Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Best badger stetka

Nalezeno:    5 produktů

Kent Horn Best Badger

Štětka na holení Kent s rukojetí v barvě rohoviny a jezevčími vlasy v kvalitě Best Badger.

Kent Horn Best Badger

Štětka na holení Kent s rukojetí v barvě rohoviny je vyrobena z čistých jezevčích vlasů v kvalitě Best Badger. Velikost M - medium.

Kent Horn Best Badger

Štětka na holení Kent s rukojetí v barvě rohoviny je vyrobena z čistých jezevčích vlasů v kvalitě Best Badger, které jsou o trochu pevnější než Silvertip. Velikost M - medium. Perfektní kvalita a řemeslné zpracování. Dodáváno v červeném dárkovém boxu.

Kent Brushes Štětka na holení Horn Best Badger Kent

Štětka na holení Kent s rukojetí v barvě rohoviny je vyrobena z čistých jezevčích vlasů v kvalitě Best Badger, které jsou o trochu pevnější než Silvertip. Velikost M medium. Perfektní kvalita a řemeslné zpracování. Dodáváno v červeném dárkovém boxu.

Sada na holení Mühle Kosmo, chrom, Best badger, Mach3

Sada na holení Mühle Kosmo, chrom, Best badger, Mach3 Bez chromu by svět přišel o hodně svého lesku! Německá kvalita a nevšední design za skvělou cenu, to jsou charakteristické znaky této sady na holení Mühle. Sada obsahuje kvalitní jemnou štětku z jezevčích štětin Best badger a holicí strojek na hlavice Gillette Mach3. Sada na holení je v nadčasovém provedení z chromovaného kovu. Speciální odolné chromování demonstruje ty nejlepší vlastnosti chromu spolu s velmi dl...