Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Candibene 100mg tbl vag

Nalezeno:    7 produktů

Candibene 100mg tbl.vag.6x100mg

Candibene je širokospektré antimykotikum, které se používá k léčbě gynekologických zánětů způsobených houbovitými mikroorganizmy, kvasinkami, plísněmi především rodu Candida. Navíc působí proti Trichomonas vaginalis, a dále infekcím pochvy. Čtěte podrobně příbalový leták.

Candibene 100mg tbl.vag.6x100mg

Candibene 100 mg se používá k léčbě gynekologických zánětů, které se projevují svěděním v oblasti zevních rodidel, pálením, zarudnutím a otokem pochvy a bělavým výtokem z pochvy. Vaginální tablety Candibene 100 mg jsou určeny pro ženy a dívky od 12 let. Jak se přípravek Candibene 100 mg vaginální tablety používají: Ženy a dívky od 12 let aplikují 1 vaginální tabletu denně po dobu 6 po sobě jdoucích dnů, nejlépe večer před spaním. K zajištění plného léčebného úspěchu je nutno dodržovat předepsa...

MERCKLE GMBH, BLAUBEUREN | Candibene 100mg tbl.vag.6x100mg

Léčivá látka přípravku klotrimazol je antimykotikum. Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní, především rodu Candida. Působí i na některé druhy bakterií (Trichomonas vaginalis a mikroby způsobující infekce pochvy).

CANDIBENE 200 MG TBL VAG 3X200MG

Candibene se používá k léčbě infekčního poševního výtoku, zánětlivých onemocnění pochvy ...

Candibene 200mg tbl.vag.3x200mg

Candibene se používá k léčbě svědění v oblasti pochvy a vulvy, trvalé pálení pochvy a vulvy, zarudnutí, zduření a bolestivost tkání pochvy a vulvy, výtok z pochvy (bělavý, bez zápachu).

CANDIBENE 100 MG TBL VAG 6X100MG

Tlumí růst řady choroboplodných hub, včetně dermatofytů, kvasinek a plísní, především rodu Candida. Působí i na některé druhy bakterií.