Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cd jeremias

Nalezeno:    5 produktů

BLACK CAT - Schwarze Spinne + CD (B1) - Gotthelf Jeremias

BLACK CAT - Schwarze Spinne + CD (B1) - Gotthelf Jeremias Zjednodušená četba v němčině s poslechovým CD - v malé vesničce ve Švýcarsku se slaví právě křtiny, všichni jsou šťastní, nikdo netuší, že se brzy stane něco strašného.... z kategorie Knihy | Učebnice | Cizí jazyky | Německý jazyk | Zjednodušená četba | Lesen und üben (BLACK CAT) | Niveau Drei – B1 od naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Priessnitz: Potichu?: CD

Páté album a zároveň poslední pro Indies Records je vlastně výběr největších hitů skupiny, které jsou nově nahrané v akustičtějších verzích "skoro unplugged ". Písničky Jaro,Jeremiáš, Dotkni se mně, Nebolí z nesehnatelných alb vydaných u firmy Legend, ožívají v nových aranžích. Nechybí ani dvě novinky a největší hity. Skladby: 01.Jaro 02.Jeremiáš 03.Pojď 04.Sluníčko 05.Dotkni se mně 06.Hexe 07.Děláže 08.Království 09.Nebolí 10.Ave Maria 11.Město duchů & SNY...

SCHWARZE SPINNE + CD (Black Cat Readers GER Level 2) - GOTTH...

Eine Taufe, ein Festtag in einem kleinen Dorf in der Schweiz. Die Bewohner sind fröhlich und ausgelassen, aber wissen nicht, dass in Kürze etwas Fürchterliches passieren wird. Die berühmte Erzählung von Jeremias Gotthelf aus dem 19. Jahrhundert, nacherzählt und mit Übungen versehen zur Vertiefung von Wortschatz und Grammatik sowie landeskundlichen und literaturgeschichtlichen Themendossiers.

Die Schwarze Spinne - zjednodušená četba B1 v němčině (CIDEB) + CD

Zjednodušená četba na znalostní úrovni B1. Četba na motivy povídky Jeremiasa Gotthelfa začíná slavnostním dnem v jedné idylické švýcarské obci: křest a oslava. Všichni obyvatelé se radují a jsou v pohodě, protože nevědí, že za okamžik se stane něco hrozného. Potkají zlo - je to čert? Četba se zaměřuje na švýcarské reálie. Strany reálií knihy jsou věnovány tématům: spisovatel Jeremias Gotthelf, švýcarská němčina, lidské ctnosti a neřesti, Švýcarsko. Přiložené audio-CD obsahuje čtený text knihy, ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: