Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bettina barty vanilla

Nalezeno:    22 produktů

Bettina Barty Vanilla deodorant

Tělový deodorant bez aluminiových solí 150ml v plechu, smyslná vůně vanilky.

Bettina Barty Vanilla sprchový gel

Sprchový gel 500ml - účinné složení pěstících látek u tohoto sprchového gelu dodají potřebnou hydrataci a výživu,smyslná vůně čisté vanilky.

Bettina Barty Vanilla tělové mléko

Tělové mléko 500ml - hydratačně výživné bohaté na účinné pěstící látky,rychle se vstřebává a zanechává pleť přirozeně jemnou, o příjemné provonění se postará smyslná vůně vanilky.

Bettina Barty Vanilla tělové máslo

Tělové máslo 400ml - se smyslnou vůní vanilky.

Bettina Barty Vanilla 50ml EDT

Toaletní voda 50ml-smyslná vůně vanilky.

Bettina Barty Vanilla Mandarine Cupcake sprchový gel

Limitovaná edice od Bettiny Barty sprchový gel 500ml lahodné vůně sladké mandarinky a exotické vanilky, navodí příjemné pocity relaxace, uvolní vaši mysl i tělo.

Bettina Barty Vanilla Lime Cupcake sprchový gel

Limitovaná kolekce Bettiny Barty 500ml sprchový gel lahodné vůně sladké limetky a exotické vanilky, navodí příjemný pocit relaxace, uvolní vaši mysl a tělo.

Bettina Barty Vanilla Blueberry Cupcake sprchový gel

Limitovaná edice od Bettiny Barty 500ml sprchový gel lahodné vůně sladké borůvky a exotické vanilky, navodí příjemné pocity relaxace, uvolní vaši mysl i tělo.

Bettina Barty Vanilla Lime Cupcake tělové mléko

Limitovaná edice od Bettiny Barty 500ml tělového mléka lahodné vůně limetky a sladké vanilky, pro každodenní péči o vaši pokožku.

Bettina Barty Vanilla Blueberry Cupcake tělové mléko

Limitovaná edice od Bettiny Barty 500ml tělového mléka lahodné vůně sladké borůvky a exotické vanilky, pro každodenní péči o vaši pokožku.

Bettina Barty Vanilla Mandarine Cupcake tělové mléko

Limitovaná edice od Bettiny Barty 500ml tělového mléka s lahodnou vůní mandarinky a exotické vanilky, pro každodenní péči o vaši pokožku.

Bettina Barty Vanilla roll-on

Roll-on deodorant 50ml se smyslnou vůní vanilky.

Bettina Barty EDT Vanilla 50 ml

Rozmazlete se s lákavou vůní vanilky! Toaletní voda. Moderní a dynamická dlouhotrvající vůně vhodná i pro citlivou pleť. Vůně čisté vanilky.

Bettina Barty sprchový gel Vanilla 400ml

Botanical sprchový gel Vanilla bohatý na účinné pěstící látky,které zjemní vaší pokožku. O příjemné provonění se postará smyslná vůně vanilky.

Bettina Barty tělové mléko Vanilla 400ml

Botanical tělové mléko Vanilla bohaté na účinné pěstící látky,které zjemní vaší pokožku. O příjemné provonění se postará smyslná vůně vanilky.

Bettina Barty sprchový gel Vanilla 500ml

Jemná pěstící tělová kosmetika s nezaměnitelnou vůní vanilky a s vysokým obsahem pěstících a zvlhčujících látek pro každodenní péči i o citlivou pokožku. O příjemné provonění se postará smyslná vůně čisté vanilky.

Bettina Barty tělové mléko Vanilla 500ml

Tělové mléko je jemný kosmetický ošetřující přípravek vhodný pro každodenní péči. Jemná pěstící tělová kosmetika s nezaměnitelnou vůní vanilky a s vysokým obsahem pěstících a zvlhčujících látek pro každodenní péči o pokožku. Jemné a šetrné prostředky jsou určeny ke každodenní péči i pro citlivou pokožku, dodají svěžest a vitalitu tělu i mysli.

Bettina Barty tělový krém Vanilla 400 ml

Rozmazlete se krémem s lákavou vůní vanilky. O příjemné provonění se postará smyslná vůně čisté vanilky. Tělový krém s rýžovým mlékem a s vůní vanilky. Tajemství nádherné, jemné pleti se skrývá v asijských recepturách. Tělový krém bohatý na účinně pěstící látky pokožku zjemní, dodá jí potřebou hydrataci a výživu. Krém se rychle vstřebává a zanechává příjemnou vůni.

Bettina Barty Rice Milk & Vanilla Hand & Body Lotion tělové mléko 400 ml

Vyrobeno dle asijských receptur. Rýžové mléko je vydatné na výživné látky. Jemně ošetří a hydratuje normální i suchou pokožku a zanechá ji hedvábně jemnou. O delikátní provonění se postará lehká vůně vanilky. Dermatologicky testováno. Určeno na denní i večerní použití pro všechny věkové kategorie.

Bettina Barty Rice Milk & Vanilla Body Butter tělové máslo 400 ml

Vyrobeno dle asijských receptur. Tělové máslo vydatné na výživné látky ošetří a hydratuje normální i suchou pokožku a činí ji hedvábně jemnou. O delikátní provonění se postará lehká vůně vanilky. Dermatologicky testováno. Určeno na denní i večerní použití pro všechny věkové kategorie.

Bettina Barty Botanical tělový krém Vanilla 400ml

Botanical krém Vanilla. Rýžový tělový krém bohatý na účinné pěstící látky, které zjemní vaší pokožku. O příjemné provonění se postará smyslná vůně vanilka.

Bettina Barty roll-on deodorant Vanilla 50ml

Roll-on deodorant s přírodními látkami s nezaměnitelnou vůní vanilky, to je jistota a pocit svěžesti po celý den.