Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Be safe pregnant

Nalezeno:    3 produkty

BeSafe Pregnant těhotenský pás do auta - Doprava zdarma

Be Safe Pregnant udržuje bezpečnostní pás automobilu mimo bříško aby nebylo ohroženo nenarozené dítě - pro bezpečné a pohodlné cestování těhotné ženy v roli řidičky i spolujezdkyně. Doporučuje se od chvíle kdy zjistíte, že jste těhotná.

BeSafe Pregnant iZi fix pás pro těhotné do auta - Doprava zdarma

Be Safe Pregnant IZi fix udržuje bezpečnostní pás automobilu mimo bříško aby nebylo ohroženo nenarozené dítě - pro bezpečné a pohodlné cestování těhotné ženy v roli řidičky i spolujezdkyně. Lze ho jednoduše upevnit k sedadlům s úchyty isofix (předním i zadním) nebo pomocí přiloženého popruhu k sedadlům bez isofixu.

Manipulation of the Spine, Thorax and Pelvis, 4th Ed. - Gibb...

Now in its fourth edition Manipulation of the Spine, Thorax and Pelvis continues to support the practitioner in acquiring and refining their skills on safely using high-velocity low-amplitude (HVLA) thrust techniques. This trusted and highly visual resource - now with 275 images and access to a website with 56 ‘technique’ videos - advocates an approach that uses minimal leverage to achieve a cavitation in a safe, comfortable and effective manner. The new edition addresses the important issues s...