spánku vašeho dítěte.

Cemio metric 308 smart - bezkontaktní teploměr

Cemio metric 308 smart Teploměr, který ocení předně maminky. Bezkontaktní teploměr, který změří tělesnou teplotu ze vzdálenosti 5-8 cm pomocí infračerveného záření, během jediné sekundy. Podsvícený LCD displej Vás informuje o výsledku měření, a to i v noci, aniž byste museli Vaše děťátko budit světlem. Přístroj má paměť na 32 měření. Teploměr je také použitelný pro změření teploty vody ve vaničce či mléka v láhvi.

Cemio Metric 308 SMART Bezkontaktní teploměr ČR/SK

Cemio Metric 308 Smart je lékařský bezkontaktní teploměr s alarmem měřící rozsah tělesné teploty: 35,5 - 42,9 °C a teploty povrchu 0 -118 °C. Dobře čitelný display. Paměť na 32 měření.

CEMIO Metric 308 Smart Bezkontaktní teploměr ČR/SK

Nejpohodlnější měření teploty – bezkontaktně, ve vteřině a přesně. Měří tělesnou teplotu, ale také teplotu vody ve vaně nebo nápoje.

Podobné fráze: