Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bayer aspirin

Nalezeno:    73 produktů

Bayer Aspirin Protect 100 (28 tablet)

1/5 Příloha č.2 ke změně sp.zn. sukls145628/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Aspirin Protect 100 Enterosolventní tablety Acidum acetylsalicylicum Přečtěte si pozorně celou příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Máte-li jakékoli další otázky, zeptejte se svého lékaře nebo lékárníka. - Tento přípravek byl předepsán Vám. Nedávejte jej žádné další osobě. Mohl by jí ub...

Více informací
od 46 Kč
Koupit nejlevněji

Aspirin C (20 tablet)

Ideální řešení při prvních příznacích chřipky a nachlazení – snižuje horečku, tiší bolest a díky obsahu vitamínu C napomáhá k celkovému posílení imunity. Šumivé tablety mají rychlejší nástup účinku a jsou šetrnější k žaludku.Stránka 1 z 6 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls157419/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Aspirin C šumivé tablety Acidum acetylsalicylicum, Acidum ascorbicum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důleži...

Více informací
od 184 Kč
Koupit nejlevněji

Aspirin C (10 tablet)

Ideální řešení při prvních příznacích chřipky a nachlazení – snižuje horečku, tiší bolest a díky obsahu vitamínu C napomáhá k celkovému posílení imunity. Šumivé tablety mají rychlejší nástup účinku a jsou šetrnější k žaludku.Stránka 1 z 6 Příloha č. 1 k rozhodnutí o změně registrace sp.zn.sukls157419/2011 PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Aspirin C šumivé tablety Acidum acetylsalicylicum, Acidum ascorbicum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důleži...

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

BAYER Aspirin por.tbl.nob.20x500mg

; Složení: ; 1 tableta obsahuje:; Léčivou látku: Acidum acetylsalicylicum 500 mg; Pomocné látky: Celulóza, kukuřičný škrob ; Indikační skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum ; Charakteristika: ; Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu

BAYER Aspirin por.tbl.nob.100x500mg

; Složení: ; 1 tableta obsahuje:; Léčivou látku: Acidum acetylsalicylicum 500 mg; Pomocné látky: Celulóza, kukuřičný škrob ; Indikační skupina: Analgetikum, antipyretikum, antiflogistikum ; Charakteristika: ; Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu

BAYER Aspirin C por.tbl.eff.10

; Složení: ; 1 šumivá tableta obsahuje: ; Léčivé látky: Acidum acetylsalicylicum 400 mg, Acidum ascorbicum 240 mg; Pomocné látky: dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát kyseliny citronové, uhličitan sodný ; Indikační skupina:

BAYER Aspirin C por.tbl.eff.20

; Složení: ; 1 šumivá tableta obsahuje: ; Léčivé látky: Acidum acetylsalicylicum 400 mg, Acidum ascorbicum 240 mg; Pomocné látky: dihydrogen-citronan sodný, hydrogenuhličitan sodný, monohydrát kyseliny citronové, uhličitan sodný ; Indikační skupina:

Aspirin 500mg 20 tablet

Aspirin 500 mg tablety acidum acetylsalicylicum Co naleznete v příbalové informaci 1. Co je Aspirin a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Aspirin užívat 3. Jak se Aspirin užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Aspirin uchovávat 6. Obsah balení a další informace 1. CO JE ASPIRIN A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Kyselina acetylsalicylová snižuje tvorbu prostaglandinů (fyziologicky účinných sloučenin, které se podílejí na vzniku zánětu), a tím působí proti bolesti, snižuje horeč...

Aspirin 500mg 100 tablet

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle p...

Aspirin 500mg obalené tablety 20x500mg

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji než předchozí Aspirin 500 mg tablety.

Aspirin 500mg obalené tablety 80x500mg

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji než předchozí Aspirin 500 mg tablety.

Aspirin® 500 mg, 100 tablet

Tlumí bolesti různého charakteru včetně bolestí způsobených záněty. Snižuje horečku. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.

Aspirin® C 10 šumivých tablet

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Kromě 400 mg kyseliny acetylsalicylové obsahují tablety Aspirin C i 240 mg kyseliny askorbové (vitamin C). Ve vodě rozpustný vitamin C - kyselina askorbová - je součást ochranného systému organismu proti kyslíkovým radikálům a jiným oxidantům endogenního i exogenního původu, které rovněž hrají důležitou roli u zánětlivých procesů.

