Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caje lipton

Nalezeno:    8 produktů

Černý čaj Lipton Earl Grey Lemon 25 sáčků

Černý čaj aromatizovaný. Směs černých čajů s bergamotovým aroma a citronovou kůrou Čaj porcovaný v nálevových sáčcích. 25 ks v krabičce. TIP na čajový recept: Nechte se unášet přílivem jara a připravte si jemný čaj plný ovocné chuti. 250 ml černého čaje LIPTON,3 plátky grapefruitu,2 plátky pomeranče,2 plátky citronu,20 ml grenadiny

Černý čaj pyramida Lipton Gold Tea 20 sáčků

Porcované čaje v pyramidových nálevových sáčcích (20 ks v krabičce).

Černý čaj Lipton - Yellow Label Tea 25 sáčků

Lipton Yellow Label je nejznámějším černým čajem značky Lipton. Míchá se z více než 30 různých druhů čajů. Když přivoníte, nasajete jemnou květinovou vůni, typickou pro čaje z indonéské Jávy a Sumatry. Když se napijete, ucítíte závan horkého afrického vzduchu a objevíte vyrovnanou jemnou chuť čaje s typickou jantarovou barvou - slunečný pozdrav z Keni. 1 nálevový sáček = 50 g krabička obsahuje 25 ks sáčků

Ovocný čaj Lipton Green Infusion Cool Citrus 20 sáčků 20 sáčků

Porcované čaje v pyramidových nálevových sáčcích (20 ks v krabičce).

Souprava čajů Lipton Classic Mix Box 180 sáčků

Porcované čaje v nálevových sáčcích, jednotlivě balených v metalizované folii. Balení obsahuje 12 druhů čajů, 180 sáčků. Cena za balení.

Černý čaj pyramida Lipton Lemon Tea 20 sáčků

Černý čaj aromatizovaný. Čaj porcovaný v pyramidových nálevových sáčcích (20 ks v krabičce). Objevte novou variaci tradiční chuti černého čaje s citrónem. Ochutnejte kombinaci lahodných kousků citrónové kůry, která se snoubí s nejlepšími čajovými lístky. Složení:,Černý čaj, aroma, citronové oplodí (2,6%).

Černý čaj Lipton Earl Grey Classic 25 sáčků

Earl Grey je směs černých čajů s citrusovým aroma bergamotu. Za své jméno vděčí britskému ministerskému předsedovi z roku 1830, který dle pověsti dostal tento recept od čínského úředníka, když si mu postěžoval na kvalitu domácího čaje. Earl Grey je klasický čaj, který se pije po celém světě. 25 nálevových sáčků.

ČAJ LIPTON YELLOW LABEL

Černý čaj je směsí více než 30 různých druhů čaje.