Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bob sampion

Nalezeno:    4 produkty

OEM Brzdy k bobu Šampion

Náhradní brzdy k bobu Šampion. Sada obsahuje 2 brzdící páky, popruh a spojovací čepy ( 6 polovin ).

Více informací
od 85 Kč
Koupit nejlevněji

Acra Šampion Extreme plastové fialové + Doprava zdarma

Boby Acra Šampion Extreme plastové fialové Bob plastový Acra Šampion Extreme (Superjet) s brzdami a sedátkem, určeno pro rekreační sport. Jedná se o nejpevnější a největší z běžných plastových bobů. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem, pevná konstrukce bobu vydrží i drobné nárazy na překážky. Rozměry jsou 84 x 41 x 16 cm.

Acra Šampion Extreme plastové modré + Doprava zdarma

Boby Acra Šampion Extreme plastové modré Bob plastový Acra Šampion Extreme (Superjet) s brzdami a sedátkem, určeno pro rekreační sport. Jedná se o nejpevnější a největší z běžných plastových bobů. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem, pevná konstrukce bobu vydrží i drobné nárazy na překážky. Rozměry jsou 84 x 41 x 16 cm.

Acra Šampion Extreme plastové zelené + Doprava zdarma

Boby Acra Šampion Extreme plastové zelené Bob plastový Acra Šampion Extreme (Superjet) s brzdami a sedátkem, určeno pro rekreační sport. Jedná se o nejpevnější a největší z běžných plastových bobů. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem, pevná konstrukce bobu vydrží i drobné nárazy na překážky. Rozměry jsou 84 x 41 x 16 cm.

Acra Šampion Extreme plastové červené + Doprava zdarma

Bob plastový Acra Šampion Extreme (Superjet) s brzdami a sedátkem, určeno pro rekreační sport. Jedná se o nejpevnější a největší z běžných plastových bobů. Vestavěné sedátko chrání dítě před chladem, pevná konstrukce bobu vydrží i drobné nárazy na překážky. Rozměry jsou 84 x 45 x 16 cm.