Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Canesten krem

Nalezeno:    13 produktů

Canesten krém crm.1x20g-200mg

Kvalitní Canesten krém crm.1x20g-200mg za 126 Kč.

Canesten krém 20g

Působí proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní.

Canesten krém crm.1x20g/200mg

Krém Canesten je léčivý přípravek, který pomáhá při kožních infekcích, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi. 

Canesten krém crm.1x20g/200mg

Přípravek působí proti choroboplodným houbovitým mikroorganizmům, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní i na některé druhy bakterií. Čtěte pozorně příbalový leták.

CANESTEN® Krém 20 g

CANESTEN KRÉM CRM 1X20GM/200MG. Canesten krem se používá k léčbě kožních a slizničních infekcí, které jsou způsobeny kvasinkami, plísněmi a některými bakteriemi.

Canesten krém drm crm 1x20gm/200mg

Plísňové, kvasinkové a bakteriální onemocnění kůže a sliznic.

CANESTEN 6 dní vaginální krém 35 g

Canesten GYN 6 DNÍ je vhodný pro ženy, které preferují kontinuální léčbu. Vaginální krém je dodáván s 6 aplikátory, které se velmi snadno používají po dobu 6 dní. Krém je vhodný pro vnější i vnitřní příznaky onemocnění. Je vhodný i k léčbě kandidové balanitidy u mužů. Vždy dodržujte pokyny a doporučenou délku užívání přípravku, uvedené v příbalové informaci. Canesten 6 den je lék k vaginálnímu použití.

Canesten Gyn 6 dní crm.vag.1x35gm+apl.

Vaginální krém Canesten Gyn 6 dní účinně pomáhá při gynekologických zánětech. Je vhodný při léčbě jak vnitřních (výtok), tak vnějších (zarudnutí, pálení) projevů vaginální infekce. 

Canesten Combi Gyn pack 1 vaginální tbl.+ krém 20g

Kombinace poševní a vnější léčby. Obsahuje 1 vaginální tabletu a aplikátor pro ženu. Krém k zevnímu užití je vhodný i pro léčbu partnera. Předchází se tak vzniku opakované infekce.

Canesten Gyn 6 dní vaginální krém 35g + 6 aplikátorů

Vaginální krém je širokospektré antimykotikum, působící proti řadě choroboplodných houbovitých mikroorganizmů, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní. 6-denní léčba vhodná pro častěji se opakující záněty. Obsahuje 35g krému a 6 aplikátorů k vaginálnímu použití.

CANESTEN Gyn combi pack 1 vaginální tableta + krém 20 g

Léčivý přípravek GYN Combi Pack – tableta k vaginálnímu použití + krém. Combi Pack obsahuje léčivou látku clotrimazolum. Čtěte pečlivě příbalovou informaci popřípadě konzultujte s lékárníkem.

Canesten Gyn Combi Pack vag.tbl.1+drm.crm.20gm

Léčivý přípravek Canesten Gyn Combi Pack účinně pomáhá při gynekologických zánětech. Kombinovaný přípravek obsahuje krém vhodný při léčbě vnitřních projevů vaginální infekce (výtok) a krém, který pomáhá při projevech vnějších (zarudnutí, pálení).