Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Buben samansky

Nalezeno:    19 produktů

Buben rámový Schlagwerk RTF60

Šamanský buben Frame Drum Schlagwerk RTF 60 včetně podstavce (oddělávací). Obruč z bukového dřeva s blánou z kozí kůže.

Terre Shamandrum Stick

Palička pro šamanský buben vyrobena ze dřeva, s koženým ukončením.

Dufek bodhrán velký

bodhrán, šamanský buben laditelný i na vysoké napnutí kůže, průměr 40 cm, univerzální použití, dřevěný rám, přírodní kůže, oboustranná palička

Dufek šaman 42

bodhrán, šamanský buben laditelný i na vysoké napnutí kůže, průměr 42 cm, univerzální použití, dřevěný rám, hovězí kůže, oboustranná palička

Terre Shaman Drum Octagon 40 cm

Šamanský buben disponující 8-hranný dřevěnou konstrukcí, průměru 40 cm. Blána je vyrobena z pravé kůže. Disponuje plným bohatým zvukem, s výraznými basovými frekvencemi. Palička je součástí balení.

Terre Shaman Drum Octagon 70 cm

Šamanský buben disponující 8-hranný dřevěnou konstrukcí, průměru 70 cm. Blána je vyrobena z pravé kůže. Disponuje plným bohatým zvukem, s výraznými basovými frekvencemi. Palička je součástí balení.

Terre Shaman Drum Octagon 60 cm

Šamanský buben disponující 8-hranný dřevěnou konstrukcí, průměru 60 cm. Blána je vyrobena z pravé kůže. Disponuje plným bohatým zvukem, s výraznými basovými frekvencemi. Palička je součástí balení.

Terre Shaman Drum Octagon 50 cm

Šamanský buben disponující 8-hranný dřevěnou konstrukcí, průměru 50 cm. Blána je vyrobena z pravé kůže. Disponuje plným bohatým zvukem, s výraznými basovými frekvencemi. Palička je součástí balení.

Terre Shamandrum Goat Hair 50 cm

Šamanský buben o průměru 50 cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z nehotové kozí kůže. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shamandrum cow hair

Šamanský buben o průměru 50cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z nevydělané kravské kůže. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shamandrum cowskin

Šamanský buben o průměru 50cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z opracované kravské kůže. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shaman Drum Round 50 cm

Šamanský buben o průměru 50 cm. Osazený blánou vyrobenou z pravé kůže. Tento typ rituálního bubnu s původním názvem Jhangri, používají v Tibetu při průvodech buddhistických mnichů. Palička je součástí balení.

Terre Shaman Drum Round 40 cm

Šamanský buben o průměru 40 cm. Osazený blánou vyrobenou z pravé kůže. Tento typ rituálního bubnu s původním názvem Jhangri, používají v Tibetu při průvodech buddhistických mnichů. Palička je součástí balení.

Terre Jhangri - Tibetian Shaman Drum

Šamanský buben Jhangri disponuje dřevěnou konstrukcí o průměru 35 cm, vybavenou držadlem, pro pohodlnou hru. Ladění se zajišťuje tradičním způsobem, pomocí systému sestávajícího z pevných provázků. Blána je vyrobena z pravé kůže. Palička je součástí balení. Buben Jhangri se požívá při slavnostních příležitostech v Tibetu při doprovázení buddhistických mnichů.

Terre Shamandrum painted 35cm

Šamanský buben o průměru 35cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z opracované kravské kůže. Nástroj je vyzdoben malbou a doplňky s domorodou indiánskou tématikou. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shamandrum painted 40cm

Šamanský buben o průměru 40cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z opracované kravské kůže. Nástroj je vyzdoben malbou a doplňky s domorodou indiánskou tématikou. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shamandrum painted 30cm

Šamanský buben o průměru 30cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z opracované kravské kůže. Nástroj je vyzdoben malbou a doplňky s domorodou indiánskou tématikou. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Terre Shamandrum painted 45cm

Šamanský buben o průměru 45cm. Disponuje lehkou dřevěnou konstrukcí. Nabízí objemný zvuk s výraznými basovými frekvencemi. Osazený blánou vyrobenou z opracované kravské kůže. Nástroj je vyzdoben malbou a doplňky s domorodou indiánskou tématikou. Bubny tohoto typu používali při svých rituálech šamani původních obyvatel severoamerického kontinentu.

Poslední Laponec - Truc Olivier

Poslední Laponec - Truc Olivier Nejlepší francouzská detektivka roku 2013, dekorovaná dalšími 17 žánrovými cenami.Zima je v Laponsku studená a tvrdá. Vesnice Kautokeino se chystá na představení starého šamanského bubnu, darovaného jedním francouzským vědcem. Velkou událost zmaří krádež. Případ se dál zamotává smrtí pasáka sobů. Policejní vyšetřovatelé Klemet Nango a Nina Nansenová jsou přesvědčeni, že krádež a smrt spolu souvisejí. Co se stalo během dávné francouzské expedice do těchto končin? ...

Podobné fráze: