Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caje lipton

Nalezeno:    14 produktů

Lipton Exclusive Selection English Breakfast 25 sáčků

Každý pyramidový sáček čaje Lipton Exclusive Selection obsahuje tu nejvybranější směs černých čajů, které dovoluje nejlepší vylouhování. Chuť čaje je tak naprosto vyvážená bez stop hořkých tonů.

Lipton pyramidové čaje 40 ks v plechové dóze

Pyramidové sáčky ukryté v dóze s kaleidoskop designem. Lipton limitovaná kolekce čajů v pyramidových sáčcích pečlivě uložených v designové dóze potěší každého milovníka čaje. Nechte se hýčkat výběrem černých, zelených, ovocno – bylinných čajů.

Lipton Exclusive Selection Pure Black Ceylon 25 sáčků

Užijte si lahodný šálek prémiového cejlonského čaje Lipton, který vyniká svou osvěžující lehce citrusovou chutí. Čaj je porcovaný v pyramidových sáčcích, které zaručují dokonalé vylouhování čaje.

Lipton Lemon černý čaj s citrónem 6x 25 sáčků

Pokud máte rádi horký černý čaj s citronem, který však není vždy po ruce, zvolte tuto oblíbenou variantu čaje Lipton, která citron už obsahuje. Čaj stačí zalít vroucí vodou a užít se chvilku s lahodným šálkem čaje.

Lipton Exclusive Selection Juicy Forest Fruits 25 sáčků

Exluzivní řada černého čaje Lipton s chutí lesních plodů je porcována vy pyramidových sáčcích. Povzbuzující černý čaj je doplněn sladkými plody jahod, malin či ostružin, které vám připomenou léto.

Lipton Earl Grey černý čaj 100 sáčků

Užijte si bohatou chuť černého čaje doplněného osvěžujícím bergamotem! Černý čaj byl vypěstován v souladu s certifikací Rainforest Alliance, která snižuje ekologické dopady a podporuje čajové pěstitele z daných oblastí.

Lipton Peppermint bylinný čaj 6x 25 sáčků

Mátový čaj osvěžuje, ale také má blahodárné účinky na žaludek. Šálek mátového čaje po jídle vám zaručí klidné trávení a díky tomu, že neobsahuje kofein, jej můžete pít i na večer.

Lipton Exclusive Selection Refreshing Lemon 25 sáčků

Osvěžte se a probuďte své smysly černým čajem s citronem nejvyšší kvality. Čaj je porcovaný v pyramidových sáčcích, díky kterým se uvolní plná chuť čaje. Oproti klasickým sáčkům rozdíl zaručeně poznáte.

Lipton Earl Grey černý čaj aromatizovaný 6x 25 sáčků

Černý čaj Lipton Earl Grey je aromatizovaný osvěžující bergamotovou silicí, která mu dává nezaměnitelnou chuť. Velké balení vystačí na přípravu 150 šálků lahodné a osvěžujícího čaje.

Lipton Fruit infusion fruitée ovocný čaj 6x 25 sáčků

Ovocný čaj Lipton v sobě kombinuje sladkou chuť šťavnatého jablka s jemnou kyselostí šípků, které jsou známé pro svůj vysoký obsah vitamínu C. Šálkem čaje se tak nejen zahřejete, ale také podpoříte imunitu.

Lipton Strawberry černý čaj aromatizovaný 6x 25 sáčků

Užijte si báječnou fúzi šťavnatých sladkých jahod s kvalitním černým čajem Lipton. Šálek jahodového černého čaje vás povzbudí a osvěží, takže si ho jistě rádi vychutnáte nejen po ránu.

Lipton Exclusive Selection Classic Earl Grey 25 sáčků

Vyzkoušejte exluzivní čaj Earl Grey v pyramidových čajových sáčcích, které umožňují ideální vylouhování čaje. Černý čaj ochucený bergamotovu silnicí je doplněný květy chrpy a měsíčku.

Lipton Rosehip-Raspberry ovocný čaj 6x 25 sáčků

Užijte si chvilku pro sebe s horkým šálkem šípkového čaje s malinami. Šípek díky vitamínu C chrání proti nachlazení a díky složení bez kofeinu můžete čaj pít naprosto kdykoliv během dne.

Lipton Forest Fruits černý čaj aromatizovaný 6x 25 sáčků

Černý čaj s oblíbenou chutí lesních plodů si zaručeně oblíbíte. Sladová chuť černého čaje je doplněna jemnými tóny jahod, malin i ostružin, které vám připomenou sověžující procházku letním lesem.