Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Batohy ferrino

Nalezeno:    10 produktů

Ferrino X-Track Bottle Holder

Praktický držák na lahev Ferrino X-Track Bottle Holder je vyvinut na všechny batohy Ferrino, ale především pro řadu X-Track. Tak budete mít svoji láhev vždy okamžitě po ruce.

Ferrino Cover 1 zelená

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 1 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 25–50 l.

Ferrino Cover 1 žlutá

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 1 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 25–50 l.

Ferrino Cover Regular žlutá

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover Regular si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 50–90 l.

Ferrino Cover 0 zelená

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 0 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 15 – 30 l.

Ferrino Cover 2 žlutá

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover 2 si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Vhodná pro batohy o velikosti 45–90 l.

Ferrino Cover Reflex 0

S pláštěnkou na batoh Ferrino Cover Regular si můžete být jistí, že vaše oblečení v batohu zůstane v suchu. Navíc budete vždy skvěle vidět. Vhodná pro batohy o velikosti 15–30 l.

FERRINO kapsa na láhev X-TRACK BOTTLE HOLDER

Praktický obal na láhev s reflexními logy, umožňující snadné uchycení na batoh nebo držení v ruce. Odnímatelný kompresní popruh je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy X- TRACK.

Obal na láhev Ferrino X-TRACK BOTTLE HOLDER - černá

Praktický obal na láhev s reflexními logy, umožňující snadné uchycení na batoh nebo držení v ruce. Odnímatelný kompresní popruh je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy X- TRACK. Vlastnosti: Hmotnost: 48 g Rozměry: 7x14,5 cm

Ferrino Radical 80+10 red/white ultralehký expediční batoh bílý

Ultralehký expediční batoh, který se hrdě řadí mezi nejlehčí batohy ve své kategorii vůbec s jeho pouhými 930 gramy. Tento batoh je vhodný pro trekking na dlouhé vzdálenosti nebo náročné lezecké aktivity. Zádový systém A.C.T. (Air Convector Tech) nabízí maximální komfort po celou dobu nošení. Zádový systém, ramenní popruhy a bederní pás je vyroben ze síťoviny, která zaručuje perfektní cirkulaci vzduchu. Tento model ocení především nároční uživatelé, kteří šetří každý gram. Made in Italy. Nosný...