Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Cabernet moravia

Nalezeno:    70 produktů

Cabernet Moravia 2013 pozdní sběr, Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Cabernet Moravia Druh: Suché Barva: Červe...

Cabernet Moravia 2012 pozdní sběr, Lůbal

Země: Morava Oblast: Kobylí Odrůda: Cabernet Moravia Druh: Suché ...

CABERNET MORAVIA ROSÉ KABINETNÍ 2014 KAREL PRŮŠA 0,75L

Vůně vína Cabernet Moravia rosé je velmi intenzivní, připomínající aroma ostružin a černého bezu s náznaky cedrového dřeva. Chuť je šťavnatá a osvěžující.

Cabernet moravia - Harmony, pozdní sběr, Vinařství Vinselekt

Celkový dojem: Sladěné a velmi dobře připravené víno.Vůně: Středně intenzivní, kořenitá. Tóny hořké čokolády a bobulového ovoce jsou u tohoto cabernetu převládající.Chuť: Plná, měkká, se svěžestí ostružin.Ochutnali jsme: V březnu 2016.

Cabernet moravia 2014 jakostní Žůrek 0,75l

Barva je rubínová, vůně je ovocná s cabernetovými tóny, přecházejícími do ostružin a lesních plodů. Chuť lahodná, harmonická s jemnou tříslovinkou.

Cabernet Moravia 2015 Grmolec 0,75l

Velmi plné, hebké víno s nezaměnitelnou typickou vůní i chutí černého rybízu a ostružin.

Cabernet Moravia jakostní Réva Rakvice 0,75l

Víno vyniká intenzivní ovocnou vůní, která zráním přechází až do vůně fialek.

Cabernet Moravia 2011, zemské víno, Vinařství Kořínek

Barva vína je typicky granátově červená. Ve vůni i chuti můžeme najít jemné kabernetové tóny černého rybízu, které doplňuje aroma třešní a višní. Doporučuje se podávat k masitým jídlům s kořeněnými omáčkami, k tučným či tvrdým sýrům, k tmavým či uzeným masům.

Cabernet Moravia pozdní sběr | Vinařství Na Soutoku

Víno má pro tento ročník charakteristickou temně červenou až granátovou barvu s fialovými odlesky. Vůně je výrazná, typická pro tuto odrůdu. Připomíná kopřivy, bobule černého rybízu, borůvek a černého bezu s lehkým dotekem kouře a kávy. Chuť pokračuje ve stejném trendu jako vůně. Je harmonická, velmi ovocná, s nasládlými tříslovinami plná a svěží. Jemná kyselinka příjemně doplňuje svěží dojem z tohoto tohoto vína. Vhodné pro archivaci. Teplota servírování 14o až 16oC. Doporučujeme ke grilovaným...

Cabernet moravia 2013 pozdní sběr, Jedlička a Novák

Země: Morava Oblast: Bořetice Odrůda: Cabernet Moravia Druh: Suché

Cabernet Moravia 2015 pozdní sběr Karel Průša Vinařství na Soutoku 0,7

Cabernet Moravia má pro tento ročník charakteristickou temně červenou až granátovou barvu s fialovými odlesky. Vůně je výrazná, typická pro tuto odrůdu.

Cabernet moravia rosé, 2015, bag in box, polosuché, Vajbar, 3l

Barva vína je působivá, sytě jahodová s lososovými odlesky. Vůně je podsaditá, plná a pevná. Přináší maliny, lesní jahody a ostružiny na smetanové zmrzlině. Chuť je dynamická, se šťavnatými tóny rybízu, malin a brusinek. Středně dlouhá dochuť je příjemně vysušená jemnou kyselinou a grepovou kůrou. Doporučujeme ke světlým masům na grilu.

Vinný dům Cabernet Moravia pozdní sběr 2012, 0,75 l

Celkový dojem: Dobře pitelné víno pro každý den. Vůně: Nazrálá, s tóny tmavého bobulového ovoce a máku. Chuť: Jemná, kompotově ovocná. Ochutnali jsme: V červnu 2016.

Vinařství Vajbar Cabernet Moravia rosé kabinetní 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Výrazné a příjemně nazrálé rosé s osvěžující ovocnou chutí. Doporučujeme podávat k pikantním uzeninám a grilovaným rybám s ostřejším kořením.Vůně: Středně intenzivní, nazrálá. Připomíná marmeládu z rybízu, malin a angreštu.Chuť: Plnější a nazrálejší víno s dostatečnou svěžestí, kořenitostí a delší dochutí. Zaujme tóny malin, angreštu, drceného máku, černého a červeného rybízu.Ochutnali jsme: V březnu 2017.

Mošt černý bez + hrozny Cabernet Moravia, Vinařství Vajbar

Celkový dojem: Velmi lahodná šťáva, která je bohatá na vitamin C. Mošt je vyroben z hroznů pěstovaných v souladu s životním prostředím. Zcela přírodní, 100% ovocná šťáva bez konzervantů, přidaného cukru a dalších stabilizačních látek.Vůně: Velmi plná, sladko-kyselá, s tóny černého bezu, rybízu a hrozinek.Chuť: Velmi sladká, se svěží kyselinkou. Připomíná hrozinky, borůvky, rybíz a bez.

CABERNET MORAVIA POZDNÍ SBĚR 2012 GRMOLEC 0,75L

Červené víno s přívlastkem, suché, ročník sklizně 2012.

Cabernet Moravia jakostní odrůdové, Patria Kobylí, 0,75l

Víno má tmavě granátovou barvu. V chuti i vůni se projevují jemně kabernetové tóny.

CABERNET MORAVIA ROSÉ 2013 JAKOSTNÍ ŽŮREK 0,75L

Chuť vína je příjemná, vyvážená s cabernetovými tony.

Cabernet moravia 2013 jakostní Gallery Kobylí 0,75l

Víno se vyznačuje dlouhou dochutí, ve které se opět projevuje vanilka.

Cabernet moravia 2015 pozdní sběr Réva Rakvice 0,75l

Červené víno s přívlastkem pozdní sběr z vinařství Réva Rakvice.

Cabernet Moravia 2013 pozdní sběr Vinařství Baloun 0,75l

Víno má granátovou temně červenou barvu s fialovými odlesky.

Cabernet Moravia 2015 pozdní sběr Kobylí 0,75l

Červené víno s přívlastkem pozdní sběr z Vinařství Kobylí. Barva vína je tmavě rubínově červená.

Cabernet Moravia 2012, pozdní sběr, Vinařství Štěpán Maňák

Toto víno má barvu tmavého granátu, jemné kabernetové tóny a chuť tmavé čokolády.

Cabernet Moravia 2012, pozdní sběr, Premium, Vinařství Kubík

Víno granátové barvy, zrálo 12 měsíců ve velkých dubových sudech. Ve vůni i chuti najdete tóny červeného rybízu, které doplňuje aroma višní a lehce i kávy. Víno je plné, ale velice hladké a dobře pitelné.

Cabernet Moravia, 2015, zemské, suché, Starý Vrch, 0,75l

Lehké červené víno temné rubínové barvy. Ve vůni jsou dobře cítit ostružiny, borůvky a černý rybíz, spolu s lehkým náznakem čokolády. Chuť je na první dojem lehká s divokou kyselinkou. Projevuje se v ní aroma ostružin a višní. V dochuti je pak na patře cítit příjemná tříslovina. Víno doporučujeme podávat spolu se zvěřinovými pokrmy anebo s kořeněnými jídly z vepřového masa. Taktéž se jedná o výborný doplněk ke grilovaným specialitám....

Cabernet Moravia 2016 pozdní sběr Grmolec 0,75

Červené víno s přívlastkem, suché, ročník sklizně 2016.

Cabernet moravia rosé, 2015, kabinetní, polosuché, Vajbar, 0,75l

Barva je sytě jahodová s lososovými odlesky. Vůně je expresivní a výrazná, velmi viskózní, s projevem lesních jahod, malin a ostružin. Na pozadí pikantní tóny ostružinových listů. Chuť je plná, široká a šťavnatá. Přináší čerstvé zralé lesní jahody, maliny i ostružiny. Dlouhá nasládlá dochuť je vysušována pikantní rybízovou kyselinou.

Cabernet moravia rosé, 2015, pozdní sběr, Levá klentnická, polosuché, Volařík, 0,75l

Polosladké rosé jenž vás okouzlí svou silně ovocnou aromatikou po lesních jahodách či malinách, které se nabízejí i v chuti. Dochuť je zakončená silnou extraktivní medovostí.

Víno Rakvice Cabernet Moravia rosé moravské zemské 2015, 0,75 l

Celkový dojem: Dobře pitelné a svěže ovocné růžové víno.Vůně: Intenzivní, ovocná. Zralé maliny, černý rybíz a červená jablka jsou zde převládající. Chuť: Šťavnatá, příjemně ovocná, s harmonickým poměrem cukru a kyseliny. Ochutnali jsme: V září 2016.

Vinařství Čech - Cabernet Moravia - Zemské - 0,75l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Moravské červené zemské víno z Tvrdonic. Alkohol: ≈ 11,5 % obj. Doporučená teplota podávání: 15 - 17 °CSkladujte při teplotě 6 - 10 °C, bez přístupu světla a v horizontální poloze, aby byl korek zalit vínem.

Vinařství Dufek - Cabernet Moravia - Pozdní sběr 2011 - 0,75l | SLEVA při odběru 6 a více kusů

Víno má tmavě granátovou barvu. Ve vůni najdete tóny černého rybízu. Chuť je plná s dobře strukturovanými tříslovinami. Ocenění: Vitia Aurea Modra Slovakia 2012 - bronzová medaile Perla vinic 2012 Vinné trhy Pezinok 2012 - stříbrná medaile Obec: Kobylí Trať: Dvořanky Alkohol: 13,0 % obj.Zbytkový cukr: 1,5 g/lKyseliny: 5,2 g/l Doporučená teplota podávání: 16 - 18 °CSkladuj...