Aspirin 500mg 20 obalených tablet

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle p...

Aspirin 500mg 40 obalených tablet

ASPIRIN 500 MG působí proti bolesti a snižuje zvýšenou teplotu. Přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety se užívá k léčbě mírné až středně silné bolesti, jako jsou bolesti hlavy, zubů nebo svalů a při chřipce a nachlazení. Dále se přípravek ASPIRIN 500 MG užívá k léčbě horečky. Obalené tablety ASPIRIN 500 MG jsou určeny pro dospělé a dospívající od 12 let s hmotností větší než 40 kg. Jak se přípravek ASPIRIN 500 MG obalené tablety užívá: Dospělí a dospívající od 16 let užívají 1-2 tablety dle p...

Aspirin C 20 šumivých tablet

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dosp...

Aspirin C 10 šumivých tablet

ASPIRIN C šumivé tablety působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Dále přípravek obsahuje kyselinu askorbovou (vitamin C), která podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení. Přípravek ASPIRIN C šumivé tablety se užívá při mírných až středně silných bolestech, jako jsou bolesti hlavy, zubů, svalů, kloubů, menstruační bolesti a ke snížení zvýšené teploty. Dále pak při nachlazení a chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Šumivé tablety ASPIRIN C jsou určeny pro dosp...

ASPIRIN 500 mg 20 tablet

Pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí způsobených záněty. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.

ASPIRIN 500 mg 100 tablet

Pomáhá při různých bolestech, především hlavy, zubů, menstruační bolesti, bolesti svalů, kloubů, zad či u bolestí způsobených záněty. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití s účinnou látkou kyselinou acetylsalicylovou.

Aspirin 500mg obalené tablety 8 ks

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji než předchozí Aspirin 500 mg tablety.

Aspirin 500mg por.tbl.obd.40x500mg

Můžete se cítit lépe. Rychleji. Aspirin 500 mg obalené tablety působí dvakrát rychleji než předchozí Aspirin 500 mg tablety.

ASPIRIN C šumivé tablety 20 kusů

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.

ASPIRIN C šumivé tablety 10 kusů

Na chřipku a nachlazení. Snižuje horečku a tlumí bolest. Rychlý nástup účinku. Vitamin C posiluje imunitu. Čtěte pečlivě příbalovou informaci. Aspirin® je lék k vnitřnímu užití.

ASPIRIN PROTECT 100 mg 50 tablet

Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris), k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

ASPIRIN PROTECT 100 mg 28 tablet

Určený pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris).

ASPIRIN PROTECT 100 mg 98 tablet

Pro léčbu dospělých osob s podezřením na akutní postižení tepen zásobujících srdeční sval (akutní infarkt myokardu, nestabilní angina pectoris), k dlouhodobé léčbě nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

Aspirin C Forte šumivé tablety 10ks

Kyselina acetylsalicylová působí proti bolesti, snižuje horečku a potlačuje záněty. Kyselina askorbová (vitamin C) podporuje obranyschopnost organismu při chřipce a nachlazení.

Aspirin® 500 mg, 20 neobalené tablety

Tlumí bolesti různého charakteru včetně bolestí způsobených záněty. Snižuje horečku.

Aspirin Protect 100 por.tbl.ent.98x100mg

ASPIRIN PROTECT 100 obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách zabraňuje tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek ASPIRIN PROTECT 100 je určen pro dospělé. Jak se přípravek ASPIRIN PROTECT 100 užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 tabletu. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg v jedné enterosolventní tabletě. Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, m...

Aspirin Protect 100 por.tbl.ent.50x100mg

ASPIRIN PROTECT 100 obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách zabraňuje tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek ASPIRIN PROTECT 100 je určen pro dospělé. Jak se přípravek ASPIRIN PROTECT 100 užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 tabletu. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg v jedné enterosolventní tabletě. Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, m...

Aspirin Protect 100 por.tbl.ent.28x100mg

ASPIRIN PROTECT 100 obsahuje kyselinu acetylsalicylovou, která v nižších dávkách zabraňuje tvorbě krevních sraženin a chrání před ucpáním tepen. Přípravek ASPIRIN PROTECT 100 je určen pro dospělé. Jak se přípravek ASPIRIN PROTECT 100 užívá: Dospělí užívají 1x denně 1 tabletu. Složení: Léčivou látkou je acidum acetylsalicylicum 100 mg v jedné enterosolventní tabletě. Pomocnými látkami jsou celulosový prášek, kukuřičný škrob, methakrylátový kopolymer TYP C, natrium-lauryl-sulfát, polysorbát 80, m...

