Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bonsaje semena

Nalezeno:    5 produktů

Substrát pro semena bonsají- substrát bonsaje - 100 g

Substrát vhodný pro semena stromů vhodných k tvarování do bonsají - malé balení akorát vhodné pro Vaše nová semínka. Dá se použít buď sólo nebo smíchán s běžným substrátem v poměru 1:1, vhodný také k přesazování banánovníků. Směs obsahuje písek, rašelinu, humus a jiné minerály, vhodné k pěstování bonsají. Obsahuje také hnojivo, vydrží 4 - 6 týdnů.

Fíkovník ribes - Ficus ribes - semena - 5 ks

Fíkovník ribes je stálezelenou rostlinou, která je v našich oblastech pěstována předevřím jako pokojová a z níž se dají krásně tvořit bonsaje. Původem je tento Fíkovník z Asie.

Borovice těžká - Pinus ponderosa - semena - 6 ks

Borovice těžká, jinak nazývána Borovice žlutá, je rostlinou původně pocházející z Ameriky. Tato rostlina se vyskytuje převážně v horských oblastech, kte může dorůstat výšky až 35 metrů a dožívat se 500 let. Borovice těžká je vhodná pro pěstování jako bonsaje.

Javor Oblongum - bonsai Acer oblongum - semena - 5 ks

Javor Oblongum je opadavý strom pocházející z Himalájí. Dobře se hodí k úpravě na bonsaje.

Grow it, Bonsai

Pěstitelská sada Grow it Bonsai potěší každého milovníka květin ,exotických stromů a keřů.Tato krabička obsahuje vše potřebné pro vypěstování vlastních bonsajů. Stačí jen zasadit semínka do přiložených květináčků, zalévat a pečlivě se o ně starat. Pokud vydržíte a budete trpělivý, můžete si vypěstovat pět druhů bonsajů. S tímto dárkem jistě potěšíte každého přírodomilce a pěstitele...

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: