Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Big turtle

Nalezeno:    5 produktů

Čalouněný taburet big turtle zelená/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě zelené. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.

Čalouněný taburet big turtle šedá/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě šedé. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.

Outdoor Tech OT4200 Big Turtle Shell černý (OT OT4200-B)

Bezdrátový reproduktor přenosný, Bluetooth, NFC, ultra hlasitý, odolný proti prachu a vodě, vestavěný mikrofon, dobíjecí baterie, doba přehrávání 16 hodin, 3.5 mm jack, USB port  Chcete se vydat do přírody nebo na piknik a přesto se nechcete vzdát poctivého hudebního doprovodu? Vyberte si bezdrátový reproduktor OT4200 Big Turtle Shell od společnosti Outdoor Tech. Jeho netradiční členité provedení je kromě řady pokročilých technologií ...

Yertle the Turtle and Other Stories - Seuss, Dr.

In this hilarious book, featuring three timeless fables, Dr. Seuss explores the pitfalls of growing too big for your boots!

OUR WORLD Level 3 READER: ANANSI´S BIG DINNER - BENNET, G.

Anansi is cooking a big dinner, but he needs more foods from the store. He asks Turtle to go to the store. Anansi promises to share his dinner with Turtle. But will he? Our World is a six-level primary series in British English that uses fun and fascinating National Geographic content, with stunning images and video, to give young learners the essential English language, skills, and knowledge they need to understand their world. National Geographic video inspires and motivates young learners Ou...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: