Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Beko dsfs 6831 nejlevneji

Nalezeno:    3 produkty

BEKO DSFS 6831 X

Volně stojící myčka nádobí Beko DSFS 6831 X má 3 praktické úrovně sprchování. Myčka je ve velice úsporné energetické třídě A++. Součástí vybavení je výškově nastavitelný Acrobat koš a praktický senzor čistoty. Z chytrých technologií nechybí program BabyProtect, který je speciálně vyvinut pro hygienickou čistotu kojeneckého nádobí.

BEKO DSFS 6831

Finalista Produkt roku 2013. Pořiďte si i vy TOP produkt roku 2013 dle preferencí nakupujících. Volně stojící myčka nádobí Beko DSFS 6831 má 3 praktické úrovně sprchování. Myčka je ve velice úsporné energetické třídě A++. Součástí vybavení je výškově nastavitelný Acrobat koš a praktický senzor čistoty. Z chytrých technologií nechybí program BabyProtect, který je speciálně vyvinut pro hygienickou čistotu kojeneckého nádobí.

Beko DSFS6831

Energeticky úsporná myčka nádobí BEKO DSFS 6831 zařazena do energetické třídy A ++. Je široká pouze 45cm, takže nebude problém se zabírání místa. O pohon se stará bezkartáčový motor BLDC. Je velmi bohatě funkčně vybavená, nabídne funkci odložený start, Turbo sušení, senzor čistoty vody, poloviční náplň a samozřejmě množství mycích programů, mezi nimiž vyniká program BabyProtect. Je vybavena speciálním antibakteriálním těsněním, které zabrání šíření bakterií v myčce. Díky systému Acrobat je možn...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: