Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Britva na holeni

Nalezeno:    109 produktů

Puma břitva Olive

Puma břitva Olive, Břitva s čepelí 5/8 z uhlíkové ocele a s rukojetí z olivového dřeva. Dodáváno v plastovém přebalu.

Více informací
od 2 326 Kč
Koupit nejlevněji

Puma břitva Zoll Horn

Puma břitva Zoll Horn, Kvalitní uhlíková břitva s rukojetí z rohoviny ve velikosti 5/8. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 792 Kč
Koupit nejlevněji

Puma břitva Zebrano

Puma břitva Zebrano, Krásná břitva značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z exotického dřeva zebrano. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 871 Kč
Koupit nejlevněji

Timor břitva Ebony

Timor břitva Ebony, Kvalitní břitva s 6/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí z ebenového dřeva. Na čepeli je vyleptané logo Timor DeLuxe. Vyrobeno za použití tradičních metod. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 168 Kč
Koupit nejlevněji

Puma břitva Celluloid Blue

Puma břitva Celluloid Blue, Krásná břitva značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z modrého celluloidu. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 170 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Pearl břitva 41 5815

Dovo Pearl břitva 41 5815, Klasická břitva od Dovo Solingen s čepelí 5/8 z nerezové ocele a rukojetí v imitaci perleti. Rukojeť je zdobena retro logem značky Dovo. Na čepeli je zlatý vyleptaný nápis Dovo Inox. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 930 Kč
Koupit nejlevněji

Puma břitva White Beech

Puma břitva White Beech, Kvalitní klasická břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z bílého buku. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 871 Kč
Koupit nejlevněji

Timor břitva Titanium

Timor břitva Titanium, Krásná břitva s čepelí z uhlíkové ocele ve velikosti 5/8. Díky titanové rukojeti patří břitva mezi lehčí. Na rukojeti je nápis Titanium. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 4 059 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Edelweiss

Böker břitva Edelweiss, Povedená břitva s masivní 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele s vyleptaným logem Edelweiss. Rukojeť je yrobena z elforynu - jde o kvalitní materiál napodobující slonovinu. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Je dodávána v historickém dárkovém balení.

Více informací
od 4 579 Kč
Koupit nejlevněji

Timor břitva Rosewood

Timor břitva Rosewood, Kvalitní břitva s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí z palisandrového dřeva. Na čepeli je vyleptané logo Timor DeLuxe. Vyrobeno za použití tradičních metod. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 168 Kč
Koupit nejlevněji

Timor břitva Real Horn

Timor břitva Real Horn, Kvalitní břitva s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí z rohoviny (Tur domácí). Na čepeli je vyleptané logo Timor DeLuxe. Vyrobeno ručně v Německu za použití tradičních metod. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 267 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo břitva 120 Bambus

Dovo břitva 120 Bambus, Krásná břitva pro gentlemany s čepelí 5/8 z prvotřídní uhlíkové ocele a dřevěnou rukojetí z bambusu. Vyrobeno v Solingenu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 320 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Black břitva 101581

Dovo Black břitva 101581, Kvalitní klasická břitva pro každodenní holení z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z černého plastu cellidor.

Více informací
od 2 020 Kč
Koupit nejlevněji

Timor břitva Schildpatt

Timor břitva Schildpatt, Kvalitní břitva značky Timor s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí v imitaci želvoviny. Na čepeli je vyleptané logo Timor Special. Vyrobeno za použití tradičních metod. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 3 168 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Encina břitva 119 6860

Dovo Encina břitva 119 6860, Krásná břitva s čepelí 6/8 z uhlíkové ocele a s rukojetí ze španělského dubu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 4 540 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Grenadille břitva 117 6815

Dovo Grenadille břitva 117 6815, Břitva od Dovo Solingen se zdobenou čepelí 6/8 z prvotřídní uhlíkové ocele. Rukojeť je dřevěná. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 4 399 Kč
Koupit nejlevněji

Thiers Issard Le Dandy 6/8 White břitva

Thiers Issard Le Dandy 6/8 White břitva, Kvalitní břitva Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Bílá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii.

Více informací
od 3 400 Kč
Koupit nejlevněji

Thiers Issard Le Dandy 6/8 Black břitva

Thiers Issard Le Dandy 6/8 Black břitva, Kvalitní břitva Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii

Více informací
od 3 400 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva H. Boker & Co. Black

Böker břitva H. Boker & Co. Black, Kompaktní 4/8 palcová čepel je bestsellerem v dlouhé historii břitev od Böker. Čepel je vyrobena z ušlechtilé nerezové oceli a rukojeť z odolného plastu. Ideální břitva pro každodenní použití i pro profesionální uživatele. Kompletně ručně vyrábeno v továrně Böker v Solingenu. Dodáváno v historickém

Více informací
od 3 230 Kč
Koupit nejlevněji

Razolution břitva Brushed Alu

Razolution břitva Brushed Alu, Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Plastová rukojeť je s dekorem broušeného hliníku. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Razolution břitva Red Racing

Razolution břitva Red Racing, Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Plastová rukojeť je v červené barvě s dekorem racing. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Prima Klang břitva 106 5831

Dovo Prima Klang břitva 106 5831, Kvalitní břitva od DOVO Solingen s čepelí 5/8 z uhlíkové ocele a zdobeným ostřím. Rukojeť je z červeného dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Více informací
od 4 623 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Classic Black 4/8

Böker břitva Classic Black 4/8, Klasika. Classic Black je klasická břitva s 4/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Více informací
od 2 429 Kč
Koupit nejlevněji

Bluebeards Revenge Broadsword břitva

Bluebeards Revenge Broadsword břitva, Klasická břitva Bluebeards Revenge s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Je "ready shave" - tedy ihned připravena k holení. Dodáváno v

Více informací
od 3 105 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Classic Anthracite 4/8

Böker břitva Classic Anthracite 4/8, Klasická břitva s 4/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z uhlíkové ocele a rukojeť je z vysoce odolného plastu v antracitové barvě. Dodáváno s certifikátem pravosti v historickém balení.

Více informací
od 2 429 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva King Cutter

Böker břitva King Cutter, Klasika. King Cutter je klasická břitva s 5/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Více informací
od 3 389 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Stainless Black

Böker břitva Stainless Black, Klasická břitva s 5/8 palcovou čepelí. Snadné a velmi dobré oholení i pro méně zkušené. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Více informací
od 3 800 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Classic Anthracite

Böker břitva Classic Anthracite, Klasická břitva od Böker z kvalitní uhlíkové ocele s 5/8 palcovou čepelí a s rukojetí z odolného plastu v antracitové barvě. Je dodávána v historickém balení s certifikátem pravosti.

Více informací
od 2 490 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Silver Steel Schildpatt

Böker břitva Silver Steel Schildpatt, Nový model břitvy ze Solingenu - Schildpatt - má čepel z uhlíkové oceli a stříbra o délce 6/8 palce. Rukojeť je ze želvoviny. Čepel má žebrovaný povrch pro maximálně bezpečnou manipulaci. Vše je výhradně ruční práce. Dodáváno v historickém balení a s certifikátem pravosti. Břitvy od Böker ze Solinge

Více informací
od 4 426 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Tree Brand Green Canvas Micarta

Böker břitva Tree Brand Green Canvas Micarta, Břitva s 4/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí vyrobenou z micarty. Micarta je materiál složený z pevných nosných materiálů a syntetické pryskyřice. Hodně se používá pro sportovní nože. Kompletně ručně vyrábeno v továrně Böker v Solingenu. Dodáváno v historickém balení s pořadovým číslem

Více informací
od 3 593 Kč
Koupit nejlevněji

Böker břitva Tree Brand Brown Canvas Micarta

Böker břitva Tree Brand Brown Canvas Micarta, Břitva s 5/8 palcovou čepelí a rukojetí vyrobenou z micarty. Micarta je materiál složený z pevných nosných materiálů a syntetické pryskyřice. Hodně se používá pro sportovní nože. Kompletně ručně vyrábeno v továrně Böker v Solingenu. Dodáváno v historickém balení s pořadovým číslem a s osvědčením o p

Více informací
od 3 647 Kč
Koupit nejlevněji

Puma First Class 5/8 Gold Etching

Puma First Class 5/8 Gold Etching, Krásná klasická břitva pro každodenní holení z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8 od německé značky Puma ze Solingenu. Rukojeť je z černého plastu zdobená zlatou korunkou. Čepel dlouhá 72 mm je z uhlíkové ocele. Ideální břitva i pro začátečníky.

Více informací
od 2 390 Kč
Koupit nejlevněji

Thiers Issard Evide Sonnant Extra 6/8 Cedar

Thiers Issard Evide Sonnant Extra 6/8 Cedar, Kvalitní břitva Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí leštěnou do hedvábného lesku. Je vyrobena z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Evide Sonnant Extra. Rukojeť je vyrobena z cedrového dřeva. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vy

Více informací
od 6 000 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Carre břitva 6 6810

Dovo Carre břitva 6 6810, Klasická břitva od Dovo Solingen s čepelí 6/8 z prvotřídní uhlíkové ocele a s rukojetí ze dřeva Blackwood. Vyrobeno v Německu v Solingenu. Dodáváno v kovové dárkové krabičce.

Více informací
od 4 148 Kč
Koupit nejlevněji

Dovo Bismarck břitva 26820

Dovo Bismarck břitva 26820, Kvalitní břitva na holení s čepelí z prvotřídní uhlíkové ocele v provedení 6/8 s perleťovou rukojetí z akrylátu. Od výrobce DOVO Solingen.

Více informací
od 3 237 Kč
Koupit nejlevněji

Böker Silver Steel White

Böker Silver Steel White, Povedená břitva s masivní 6/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí v barvě slonové kosti. Krček je žebrovaný povrch pro bezpečnou manipulaci. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu ve 120 jednotlivých krocích. Je dodávána v historickém balení s individuáln

Více informací
od 4 390 Kč
Koupit nejlevněji

Břitva na holení Golddachs Black

- Břitva na holení od německého výrobce Gold Dachs ze Solingenu - Uhlíková ocel - Rukojeť z černého plastu - Kožené pouzdro

Břitva na holení Puma Olive

Břitva s čepelí 5/8 z uhlíkové ocele a s rukojetí z olivového dřeva. Dodáváno v plastovém přebalu.

Břitva na holení Edelweiss Böker

Povedená břitva s masivní 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele s vyleptaným logem Edelweiss. Rukojeť je yrobena z elforynu jde o kvalitní materiál napodobující slonovinu. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Je dodávána v historickém dárkovém balení.

Břitva na holení Waldorf Böker

Kvalitní břitva s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele s vyleptaným zlatým logem Waldorf. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Je dodávána v historickém balení s certifikátem pravosti.

Břitva na holení Puma Zebrano

Krásná břitva značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z exotického dřeva zebrano. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Puma Solingen FC5

- Břitva na holení německého výrobce Puma ze solingenu - Uhlíková ocel - Plastová rukojeť

Břitva na holení Puma Solingen FC1

- Břitva na holení německého výrobce Puma ze Solingenu - Uhlíková ocel - Rukojeť z palisandrového dřeva

Břitva na holení Puma Solingen FC4

- Břitva na holení německého výrobce Puma ze Solingenu - Uhlíková ocel - Rukojeť z bílé rohoviny

Břitva na holení Puma Solingen FC9

- Břitva na holení německého výrobce Puma ze Solingenu - Nerezová ocel - Titanová rukojeť

Břitva na holení Puma Solingen FC8

- Břitva na holení německého výrobce Puma ze Solingenu - Čepel je z uhlíkové oceli - Rukojeť z materiálu celuloid

Břitva na holení Puma White Beech

Kvalitní klasická břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z bílého buku. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Puma Black First Class

Kvalitní klasická břitva pro každodenní holení z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z černého plastu. Dodáváno v plastovém přebalu.