Aspirin C por.tbl.eff. (20 šumivých tablet)

Aspirin C pomáhá při nachlazení a projevech chřipky snížením teploty a úlevou od bolesti. Kromě 400 mg kyseliny acetylsalicylové obsahují tablety Aspirin C i 240 mg kyseliny askorbové (vitamin C). Ve vodě rozpustný vitamin C - kyselina askorbová - je součást ochranného systému organismu proti kyslíkovým radikálům a jiným oxidantům endogenního i exogenního původu, které rovněž hrají důležitou roli u zánětlivých procesů.

Aspirin Protect 100 perorální tablety Enterosolventní měkká 28 x 100 mg

Aspirin® Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště. Pouze po předchozí konzultaci s lékařem v primární prevenci u osob doposud zdravých. Čtěte podrobně příbalový leták.

Aspirin Protect 100 perorální tablety Enterosolventní měkká 98 x 100 mg

Aspirin® Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště. Pouze po předchozí konzultaci s lékařem v primární prevenci u osob doposud zdravých. Čtěte podrobně příbalový leták.

Aspirin Protect 100 perorální tablety Enterosolventní měkká 50 x 100 mg

Aspirin® Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště. Pouze po předchozí konzultaci s lékařem v primární prevenci u osob doposud zdravých. Čtěte podrobně příbalový leták.

BAYER BITTERFELD GMBH, GREPPIN | Aspirin tbl. 20x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

BAYER BITTERFELD GMBH, GREPPIN | Aspirin tbl.100x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

Bayer Pharma AG, Berlín | Aspirin Protect 100 tbl.98

Aspirin Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

BAYER BITTERFELD GMBH, GREPPIN | Aspirin C šumivé tbl.10

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů.

BAYER BITTERFELD GMBH, GREPPIN | Aspirin C šumivé tbl.20

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky. Pouze na doporučení lékaře užívají přípravek dospělí při bolesti spojené se zánětem kloubů.

Bayer Schering Pharma AG, Berlín | Aspirin Protect 100 tbl.50

Aspirin Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

Bayer Schering Pharma AG, Berlín | Aspirin protect 100 tbl.28

Aspirin Protect 100 je určen k dlouhodobému podávání pro snížení rizika vzniku infarktu myokardu a cévní mozkové příhody u nemocných s prokázaným onemocněním tepenného řečiště.

Vollmerová Helga: Aspirin - Lék století dělá kariéru

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety.

Aspirin - Vollmerová, Helga

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea, tedy hojivý prostředek

Aspirin - Helga Vollmerová

Autor : Helga Vollmerová, Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea, tedy hojivý prostředek na všechny neduhy. Spisovatel Franz Kafka bral aspirin proti znechucení životem a španělský filozof Ortega y Gasset v něm viděl univerzální lék dvacátého století. Druh sortimentu : Kniha, Aspirin, Jazyk : Čeština, Počet ...

Aspirin. Lék století dělá kariéru - Helga Vollmer

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea.

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.20x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.8x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety por.tbl.obd.40x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

BAYER BITTERFELD GMBH, BITTERFELD-WOLFEN | Aspirin 500mg obalené tablety tbl.obd.80x500mg

Přípravek se užívá při bolestech hlavy, zubů, bolestech v krku spojených s nachlazením, menstruačních bolestech, bolestech svalů, kloubů, zad. Při zánětlivých onemocněních horních cest dýchacích nebo chřipce k úlevě od bolesti a horečky.

Aspirin - Lék století dělá kariéru - Vollmerová Helga

Roku 1899 si dal Bayer patentovat značku Aspirin a do prodeje se dostaly první tablety. O století později je aspirin nejužívanějším lékem na světě a má snad ze všech, co jich kdy existovalo, nejblíž k mýtu, jemuž se říká panacea, tedy hojivý prostředek na všechny neduhy. Spisovatel Franz Kafka bral aspirin proti znechucení životem a španělský filozof Ortega y Gasset v něm viděl univerzální lék dvacátého století.



Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: