Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bolest zubu lek

Nalezeno:    24 produktů

NALGESIN S 275 mg 20 potahovaných tablet

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

NALGESIN S 275 mg 30 potahovaných tablet

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

NALGESIN S 275 mg 10 potahovaných tablet

Lék na bolest hlavy, zubů, zad, svalů, kloubů, menstruační bolesti a bolesti spojené s nachlazením. Lék k vnitřnímu užití, obsahuje naproxen.

Vitabalans OY, Hämeenlinna | Dicuno 25mg tbl.30

Nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID). Má protizánětlivé, analgetické a horečku snižující účinky. Používá se k symptomatické léčbě akutní mírné a středně silné bolesti, jako je bolest hlavy, menstruační bolesti, bolesti zubů, horečka a bolesti svalů.

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg kapsle 10x400mg

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při hor...

Apo-Ibuprofen Rapid 400mg kapsle 20x400mg

APO-IBUPROFEN RAPID 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při hor...

Ibalgin 400 tablety 48x400mg

Ibalgin 400mg 48 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Nurofen Rapid 400mg kapsle 10x400mg

Nurofen Rapid 400mg 10 kapslí Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Rychlý nástup účinku. Přípravek Nurofen Rapid se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen Rapid užívá při horečnatých stavech při chřip...

Nurofen 400 mg 24 tablet

Nurofen 400mg Forte 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Nurofen 400mg Forte se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen 400mg Forte užívá při horečnatých stavech při chřipkových one...

Nurofen 200mg tablety 24x200mg

Nurofen 200mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Nurofen 200mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Nurofen 200mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a jako d...

Ibumax 400mg tablety 30x400mg

Ibumax 400mg 30 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibumax 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibumax 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a j...

Ibumax 400mg tablety 100x400mg

Ibumax 400mg 100 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibumax 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibumax 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněních a ...

Apo-Ibuprofen 400mg tablety 30x400mg

APO-IBUPROFEN 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipko...

Apo-Ibuprofen 400mg tablety 100x400mg

APO-IBUPROFEN 400 MG Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Apo-Ibuprofen 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Apo-Ibuprofen 400mg užívá při horečnatých stavech při chřipk...

Ibalgin 200 tablety 24x200mg

Ibalgin 200mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 200 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 200 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Ibalgin 400 tablety 100x400mg

Ibalgin 400mg 100 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocněn...

Ibalgin Rapid tablety 12x400mg

Ibalgin Rapid 400mg 12 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin Rapid 400mg se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Má rychlý nástup účinku., Dále se Ibalgin Rapid 400mg užívá při horečn...

Ibalgin 400 tablety 24x400mg

Ibalgin 400mg 24 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Ibalgin 400 tablety 36x400mg

Ibalgin 400mg 36 tablet Lék obsahující léčivou látku ibuprofen, která patří do skupiny nesteroidních protizánětlivých léčiv. Zmírňuje bolest a zánět různého původu. Ibalgin rovněž tlumí horečku. Přípravek Ibalgin 400 se používá při bolesti hlavy, zubů, zad, při bolestivé menstruaci, při bolesti svalů a kloubů provázející chřipková onemocnění a při poranění měkkých tkání jako je pohmoždění a podvrtnutí. Dále se Ibalgin 400 užívá při horečnatých stavech při chřipkových onemocnění...

Nurofen pro děti čípky 60mg 10 čípků

CO JE PŘÍPRAVEK NUROFEN PRO DĚTI ČÍPKY 60 mg A K ČEMU SE POUŽÍVÁ? Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg obsahuje léčivou látku ibuprofen, která tlumí bolest, snižuje horečku a působí protizánětlivě (nesteroidní antiflogistikum/ analgetikum). Přípravek Nurofen pro děti čípky 60 mg se používá: ke zmírnění mírných až středně silných bolestí jako jsou bolesti hlavy, bolesti zubů, bolesti uší, bolesti v krku, bolesti při prořezávání zubů, pooperační bolesti a bolesti při zranění měkkých tkání; při ...

Dexoket 25 tablety por.tbl.flm.10x25mg

Dexoket 25 tablety je lék proti bolesti. Působí proti mírné až středně silné bolesti, např. bolest svalů a zubů. Dále se přípravek Dexoket 25 tablety užívá při menstruačních bolestech. Dexoket 25 tablety jsou určeny pro dospělé. Jak se přípravek Dexoket 25 tablety užívá: Dospělí užívají obvykle 1 tabletu každých 8 hodin podle závažnosti a charakteru bolesti, maximálně 3 tablety denně. Tento přípravek nemají užívat děti a dospívající (mladší 18 let). Pokud se do 3-4 dnů nebudete cítit lépe, pora...

Energy Smilax Officinalis, 105 g

bolesti kloubů, artróza, revmatismus, revmatoidní artritida TENTO VÝROBEK JE SCHVÁLEN JAKO DOPLNĚK STRAVY. NENÍ LÉKEM, NELZE JEJ ZA PŘEDEPSANÉ LÉKY ZAMĚŇOVAT ANI NEMÁ SCHVÁLENÉ LÉČIVÉ ÚČINKY. SMILAX OFFICINALIS(Smilax lékařský) Smilax lékařský je vytrvalá ovíjivá rostlina. Pochází ze Střední Ameriky, kde se tradičně používá nejen jako léčivka, která zvyšuje vitalitu a sexuální potenci, ale i jako přísada do piva a jiných nápojů, a to především kvůli své pěnivé schopnosti. Západní svět dobyla ta...

Energy Smilax Officinalis 105 g

Doplněk stravy SMILAX OFFICINALIS (Smilax lékařský)Smilax lékařský je vytrvalá ovíjivá rostlina. Pochází ze Střední Ameriky, kde se tradičně používá nejen jako léčivka, která zvyšuje vitalitu a sexuální potenci, ale i jako přísada do piva a jiných nápojů, a to především kvůli své pěnivé schopnosti. Západní svět do...

Robert Schindele GesmbH Schindeleho minerály 500 kapslí

Schindeleho minerály jsou účinným potravinovým doplňkem. Doplňte důležité minerály a stopové prvky. Jemný minerální prášek, který podporuje přirozené fungování vašeho těla. Schindeleho minerály nově v rostlinných kapslích. Schindeleho minerály jsou kamenná moučka bohatá na minerály a stopové prvky. Potřebnost těchto látek pro zach...