Simbatec Břitva na holení Razolution Black

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Černá plastová rukojeť. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení King Cutter Böker

Klasika. King Cutter je klasická břitva s 5/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Simbatec Břitva na holení Razolution Red Racing

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Plastová rukojeť je v červené barvě s dekorem racing. Dodáváno v dárkové krabičce.

Simbatec Břitva na holení Razolution Brushed Alu

Kvalitní břitva pro každodenní holení s čepelí z uhlíkové ocele o velikosti 5/8 je vyrobena v Solingenu v Německu. Plastová rukojeť je s dekorem broušeného hliníku. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Puma Zoll Horn

Kvalitní uhlíková břitva s rukojetí z rohoviny ve velikosti 5/8. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení The Bluebeards Revenge Claymore

Břitva The Bluebeards Revenge z dílny Ralf Aust s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z odolného afrického ebenu. Je "ready shave" tedy ihned připravena k holení. Parametry:✓ Vhodná pro každodenní holení✓ 5/8 palce dlouhá čepel✓ Čepel vyrobena z uhlíkové ocele✓

Břitva na holení Broadsword The Bluebeards Revenge

Klasická břitva Bluebeards Revenge s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Je "ready shave" tedy ihned připravena k holení. Parametry:✓ Vhodná pro každodenní holení✓ 5/8 palce dlouhá čepel✓ Materiál ocel + odolný plast Dodávám...

Břitva na holení Stainless Black Böker

Klasická břitva s 5/8 palcovou čepelí. Snadné a velmi dobré oholení i pro méně zkušené. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Břitva na holení 120 Bambus Dovo Solingen

Krásná břitva pro gentlemany s čepelí 5/8 z prvotřídní uhlíkové ocele a dřevěnou rukojetí z bambusu. Vyrobeno v Solingenu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení 1055835 Dovo Solingen

Břitva s čepelí 5/8 z nerezové ocele s rukojetí z micarty v barvě antracit. Ostří je zdobené leptáním. Vyrobeno v Solingenu.

Břitva na holení Silver Steel White Böker

Povedená břitva s masivní 6/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s plastovou rukojetí v barvě slonové kosti. Krček je žebrovaný povrch pro bezpečnou manipulaci. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu ve 120 jednotlivých krocích. Je dodávána v historickém balení s individuálním sériovým číslem a certifikátem pravosti.

Břitva na holení Waldorf Gold Böker

Břitva s 5/8 palcovou čepelí z kvalitní uhlíkové ocele potažené 24 karátovým zlatem s vyleptaným zlatým logem Waldorf. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Tato břitva je vyráběna ručně přímo v továrně Böker v Solingenu. Je dodávána v historickém balení s certifikátem pravosti.

Břitva na holení Ebony Ersen Solingen

Kvalitní břitva s 5/8 palcovou čepelí z uhlíkové ocele a s rukojetí z ebenového dřeva. Na čepeli je vyleptané logo Ersen Solingen. Vyrobeno za použití tradičních metod. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Puma Celluloid Blue

Krásná břitva značky Puma ze Solingenu s čepelí 5/8 z kvalitní uhlíkové ocele a s rukojetí z modrého celluloidu. Rukojeť má pokaždé jinou barevnou strukturu, takže každý kus je originál. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Silver Steel Schildpatt Böker

Nový model břitvy ze Solingenu Schildpatt má čepel z uhlíkové oceli a stříbra o délce 6/8 palce. Rukojeť je ze želvoviny. Čepel má žebrovaný povrch pro maximálně bezpečnou manipulaci. Vše je výhradně ruční práce. Dodáváno v historickém balení a s certifikátem pravosti. Břitvy od Böker ze Solingenu mají velmi dlouhou historii a po generace se těší vynikající pověsti.

