Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Caj cajanek

Nalezeno:    7 produktů

Liftec CZ ČAJÁNEK Fenyklový 20 x 2g

Veškeré použité přísady jsou v bio kvalitě. Neobsahuje ani žádná uměla barviva či konzervanty. Užívá se 1.nálevový sáček, který přelijte 250 ml vroucí vody vhodné pro kojence a nechte 5-8 min. vyluhovat. Podávejte vlažný. Není určeno pro děti před ukončením 1. měsíce. Uchovávejte na chladném a suchém místě.

Více informací
od 51 Kč
Koupit nejlevněji

Zásilkonoš Čajánek – ideální společník pro váš čaj s poštovným ZDARMA!

Prostě jen naplňte jeho malé silikonové kalhoty oblíbeným sypaným čajem, usaďte jej do vašeho hrnku a chvíli odpočívejte, zatímco PANÁČEK udělá svou čajovou práci :) Poté si můžete vychutnávat lahodný, dokonale vylouhovaný čaj a pan Čajánek se na vás bude spokojeně usmívat. PANÁČEK je vyrobený ze zdravotně nezávadné měkké silikonové gumy bez jakékoliv příchutě Zboží je skladem u dodavatele. Dodání probíhá ve lhůtě 10 - 45 dní.

Čajánek Siláček porcovaný 20 x1.5g n.s.

ČAJánek Siláček 20x1.5g n.s. Bylinný čaj určený pro posílení odolnosti organismu

ČAJánek Ovocný doušek - Lesní plody 20x1.5g n.s.

ČAJánek Ovocný doušek - Lesní plody 20x1.5g n.s. Bylinný čaj určený k potlačení pocitu žízně.

Čajánek Ovocný porcovaný n.s. 20 x 1.5g

ČAJÁNEK Ovocný je čaj určený pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Je vhodnou součástí pitného režimu, má lahodnou osvěžující chuť. Neobsahuje chemické konzervační látky ani barviva. Dětem podávejte vlažný nebo studený nápoj.

Čajánek Jablíčkový porcovaný n.s.20 x 1.5 g

Bylinný čaj určený pro děti od ukončeného 6. měsíce věku.

MEDIATE S.R.O. ČAJÁNEK BIO Meduňkový n.s.20x1.5g

Bylinný BIO čaj pro děti od ukončeného 6. měsíce věku. Vhodný pro uklidnění a dobrý spánek. Přírodní produkt v BIO kvalitě bez konzervantů a chemie.

MEDIATE S.R.O. ČAJÁNEK BIO Rakytníkový n.s.20x1.5g

Bylinný BIO čaj pro děti od ukončeného 9. měsíce věku. Pro obranyschopnost vašeho dítěte, pro posílení imunity. Přírodní produkt v BIO kvalitě bez konzervantů a chemie.