Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Big turtle

Nalezeno:    4 produkty

Casarredo Čalouněný taburet BIG TURTLE zelená/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Nožky jsou z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě zelené. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.

Casarredo Čalouněný taburet BIG TURTLE šedá/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Nožky jsou z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě šedé. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.

Čalouněný taburet big turtle zelená/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě zelené. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.

Čalouněný taburet big turtle šedá/dub natural

Velký čalouněný taburet BIG TURTLE v klasickém pojetí, který se hodí do každého pokoje, předsíně či kanceláře. Zajímavý vzhled vyzdvihují jemné tvary a dokonalé detaily. Konstrukce je z kvalitního přírodního dřeva v barvě dub natural. Čalounění je vyrobeno z potahové látky v barvě šedé. Taburet je vyplněn PUR pěnou pro ještě větší pohodlí. Stylový doplněk pro každý interiér.