Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Batohy ferrino

Nalezeno:    85 produktů

Ferrino X-Track Bottle Holder Black odnímatelný obal na láhev pro batohy černý

Praktický obal na láhev s reflexními logy, umožňující snadné uchycení na batoh nebo držení v ruce. Odnímatelný kompresní popruh je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy X- TRACK.

Ferrino X-Track Case Black přídavná kapsa na batohy černá

Přídavná kapsa na osobní věci s reflexními logy, elastický vnitřek je zárukou maximální stability během sportovních aktivit. Vyvinuto pro všechny typy batohů Ferrino, ale zejména pro batohy řady X- TRACK.

Ferrino SECURITY BELT Červená

Ferrino SECURITY BELT nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní pásek Ferrino SECURITY BELT s kapsou pro uložení peněz nebo dokladů.

Ferrino CARRIER COVER

Ferrino CARRIER COVER nakupujte v sekci Dámské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktická ochrana Ferrino CARRIER COVER proti dešti / větru vhodná nejen pro model Wombat, ale i Caribou a další modely s pevnou konstrukcí.

Ferrino TRANSALP 55 LADY

Ferrino TRANSALP 55 LADY nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh TRANSALP 55 LADY NEW Ferrino je pevný batoh uzpůsobený anatomii ženského těla s mnoha kapsami a čelním vstupem do hlavní komory batohu.

Ferrino COVER 0 Zelená

Ferrino COVER 0 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 0 15/30lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 0 Žlutá

Ferrino COVER 0 Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 0 15/30lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 1 Zelená

Ferrino COVER 1 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 1 25/50lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 1 Žlutá

Ferrino COVER 1 Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 1 25/50lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 2 Zelená

Ferrino COVER 2 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 2 45/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino COVER 2 Žlutá

Ferrino COVER 2 Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER 2 45/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino AQUASTOP L

Ferrino AQUASTOP L nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal Ferrino AQUASTOP L je vodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino POUCH LARGE

Ferrino POUCH LARGE nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE L je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Ferrino POUCH MEDIUM

Ferrino POUCH MEDIUM nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE M je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Ferrino POUCH SMALL

Ferrino POUCH SMALL nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino BUSTA IMPERMEABILE S je vodotěsné pouzdro na doklady, mapy. Pouzdro je vybavené poutkem pro snadné nošení.

Kapsa Ferrino DRAKE 72116

Kapsa Ferrino DRAKE 72116 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro Ferrino DRAKE je bezpečnostní kapsa v tělové barvě s 2 odděleními na zip. Ideální jako skrytý obal na peníze, cestovní doklady a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant.

Ferrino SHELL MAP Černá

Ferrino SHELL MAP nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal na mapu Ferrino SHELL MAP je i s kapsou na dokumenty a řadou přihrádek. Obsahuje průhlednou kapsu s uzavíráním a velcro kroužek na klíče. Má vnitřní látkové kapsy a kapsy ze síťoviny a také odnímatelný ramenní popruh.

Ferrino Maxtrix I.

Ferrino Maxtrix I. nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní kapsa Ferrino Matrix je na krk. Diskrétní provedení, hlavní kapsa na suchý zip, přední na klasický zip. Zadní část z příjemného materiálu Anti-Perspiration T. N. T. Úprava s RFID Bloker technologií.

Ferrino AQUASTOP M

Ferrino AQUASTOP M nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal Ferrino AQUASTOP M jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino AQUASTOP S

Ferrino AQUASTOP S nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Obal Ferrino AQUASTOP S jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino AQUASTOP XL

Ferrino AQUASTOP XL nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsný obal Ferrino AQUASTOP XL jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino AQUASTOP XS

Ferrino AQUASTOP XS nakupujte v sekci Vodní vaky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsný obal Ferrino AQUASTOP XS jodotěsný obal (loďák), ideální na vodní sporty ze zpevněného nylonu AQUASTOP s PVC zátěrem a zavařeným švem. Rotační uzavírání s přezkou zaučující maximální vodotěsnost.

Ferrino SHIELD

Ferrino SHIELD nakupujte v sekci Příruční tašky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní podpaždní „tělové“ pouzdro na dokumenty Ferrino SHIELD. Specifikace: - Dva regulovatelné úchyty pro lepší zajištění - Zadní část z super prodyšného materiálu T.N.T. - Vhodné pro uschování peněz, dokladů, a kreditních karet - Dvě oddělení na zip...

Ferrino BABY CARRIER SUN COVER Black

Ferrino BABY CARRIER SUN COVER nakupujte v sekci Dětské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ochrana proti slunci Ferrino BABY CARRIER SUN COVER je vhodná pro modely Caribou a Wombat z Polyesteru 200D s vklady ze síťoviny. Dodáváno v praktickém obalu.

Ferrino X-EASY Červená

Ferrino X-EASY nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-EASY je malá ledvinka s anatomickým tvarováním a držákem pro jednu lahev. Vhodná pro cyklistiku i běh.

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Zelená

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER REGULAR 50/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Žlutá

Ferrino Cover Regular pláštěnka na batoh 50/90l Žlutá nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pláštěnka na batoh Ferrino COVER REGULAR 50/90lt je univerzální nylonová pláštěnka na batoh s reflexním páskem.

