Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boxerske trenky

Nalezeno:    3 produkty

Boxerské trenky Everlast PROFI - modro/bílé

Boxerské trenky Everlast PROFI v modro bílé barvě. Nový design se širokým pružným pásem který zajistí perfektní upevnění okolo pasu, trenky skvěle drží. Pas je pětkrát prošitý. Široké nohavice zajišťují pohodlný a efektivní pohyb. 100% polyester satén.

Boxerské trenky Everlast PROFI - červeno/bílé

Boxerské trenky Everlast PROFI v červeno bílé barvě. Nový design se širokým pružným pásem který zajistí perfektní upevnění okolo pasu, trenky skvěle drží. Pas je pětkrát prošitý. Široké nohavice zajišťují pohodlný a efektivní pohyb. 100% polyester satén.

Monopoly: Muhammad Ali

Napětí stoupá, když vstupujete do ringu s největším přeborníkem v těžké váze všech dob. V této speciální edici hry Monopoly: Muhammad Ali ( The Greatest ) budete po hrací ploše poletovat jako motýl a bodat jako včela a přitom nakupovat, prodávat a obchodovat s šampiónovy nejslavnějšími boxerskými utkáními. Tato pocta nepřekonatelnému Alimu je knockoutem pro fanoušky všech věkových kategorií! Hra je v angličtině. Obsah balení: herní žetony mají tyto podoby: The Greatest , boxerské rukavice, boxe...