Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bjj kimono

Nalezeno:    53 produktů

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Minimo Blue + pásek zdarma

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Minimo v modré barvě. BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova minimo je výraznější a novější verzi standardních kimon od Tatami. Je stejně dobré jak pro začátečníky, tak pro pokročilé v brazilském jiu-jitsu. Pokud bude toto tvé první kimono, bude se ti hodit bílý pásek, který je zdarma!

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova + Plus modré - bílý pásek zdarma

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Plus v modré barvě + bílý pás ke kimonu zdarma. BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Plus je výraznější a novější verzi standardních kimon od Tatami. Pokud bude toto tvé první kimono, bude se ti hodit bílý pásek, který je zdarma!

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Plus bílé + bílý pás zdarma

BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Plus v bílé barvě + bílý pás ke kimonu zdarma. BJJ kimono Gi Tatami fightwear Nova Plus je výraznější a novější verzi standardních kimon od Tatami. Je stejně dobré jak pro začátečníky, tak pro pokročilé v brazilském jiu-jitsu. Pokud bude toto tvé první kimono, bude se ti hodit bílý pásek, který je zdarma!

Kimono Tatami NOVA 2015 BJJ GI - NAVY + bílý pás zdarma

BJJ kimono Gi Tatami fightwear NOVA 2015 BJJ GI v modré barvě + bílý pás ke kimonu zdarma. BJJ kimono Gi Tatami fightwear NOVA 2015 je výraznější a novější verzi standardních kimon od Tatami. Je stejně dobré jak pro začátečníky, tak pro pokročilé v brazilském jiu-jitsu. Pokud bude toto tvé první kimono, bude se ti hodit bílý pásek, který je zdarma!

Kimono na BJJ TATAMI FIGHTWEAR Estilo Leve Ultralight - černé

Tatami Estilo Leve Ultralight Gi v černé barvě - kimono na BJJ. Kimono Tatami má unikátní duální vazbu, Vrchní díl je vyroben z extra lehkou 350 GSM vazbou tkaniny, zatímco paže a horní část těla - vysoce namáhaných místech - jsou vyrobeny z pevnějšího a odolnějšího 475 GSM z perlové vazbě.

Kimono na BJJ TATAMI FIGHTWEAR Estilo Leve Ultralight - modré

Tatami Estilo Leve Ultralight Gi - kimono na BJJ. Kimono Tatami má unikátní duální vazbu, Vrchní díl je vyroben z extra lehkou 350 GSM vazbou tkaniny, zatímco paže a horní část těla - vysoce namáhaných místech - jsou vyrobeny z pevnějšího a odolnějšího 475 GSM z perlové vazbě.

Tatami Dětské kimono na BJJ NOVA - Bílé

Dětské kimono na BJJ NOVA v bílé barvě. Kimono Tatami Fightwear BJJ GI je fantastické vysoce kvalitní kimono pro děti.

Kimono Bad Boy Pro Series BJJ - Bílé

Kimono na BJJ Bad Boy Pro Series té nejvyšší kvality.

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v bílé barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono BAD BOY PREMIUM BJJ - bílé

Kimono BAD BOY PREMIUM BJJ Gi v bílé barvě je TOP třída BJJ GI od značky BAD BOY. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. BAD BOY GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ GI - Černé

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ Gi v černé barvě. Kimono je určeno pro brazilské Jiu Jitsu soutěže. Kimono na BJJ pro ty kdo hledají kvalitu,dokonalé řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. BAD BOY GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ GI - Modré

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ Gi v modré barvě. Kimono je určeno pro brazilské Jiu Jitsu soutěže. Kimono na BJJ pro ty kdo hledají kvalitu,dokonalé řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. BAD BOY GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ GI - Bílé

Kimono BAD BOY COMPETITION BJJ Gi v bílé barvě. Kimono je určeno pro brazilské Jiu Jitsu soutěže. Kimono na BJJ pro ty kdo hledají kvalitu,dokonalé řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. BAD BOY GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Venum ELITE Classic BJJ GI - Černé

Nové BJJ kimono Venum ELITE Classic v černé barvě. Kimono BJJ ELITE nabízí skvělý střih a je navrženo tak, aby pomohl optimalizovat výkon a lehkost pohybu. BJJ kimono Venum ELITE je vyrobeno z vysoce odolného materiálu. Kabát o hmotnosti 420 gsm a kalhoty 250 gsm jsou ze speciální Ripstop materiálu se zesíleným prošitím pro delší živostnost.

Venum ELITE Classic BJJ GI - Modré

Nové BJJ kimono Venum ELITE Classic v modré barvě. Kimono BJJ ELITE nabízí skvělý střih a je navrženo tak, aby pomohl optimalizovat výkon a lehkost pohybu. BJJ kimono Venum ELITE je vyrobeno z vysoce odolného materiálu. Kabát o hmotnosti 420 gsm a kalhoty 250 gsm jsou ze speciální Ripstop materiálu se zesíleným prošitím pro delší živostnost.

Venum ELITE Classic BJJ GI - Bílé

Nové BJJ kimono Venum ELITE Classic v bílé barvě. Kimono BJJ ELITE nabízí skvělý střih a je navrženo tak, aby pomohl optimalizovat výkon a lehkost pohybu. BJJ kimono Venum ELITE je vyrobeno z vysoce odolného materiálu. Kabát o hmotnosti 420 gsm a kalhoty 250 gsm jsou ze speciální Ripstop materiálu se zesíleným prošitím pro delší živostnost.

Kimono na BJJ TATAMI FIGHTWEAR Estilo 5.0 Premier - BLUE & GRAPHITE

BJJ kimono Tatami Fightwear Estilo 5.0 je ukázkou mnoha let vývoje a výzkumu profesionálních tvůrců Gi firmy Tatami Fightwear ve spolupráci s nejlepšími BJJ sportovci, jakým je např. legenda brazilského jiu-jitsu JT Torres. Kimono Estilo 5.0 je vysoce kvalitní Jiu-Jitsu Gi.

Tatami Pásek BJJ Rank - Fialový

BJJ pásek Tatami - fialový. BJJ pásek je postaven podle nejvyšších standartů. Pásek BJJ je 4 cm široký a silný 0,5 cm. Tento pásek Tatami je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. - Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Tatami Pásek BJJ Rank - Modrý

BJJ pásek Tatami - modrý. BJJ pásek je postaven podle nejvyšších standartů. Pásek BJJ je 4 cm široký a silný 0,5 cm. Tento pásek Tatami je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. - Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Tatami Pásek BJJ Rank - Hnědý

BJJ pásek Tatami - hnědý. BJJ pásek je postaven podle nejvyšších standartů. Pásek BJJ je 4 cm široký a silný 0,5 cm. Tento pásek Tatami je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. - Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Tatami Pásek BJJ Rank - Černý

BJJ pásek Tatami - černý. BJJ pásek je postaven podle nejvyšších standartů. Pásek BJJ je 4 cm široký a silný 0,5 cm. Tento pásek Tatami je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. - Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Tatami Pásek BJJ Rank - Bílý

BJJ pásek Tatami - bílý. BJJ pásek je postaven podle nejvyšších standartů. Pásek BJJ je 4 cm široký a silný 0,5 cm. Tento pásek Tatami je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. - Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Kimono Tatami Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - černé

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v černé barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono Tatami Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - navy

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v navy barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - modré

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v modré barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - bílé

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v bílé barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Dětské kimono na BJJ MEERKATSU ANIMAL GI - ROYAL BLUE

Dětské kimono na BJJ MEERKATSU ANIMAL GI v modré barvě. Kimono Tatami Fightwear Jiu Jitsu je fantastické vysoce kvalitní kimono pro děti

VANTAGE BJJ Gi pásek "Combat" - bílý

BJJ pásek VANTAGE - bílý. Tento pásek VANTAGE je vhodný jak pro BJJ GI tak Kimono. Velikosti: A1.A2.A3.A4.A5

Kimono Tatami Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - černo/žluté

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v černožluté barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Kimono Tatami Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - černo/stříbrné

Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v černostříbrné barvě. Kimono je určeno pro zápasníky BJJ, kteří hledají nejvyšší možnou kvalitu, řemeslné zpracování, nejmodernější styl a detaily. Estilo BJJ GI je vyrobeno výhradně z nejkvalitnějších materiálů.

Tatami Dámské Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - černo/stříbrné

Dámské Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v černo stříbrné barvě. Pátá verze tohoto ikonického kimona obsahuje již nové logo Tatami a i díky tomu vypadá velmi moderně a efektně.

Tatami Dětské Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi - černo/stříbrné

Dětské Kimono Estilo 5.0 Premier BJJ Gi v tmavě modré barvě. Pátá verze tohoto ikonického kimona obsahuje již nové logo Tatami a i díky tomu vypadá velmi moderně a efektně. Vysoce kvalitní výšivky s logem výrobce zdobí ramena a stehno. Logo Estilo je umístěno nenápadně vzadu u krku a pod pravým kolenem. Vpředu na levé straně je nápis "Estilo".

Venum ELITE Light BJJ GI - Černé

Kimono na BJJ Venum ELITE Light BJJ GI. Modelová řada ELITE Light BJJ GI v černé barvě. Oblíbené kimono Venum Elite v odlehčené verzi. Kabát BJJ kimona elite má váhu 340 gsm, kalhoty mají 250 gsm. BJJ GI Elite nabízí skvělý prémiový střih se zesílenými švy. Je vyrobeno z extrémně odolného materiálu, který Vám zajistí dlouhou životnost.

Venum ELITE BJJ GI - Černo/černé

Kimono na BJJ od značky Venum. Modelová řada ELITE BJJ GI v černo černé barvě. BJJ GI Elite nabízí skvělý prémiový střih se zesílenými švy. Je vyrobeno z extrémně odolného materiálu, který Vám zajistí dlouhou životnost. Kabát kimona Venum ELITE je vyroben z 550 GSM Heavy-Duty marteriálu s velice jemnou vnitřní podšívkou.

Venum ELITE Light BJJ GI - Modré

Modelová řada ELITE Light BJJ GI v modré barvě. Oblíbené kimono Venum Elite v odlehčené verzi. Kabát BJJ kimona elite má váhu 340 gsm, kalhoty mají 250 gsm. BJJ GI Elite nabízí skvělý prémiový střih se zesílenými švy. Je vyrobeno z extrémně odolného materiálu, který Vám zajistí dlouhou životnost. Zesíléné švy jsou samozřejmostí. Jemná podšívka kimona pro větší komfort a úžasné vyšité detaily.

Podobné fráze: