Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Becur naloc

Nalezeno:    6 produktů

Moberg Derma Ab BECUR Naloc Léčba nehtů 10 ml

Naloc je lokální zdravotnický prostředek (na nehty) pro léčbu zabarvených a deformovaných nehtů v důsledku plísňového onemocnění nebo lupénky. Naloc zvyšuje hydrataci, šetrně vyhlazuje vnější vrstvy nehtu a změnami mikroprostředí nehtu a zlepšením jeho povrchové integrity předchází růstu mykotických organismů a bakterií. Naloc rychle zlepšuje vzhled nehtů a udržuje nehty v dobrém stavu. V klinické studii většina uživatelů pozorovala zlepšení vzhledu nehtů již po 2 týdnech a 92 % uživa...

Více informací
od 406 Kč
Koupit nejlevněji

Naloc Léčba nehtů 10ml (BECUR Naloc)

Kvalitní Naloc Léčba nehtů 10ml (BECUR Naloc) za 442 Kč.

Becur Naloc Léčba nehtů 10ml

Naloc podporuje hojení zbarvených a deformovaných nehtů následkem plísňové infekce nebo lupénky. Dále zvyšuje hydrataci a šetrně vyhlazuje vnější vrstvy nehtové ploténky. Mění podmínky prostředí a zpevňuje nehet, čímž brání růstu plísní a bakterií. Naloc zlepšuje vzhled nehtů a udržuje je v dobrém stavu.

Naloc Léčba nehtů 10ml (BECUR Naloc)

Naloc Léčba nehtů je prostředek na nehty pro léčbu deformovaných nehtů způsobených plísňovým onemocněním nebo lupénky. Naloc šetrně vyhlazuje vnější stranu nehtů a udržuje je v dobrém stavu .

BECUR Naloc podpůrná Léčba nehtů 10ml

Naloc podporuje hojení zbarvených a deformovaných nehtů následkem plísňové infekce nebo lupénky.Přípravek neobsahuje konzervační látky a aromata a jeho složky jsou plně biologicky odbouratelné.