Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caje lipton

Nalezeno:    6 produktů

Lipton Exclusive Selection English Breakfast 25 sáčků

Každý pyramidový sáček čaje Lipton Exclusive Selection obsahuje tu nejvybranější směs černých čajů, které dovoluje nejlepší vylouhování. Chuť čaje je tak naprosto vyvážená bez stop hořkých tonů.

Lipton Lemon černý čaj s citrónem 6x 25 sáčků

Pokud máte rádi horký černý čaj s citronem, který však není vždy po ruce, zvolte tuto oblíbenou variantu čaje Lipton, která citron už obsahuje. Čaj stačí zalít vroucí vodou a užít se chvilku s lahodným šálkem čaje.

Lipton Earl Grey černý čaj 100 sáčků

Užijte si bohatou chuť černého čaje doplněného osvěžujícím bergamotem! Černý čaj byl vypěstován v souladu s certifikací Rainforest Alliance, která snižuje ekologické dopady a podporuje čajové pěstitele z daných oblastí.

Lipton Strawberry černý čaj aromatizovaný 6x 25 sáčků

Užijte si báječnou fúzi šťavnatých sladkých jahod s kvalitním černým čajem Lipton. Šálek jahodového černého čaje vás povzbudí a osvěží, takže si ho jistě rádi vychutnáte nejen po ránu.

Lipton Fruit infusion fruitée ovocný čaj 6x 25 sáčků

Ovocný čaj Lipton v sobě kombinuje sladkou chuť šťavnatého jablka s jemnou kyselostí šípků, které jsou známé pro svůj vysoký obsah vitamínu C. Šálkem čaje se tak nejen zahřejete, ale také podpoříte imunitu.

Lipton Rosehip-Raspberry ovocný čaj 6x 25 sáčků

Užijte si chvilku pro sebe s horkým šálkem šípkového čaje s malinami. Šípek díky vitamínu C chrání proti nachlazení a díky složení bez kofeinu můžete čaj pít naprosto kdykoliv během dne.