Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Belic spar

Nalezeno:    3 produkty

CEYS Bělič spár

Popis: Bělič spár CEYS Snadno vybělí zašedlé spáry mezi obkladačkami. Zašlé spáry mezi obkladačkami jsou problémem, který nás po čase trápí i v poměrně zánovní koupelně nebo kuchyni. I v tomto případě je tady řešení, s nímž si poradí opravdu každý. Je to Ceys Bělič na spáry. Ten „špínu“ – tedy zašlé spáry mezi dlaždičkami jednoduše a bez velké námahy překryje. Praktické balení v tužce práci usnadní. Tužkou „překreslíme” zašedlé spáry, které během chvíle vypadají opět jako nové – aniž bych...

Více informací
od 204 Kč
Koupit nejlevněji

Bělič spár CEYS

Snadno vybělí zašedlé spáry mezi obkladačkami. Zašlé spáry mezi obkladačkami jsou problémem, který nás po čase trápí i v poměrně zánovní koupelně nebo kuchyni.

Ceys WHITE MARKER - bělič spár 7,4 ml

Ceys WHITE MARKER - bělič čistič spár 7,4 ml

Lepidlo Ceys White Marker - bělič spár 7,4 ml

Lepidlo Ceys White Marker - bělič spár 7,4 ml. DOBA SCHNUTÍ 30 MINUT • POKRYJE AŽ 50 METRŮ - VODĚODOLNÉ PO 12 MINUTÁCH obnovuje spáry mezi dlaždičkami v kuchyních, koupelnách a dlažbou na podlaze. Obsahuje speciální protibakteriální účinné látky, které zabraňují tvorbě plísní. Bělič je vybaven protiskluzným držákem a oboustrannou špičku, která umožňuje přesnou aplikaci.