Břitva na holení DOVO Solingen - 1516 580 N -

- Břitva na holení DOVO Solingen 1516 580 N. - Velmi kvalitní uhlíková ocel - Držadlo - imitace želvího krunýře, - Originál Solingen Německo

Dovo Solingen Břitva na holení Dovo Black 101581

Kvalitní klasická břitva pro každodenní holení z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8. Rukojeť je z černého plastu cellidor.

Břitva na holení Puma First Class 5/8 Gold Etching

Krásná klasická břitva pro každodenní holení z uhlíkové oceli ve velikosti 5/8 od německé značky Puma ze Solingenu. Rukojeť je z černého plastu zdobená zlatou korunkou. Čepel dlouhá 72 mm je z uhlíkové ocele. Ideální břitva i pro začátečníky.

Giesen & Forsthoff Břitva na holení 5/8 Titanium Timor

Krásná břitva s čepelí z uhlíkové ocele ve velikosti 5/8. Díky titanové rukojeti patří břitva mezi lehčí. Na rukojeti je nápis Titanium. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Classic Anthracite 4/8 Böker

Klasická břitva s 4/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z uhlíkové ocele a rukojeť je z vysoce odolného plastu v antracitové barvě. Dodáváno s certifikátem pravosti v historickém balení.

Břitva na holení Classic Black 4/8 Böker

Klasika. Classic Black je klasická břitva s 4/8 palcovou čepelí ideální pro každodenní holení. Snadné použití a velmi dobré oholení i pro méně zkušené uživatele. Břitva je vyrobena z oceli Solingen a rukojeť je z vysoce odolného plastu. Dodává se s certifikátem pravosti v historickém balení.

Břitva na holení Encina 119 6860 Dovo Solingen

Krásná břitva s čepelí 6/8 z uhlíkové ocele a s rukojetí ze španělského dubu. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Grenadille 117 6815 Dovo Solingen

Břitva od Dovo Solingen se zdobenou čepelí 6/8 z prvotřídní uhlíkové ocele. Rukojeť je dřevěná. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Prima Klang 106 5831 Dovo Solingen

Kvalitní břitva od DOVO Solingen s čepelí 5/8 z uhlíkové ocele a zdobeným ostřím. Rukojeť je z červeného dřeva. Dodáváno v dárkové krabičce.

Břitva na holení Le Dandy 6/8 Black Thiers Issard

Kvalitní břitva Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii. Dodáváno v černém koženém pouzdře.

Břitva na holení Le Dandy 6/8 White Thiers Issard

Kvalitní břitva Thiers Issard s 6/8 palcovou čepelí se saténovým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele C135 s vyleptaným logem Le Dandy. Bílá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na spodní části jazyka je vroubkování, které zvyšuje bezpečnost při používání. Tato břitva je vyráběna ručně ve Francii. Dodáváno v černém koženém pouzdře.

Břitva na holení 6/8 Carbon Steel Black Ralf Aust

Kvalitní břitva Ralf Aust Solingen s 6/8 palcovou čepelí s lesklým povrchem z kvalitní uhlíkové ocele s vyleptaným logem. Černá rukojeť je vyrobena z kvalitního plastu. Na krčku je vyražen výrobce. Tato břitva je vyráběna ručně v Německu. Dodáváno v černé krabičce. Břitvy značky Ralf Aust jsou od výrobce nabroušené a připravené ihned k použití "shave ready".

Břitva na holení White Plastic A. P. Donovan

Kvalitní břitva s 7/8 palcovou čepelí z japonské ocele s tvrdostí 59-60 HRC. Na čepeli je vylaserováno logo této německé značky. Rukojeť je vyrobena z kvalitního bílého plastu. Dodáváno v elegantní dřevěné dárkové krabičce.