Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caj megafit slinivka a zlucnik

Nalezeno:    5 produktů

Mediate Váňa Žlučník+slinivka 40x1.6g

* Výrobce: MEDIATE S.R.O. * Balení: 1 kus Složení: řepík nať, ostropestřec plod, smil květ, máta nať, oman kořen. Použití: Tato bylinná směs příznivě ovlivňuje procesy metabolismu v trávícím systému a podporuje činnost slinivky břišní.

Více informací
od 44 Kč
Koupit nejlevněji

Apotheke Bylinář Žlučník a slinivka čaj 40x1.6g

Řepík a smil podporují normální trávení a fungování žlučníku. Řepík, smil a ostropestřec přispívají k normální funkci jater. Máta a oman pomáhají podporovat zažívání. Složení: řepík nať 35%, ostropestřec plod 35%, smil květ 10%, máta nať 15%, oman kořen 5% Dávkování: 2 šálky za den.

Čaj Váňa Žlučník+slinivka n.s. 40x1.6g

Žlučník a slinivka čaj je doplněk stravy. Řepík zlepšuje zažívání po jídle, ovlivňuje sekreci a vyprazdňování žlučníku. Máta a oman pomáhají podporovat zažívání.

Čaj Váňa Žlučník+slinivka n.s. 40x1.6g

Tato bylinná směs příznivě ovlivňuje procesy metabolismu v trávícím systému a podporuje činnost slinivky břišní.

MEDIATE S.R.O. Čaj Bylináře Žlučník+slinivka n.s. 40x1.6g

MEDIATE S.R.O. Čaj Bylináře Žlučník+slinivka n.s. 40x1.6g, Čaj Bylináře Žlučník a slinivka je bylinný čaj porcovaný v nálevových sáčcích. Je vhodný pro období výskytu nemocí z nachlazení. Obsažené byliny působí na činnost dýchacího systému. Doplněk stravy.

MEDIATE S.R.O. Čaj Bylináře Žlučník+slinivka n.s. 40x1.6g

Čaj Bylináře Žlučník a slinivka je bylinný čaj porcovaný v nálevových sáčcích. Je vhodný pro období výskytu nemocí z nachlazení. Obsažené byliny působí na činnost dýchacího systému. Doplněk stravy.