Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Casualplay kudu 3

Nalezeno:    30 produktů

CASUALPLAY Sportovní kočárek Kudu 3 White 2015 - Lava rock

CASUALPLAY Sportovní kočárek Kudu 3 White2015 – Lava rockPopis:Casualplay Kudu 3 s bílým podvozkem. Jeho originální sportovní designje inspirován přírodou. Jemné a ladné organické tvary, které bylydosaženy díky použití exkluzivní technologií. Kudu jeovladatelný, lehký, kompaktní a snadno složitelný.Podvozek:Podvozek je ručně dotvářen a jedná se o tak o kvalitní řemeslnoupráci. Získal prestižní ocenění za evropský design odprofesionálů z oboru v Německu, Itálii, Velké Británii, Rusku,Španělsku.4...

CASUALPLAY Sportovní kočárek Kudu 3 Black 2015 - Allports

CASUALPLAY Sportovní kočárek Kudu 3 Black2015 – AllportsPopis:Casualplay Kudu s černým podvozkem. Inovativní sportovní design díkyinovativní technologii. Abyste se cítili jedineční, když jste venku a jdetekamkoli s novým kočárkem Kudu od Casualplay.Podvozek:4 odolné kompaktní kola lehké konstrukce, vhodné do jakéhokoliv typuterénu – do města, na pláž, do hor nebo jiných extrémních podmínek.Kola jsou vyrobena z materiálu EVA a potažena pneumatickou gumous nezávislým odpružením. Jeden z nejkompak...

CASUALPLAY Náhradní díl - Madlo ke kočárku Kudu 3 a Kudu 4 + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Náhradní díl – Madlo kekočárkům Kudu 3 a Kudu 4Popis:Madlo v černé barvě, určené pro kočárky Casualplay Kudu 3 aKudu 4.

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Metal + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – MetalPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Boreal + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – BorealPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Grape + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – GrapePopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Ice + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – IcePopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Plum + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – PlumPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Allports + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – AllportsPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Raspberry + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – RaspberryPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Slunečník Kudu - Desert + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Slunečník Kudu –DesertPopis:Moderní a elegantní slunečník je speciálně navržen proCasualplay kočárky Kudu.Vlastnosti:perfektně se hodí na libovolné místo na konstrukciUV ochrana UV 80tlačítko pro nastavení náklonuflexibilní rukojeť, která je plně nastavitelná dolibovolné polohypohodlně ho složíte do kočárkuvše je navrženo tak, aby vaše dítě cestovalo bezpečně a pohodlně vesvém Kudu 3 nebo Kudu 4 kočárkubarva Desert

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Lava rock + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – Lava rockPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Raspberry + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – RaspberryPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Metal + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – MetalPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Grape + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – GrapePopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Lapis lazuli + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – Lapis lazuliPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Plum + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – PlumPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Ice + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – IcePopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Stříška a ochrana bezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Allports + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Stříška a ochranabezpečnostních pásů Kudu 3 / Kudu 4 2015 – AllportsPopis:Stříška a ochrana bezpečnostních pásů pro kočárky Kudu3/Kudu 4.Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podlelibovolné barvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!...

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Lapis lazuli + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – Lapis lazuliPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu 4 2015 - Lava rock + 5 % cashback při platbě s Twisto

CASUALPLAY Vložka do kočárku Kudu 3 / Kudu4 2015 – Lava rockPopis:Chtěli byste chodit na procházku s kočárkem jiným než jsou tyostatní? Nyní je to s Casualplay možné, vyberte si kočárek na míruv souladu s vaším stylem a osobností, nakombinujte si ho podle libovolnébarvy a doplňků, které lze ke kočárku dokoupit.Protože každá maminka, každý tatínek a každé miminko jsoujedineční!

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2015 - Lava rock

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2015 – Lava rockPopis:Kočárek Loop Black 2015Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná se...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2015 - Raspberry

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2015 – RaspberryPopis:Kočárek Loop Black 2015Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná se...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2015 - Allports

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2015 – AllportsPopis:Kočárek Loop Black 2015Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sed...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2016 - Plum

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2016 – PlumPopis:Kočárek Loop Black 2016Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sedací ...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2015 - Boreal

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2015 – BorealPopis:Kočárek Loop Black 2015Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sedac...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2016 - Metal

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2016 – MetalPopis:Kočárek Loop Black 2016Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sedací...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2016 - Lapis lazuli

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2016 – Lapis lazuliPopis:Kočárek Loop Black 2016Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2015 - Grape

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2015 – GrapePopis:Kočárek Loop Black 2015Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sedací...

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop, autosedačka Sono a Bag 2016 - Ice

CASUALPLAY Set sportovní kočárek Loop,autosedačka Sono a Bag 2016 – IcePopis:Kočárek Loop Black 2016Je ztělesněním designu. Jednoduché, čisté linie a inovativní výrobnítechnologie. CASUALPLAY – kudu 4 Black s černou konstrukcí.Hliníková konstrukce bez jakýchkoliv viditelných známeksvařování.Vynikající polstrování zón je klíčové pro komfort: hlava, bedra azadeček.Polohovatelná opěrka zad – 4 pozice, včetně pozice úplného lehu(pro pohodlné spaní, zda přebalování děťátka v kočárku).Otočná sedací č...