Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boty sympatex

Nalezeno:    89 produktů

Pánské boty VAUDE Me Tupelo Sympatex - barva anthracite 20283 069 - Velikost 10

Produkt: Pánské boty VAUDE Me Tupelo Sympatex - barva anthracite 20283 069 - Velikost 10. Odolnost a komfort - dámské boty VAUDE Tupelo Sympatex. Jsou atletické, velmi lehké s vodotěsnou a prodyšnou Sympatex membránou. SPeciální kontrukce podrážky a ochrana paty garantují pohodlné nošení

Pilařské boty Lesna Plus 7116

Pilařské boty Lesna Plus 7116, Speciálně pro pilaře hasičských jednotek jsou vhodné pilařské boty Lesna Plus s membránou Sympatex a ochranou proti prořezu. Tyto antistatické zásahové boty jsou určeny pro zásahy v lese a jsou certifikovány s ochranou proti prořezu dle normy EN ISO 17249:2013 pro tento účel. Pilařské boty mají tepelnou odolnost do 250 stupňů C, jsou rezistentní proti kyselinám a ropným látkám. Jsou vyrobeny z hovězinové usně s hydrofobní úpravou, špice je vybavena TPU ochrano...

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 39

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 39. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 40

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 40. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 41

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 41. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 42

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 42. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 43

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 43. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 44

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 44. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 45

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 45. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 46

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 46. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 47

Produkt: Boty Kilpi Vercord - pánské, hnědá - Velikost 47. Kilpi Vercord je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Zásahové boty Kasava Plus 7101

Zásahové boty Kasava Plus 7101, Pro dobrovolné i profesionální hasiče jsou určeny zásahové boty Kasava. Tyto antistatické zásahové boty jsou určeny pro pohyb zejména na požářišti a jsou certifikovány dle normy EN 15090:2006 pro tento účel. Zásahové boty odolávají kontaktnímu teplu do 300 stupňů C, kyselinám a ropným látkám. Jsou vyrobeny z hovězinové usně s hydrofobní úpravou, špice je vybavena ocelovou tužinkou s polyuretanovou ochranou. Protiskluzná a antistatická podešev Worker je celopl...

Zásahové boty Hostyn Plus 7104

Zásahové boty Hostyn Plus 7104, Dobrovolným hasičům jsou určeny zásahové boty Hostyn Plus. Tyto antistatické zásahové boty jsou určeny pro pohyb zejména na požářišti a jsou certifikovány dle normy EN 15090:2006 pro tento účel. Zásahové boty odolávají kontaktnímu teplu do 300 stupňů C, kyselinám a ropným látkám. Jsou vyrobeny z hovězinové usně s hydrofobní úpravou, špice je vybavena ocelovou tužinkou s polyuretanovou ochranou. Protiskluzná a antistatická podešev Worker je celoplošně vyztužen...

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 40

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 40. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 41

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 41. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 42

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 42. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 43

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 43. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 44

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 44. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 45

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 45. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 46

Produkt: Boty Kilpi Nestares - pánské, khaki - Velikost 46. NESTARES je víceúčelová pánská obuv, vyrobena z voděodpudivého Nubuck materiálu 2.2 mm s gumou kolem podešve, která chrání kůži. Podešev je tvořena trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 39

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 39. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 40

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 40. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 41

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 41. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 42

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 42. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 43

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 43. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 44

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 44. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 45

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 45. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 46

Produkt: Boty Kilpi Soto - pánské, šedá - Velikost 46. Kilpi Soto je pánská vycházková obuv určená především pro každodenní nošení. Je vyrobena z voděodpudivé kůže Nubuck s podšívkou s trvale voděodolnou membránou SympaTex.

Černé semišové kotníkové boty s kožíškem Tamaris

Plánujete do toho šlápnout a tentokrát nechcete být za princeznu? Ale přitom se jako princezna chcete cítit? Bytelné provedení, jednoduchý elegantní design a dokonalá funkčnost. To všechno Tamaris má. Takže vás v chladnějších měsících nenechá ve štychu ať už hodláte bloudit městem, nebo zdolávat horské hřebeny. Boty jsou kožené (semišové), mají vypolstrovaný zadní horní lem a pevnou podrážku . Uvnitř jsou vystlané jemným kožíškem. Navíc jsou vybavené speciální membránou Sympatex, díky níž jsou ...

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 36

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 36. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 37

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 37. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 38

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 38. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 39

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 39. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 40

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 40. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 41

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 41. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 42

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 42. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 43

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 43. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 44

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 44. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 45

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 45. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.

Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 46

Produkt: Boty VAUDE KIMON TR 20315 černé - velikost 46. Kdo se bojí deště? Voděodolné boty Vaude Kimon Vás před ním ochrání.Mají vodotěsnou a výjimečně prodyšnou membránu Sympatex. Flexibilní NT Travel podrážku.