Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Biogaia protectis

Nalezeno:    12 produktů

Bio Gaia ProTectis kapky s Lactobacillus reuteri pro děti 10 ml

BioGaia ProTectis kapky s Lactobacillus reuteri pro děti lze podávat dětem již od prvního měsíce života. Jedná se o doplněk stravy. * pro kojence již od 1. měsíce života * termostabilní, uchovávejte při pokojové teplotě Složení: Lactobacillus reuteri DSM 17938 (L. reuteri Protectis®), slunečnicový olej, olej se středně dlouhými řetězci triglyceridů a oxid křemičitý (protispékavá látka). 5 kapek obsahuje: 100 miliónů Lactobacillus reuteri Protectis Dávkování: Lze podávat dětem od prv...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

BioGaia ProTectis kapky 10ml

Kvalitní BioGaia ProTectis kapky 10ml za 536 Kč.

BioGaia ProTectis kapky 10ml

Kapky BioGaia ProTectis doplněk stravy, mohou pomoci vyřešit problémy se zažíváním a udržet dětské bříško v rovnováze.

BioGaia ProTectis kapky 10ml

Kapky s Lactobacillus reuteri Protectis pro děti - kojence od 1. měsíce života, doplněk stravy, působí na obnovení rovnováhy v trávicím systému.

BIOGAIA ProTectis kapky – sklenička 10 ml

Aby byla i ta nejmenší bříška v rovnováze, je tu doplněk stravy BioGaia ProTectis. Napomáhá normálnímu fungování dětského zažívání.

Ostatní BioGaia ProTectis kapky 10 ml

BioGaia ProTectis kapky pro děti s Lactobacillus reuteri Protectis jsou určeny i pro kojence již od 1. měsíce života. Působí na obnovení rovnováhy v trávícím systému.

BIOGAIA ProTectis kapky – tuba 10 ml

Aby byla i ta nejmenší bříška v rovnováze, je tu doplněk stravy BioGaia ProTectis. Tentokrát v cestovním balení.

AB BioGaia ProTectis kapky 10 ml

Popis: Kapky obsahující Lactobacillus reuteri Protectis lze podávat dětem již od 1. měsíce života. Lactobacily pomáhají udržet rovnováhu dětského trávicího systému, kdy vyrovnávají nedostatek správných bakterií, jejichž nedostatek způsobuje křeče, nadýmání a bolesti bříška. Dávkování: Dětem od 1. měsíce života lze podat 5 kapek denně. Před otevřením dobře přípravek protřepejte. V jedné dávce je obsaženo minimálně 100 milionů živých bakterií L. reuteri Protectis®. Složení: Lactobacillus reuteri...

BioGaia ProTectis kapky 10ml od 1.měsíce života

BioGaia ProTectis Doplněk stravy pro předcházení zažívacím problémům malých dětí, který udržuje jejich bříško v rovnováze, obsahující laktobacily (min. 100 milionů v dávce). Je vhodný od prvního měsíce života dítěte v dávce 5 kapek denně. Balení: 10 ml.

Probiotic.kapky pro děti BioGaia 5ml Protectis Bab

Kvalitní Probiotic.kapky pro děti BioGaia 5ml Protectis Bab za 368 Kč.

TWOPAC AB BioGaia Protectis probio.kapky Lactob.reuteri 10ml

Kapky s Lactobacillus reuteri Protectis pro děti - kojence od 1. měsíce života. Doplněk stravy, působí na obnovení rovnováhy v trávicím systému.