Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Calopet pasta

Nalezeno:    3 produkty

Vétoquinol Calopet pasta 120g

Dietetická vitamínová vysoce kalorická pasta pro psy a kočky s nenasycenými mastnými kyselinami Omega-3 a Omega-6, aminokyselinou taurin, vitamíny a stopovými prvky.

Více informací
od 280 Kč
Koupit nejlevněji

Calopet pasta 120g

Gel se doporučuje použít v období rekonvalescence nebo zvýšené zátěže pro doplnění energie, vitamínů a minerálů u psů a koček.

Calopet gel 120g

Calopet pasta 120g Doplňkové krmivo pro psy a kočky. Vysoce kalorické doplňkové krmivo pro psy a kočky s nenasycenými mastnými omega-3 a omega 6, aminokyselinou taurin, vitamíny a stopovými prvky. Calopet pasta umožňuje dodávat psům a kočkám energii v koncentrované formě, důležité vitamíny, stopové prvky a aminokyselinu taurin (ta je metabolitem aminokyseliny cystein). Aplikace tohoto preparátu je vhodná zejména při nedostatcích ve výživě či při nechutenství nebo při nedostatečném příjmu ...

Calo-pet 120g

Calo-pet je dietetická vitamínová pasta pro psy a kočky obsahující nenasycené mastné omega 3 a 6 kyseliny, aminokyselinu taurin, vitamíny a stopové prvky. Je bohatým zdrojem energie při nedostatečné výživě, nechutenství, v průběhu rekonvalescence po nemoci nebo operacích, při vyčerpanosti nebo potřebě zvýšené výkonnosti.