Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bile slune

Nalezeno:    5 produktů

JABRA Drive

Křišťálově čistý zvuk a hlas (DSP) Telefonní komunikace v souladu s předpisy Přehrávání hudby, webového vysílání nebo GPS Spárování se dvěma zařízeními s podporou Bluetooth™ Až 20 hodin hovoru a pohotovostní doba až 30 dnů Jabra Drive je dokonalý společník pro váš mobilní telefon. Automobilový komunikátor Bluetooth™, který lze spárovat až se dvěma zařízeními. Handsfree hovory po telefonu, poslech hudby z mobilního telefonu či MP3 přehrávače nebo hlasové pokyny GPS na mobilním telefonu. T...

Více informací
od 878 Kč
Koupit nejlevněji

Placatka Slůně

Roztomilá ilustrace malého slůněte. Potisk, který potěší hlavně miminka a malé děti.. Nerezová placatka, rozměry: 90x23x147 mm, objem: 260 ml. Z důvodu technologického omezení není možný potisk bílé barvy.

Termohrnek keramický Slůně

Roztomilá ilustrace malého slůněte. Potisk, který potěší hlavně miminka a malé děti.. Bílý keramický cestovní termohrnek s dvojitou stěnou pro uchování teplých či studených nápojů. Odjímatelné silikonové víčko v bílé barvě. Výška 135 mm, objem 250ml.

MÚ Brno Slůně Bimbo světle modré, 55 cm

Roztomilé modro – bílé plyšové slůně Bimbo, vyrobené s velmi příjemného měkkého materiálu.

Placatka Happy Birthday

Narozeninový slůně s balónem pro štěstí, nejen pro nejmenší.. Nerezová placatka, rozměry: 90x23x147 mm, objem: 260 ml. Z důvodu technologického omezení není možný potisk bílé barvy.

Termohrnek keramický Happy Birthday

Narozeninový slůně s balónem pro štěstí, nejen pro nejmenší.. Bílý keramický cestovní termohrnek s dvojitou stěnou pro uchování teplých či studených nápojů. Odjímatelné silikonové víčko v bílé barvě. Výška 135 mm, objem 250ml.