Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Boston mice

Nalezeno:    6 produktů

Basketbalový míč GALA Boston

Basketbalový míč BOSTON BB6041R je vyroben ze syntetického materiálu. Je dodáván ve velikosti 6. Vhodný pro začátečnickou hru a tréninky, lze využít i pro venkovní hraní. Fotografie je pouze ilustrativní, vzhled míče se může lišit.

Basketbalový míč GALA BOSTON

Basketbalový míč BOSTON BB7041R je vyroben ze syntetického materiálu. Je dodáván ve velikosti 7. Vhodný pro začátečnickou hru a tréninky, lze využít i pro venkovní hraní. Fotografie je pouze ilustrativní, vzhled míče se může lišit.

Basketbalový míč BOSTON BB5041R

Basketbalový míč BOSTON BB5041R je vyroben ze syntetického materiálu. Vhodný pro začátečnickou hru a tréninky, lze využít i pro venkovní hraní. Je dodáván ve velikosti 5. Fotografie je pouze ilustrativní, vzhled míče se může lišit.

Gala Boston BB6041R basketbalový míč č. 6

Basketbalový míč Gala Boston BB6041R je určen především pro venkovní hru, nebo jako míče určené pro žáky škol na trénink.

Gala Boston BB5041R basketbalový míč č. 5

Basketbalový míč Gala Boston BB5041R je určen především pro venkovní hru, nebo jako míče určené pro žáky škol na trénink.

Gala Boston BB7041R basketbalový míč č. 7

Basketbalový míč Gala Boston BB7041R je určen především pro venkovní hru, nebo jako míče určené pro žáky škol na trénink.