Kapsa na láhev FERRINO X-Track Bottle Holder

Kapsa na láhev FERRINO X-Track Bottle Holder je praktický doplněk ke všem batohům Ferrino, zejména však k modelům X-Track. Kapsu jednoduše k ramennímu popruhu připnete a svou láhev máte jednoduše na dosah, aniž byste batoh museli sundávat ze zad. Láhev je bezpečně zajištěna pevným poutkem. Maximální pohodlí obstarává velmi nízká hmotnost kapsy. Při cestách za tmy nebo snížené viditelnosti jistě oceníte reflexní prvky. Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case představuje skvělé rozšíření úlo...

Ferrino Anouk sand

Ferrino Anouk sand nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní kapsa Ferrino MATRIX je bezpečnostní kapsa v tělové barvě s uzávěrem na suchý zip a přední kapsou na zip. Ideální jako skrytý obal na peníze, cestovní doklady a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant.

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 Modrá

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 10 X 18 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 Modrá

Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Vodotěsné pouzdro na mobilní telefon Ferrino TPU WATERPROOF BAG 11 X 20 z termoplastického polyuretanu a se systémem zavírání ABS. Průhledné přední okénko, přes které je možné ovládat telefon.

Ferrino Aere

Ferrino Aere nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Bezpečnostní kapsa Ferino Aere je bezpečnostní kapsa v tělové barvě s jedním oddělením na zip. Ideální jako skrytý bezpečnostní obal na peníze, cestovní doklady a kreditní karty. Zadní část je vyrobena ze speciálního materiálu T.N.T. - anti - perspirant. Specifikace: bavlna 100% bavlna s RIPSTOPovou úpra...

Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case

Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case je praktický doplněk ke všem batohům Ferrino, zejména však k modelům X-Track. Kapsu jednoduše k ramennímu popruhu připnete a své osobní věci máte jednoduše na dosah, aniž byste batoh museli sundávat ze zad. Obsah je bezpečně zajištěn pevným zipem. Maximální pohodlí obstarává velmi nízká hmotnost kapsy. Při cestách za tmy nebo snížené viditelnosti jistě oceníte reflexní prvky. Kapsa na ramenní popruh FERRINO X-Track Case představuje skvělé rozšíření ú...

Ferrino X-SPEEDY Červená

Ferrino X-SPEEDY nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-SPEEDY s ergonomickým tvarem a kapsou na láhev určená pro cyklistiku a běh. Specifikace: - častí ledvinky, které jsou v kontaktu s tělem, ze síťoviny - dvě kapsy (jedna ze síťoviny) - kroužek na klíče - reflexní logo - píšťalka...

Ferrino X-HYPER Červená

Ferrino X-HYPER nakupujte v sekci Ledvinky. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ledvinka Ferrino X-HYPER s ergonomickým tvarem a kapsami na dvě lahve. Ideální pro cyklistiku a běh. Specifikace: - dvě kapsy (jedna ze síťoviny) - kroužek na klíče - části, které jsou v kontaktu s tělem, ze síťoviny - reflexní logo a proužky...

Ferrino X-TRACK 20 black Černá

Ferrino X-TRACK 20 black nakupujte v sekci Cyklo batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Trailový batoh Ferrino X-TRACK 20 je pro střední a dlouhé vzdálenosti s délkově přizpůsobitelnými ramenními popruhy. Systém komprese batohu v průběhu nošení. Specifikace: materiál: Nylon Dobby hmotnost: 580 g rozměry: 45 x 30 x 30 cm objem: 20 l ...

Ferrino Spark 13 Černá

Ferrino Spark 13 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Praktický batoh Ferrino Spark 13 je vhodný na širokou škálu outdoorových aktivit. Hlavní prostorná komora pojme potřebné vybavení, do bočních kapes z elastické síťoviny se pohodlně vejde lahev s pitím. Přiléhavý zádový systém z prodyšného pěnového materiálu zaručuje komfort a fixaci. Bederní pás i ramenní popruhy mají otvory, které zabezpečují lepší ventilaci.

Ferrino VERDON 35 Modrá

Ferrino VERDON 35 nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh VERDON 35 Ferrino je turistický batoh se super prodyšným zádovým systémem D.N.S.. Velké boční kapsy a úchyty na teleskopické hole nebo cepín. Termokapsa na uchování potravin nebo nápojů. Pláštěnka. Specifikace: Hmotnost: 1,2 kg Objem: 35 l Nosný systém Záda D.N.S.

Ferrino VERDON 35 Zelená

Ferrino VERDON 35 Zelená nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Turistický batoh VERDON 35 Ferrino je turistický batoh se super prodyšným zádovým systémem D.N.S.. Velké boční kapsy a úchyty na teleskopické hole nebo cepín. Termokapsa na uchování potravin nebo nápojů. Pláštěnka. Specifikace: Hmotnost: 1,2 kg Objem: 35 l Nosný systém Záda D.N.S....

Ferrino Baixa 15l black Černá

Ferrino Baixa 15l black nakupujte v sekci Pánské batohy. Další Batohy značky Ferrino nakupujte výhodně na lypo.cz. Ultralehký batoh Ferrino BAIXA je sbalitelný do integrované ledvinky pro snadný transport ve sbaleném stavu. Nosný systém: - Ergonomické prodyšné ramenní popruhy - Odnímatelný bederní pás Kapsy: - Čelní kapsa - Bezpeč...

Podobné fráze:Podobné fráze na Nejrychlejší.cz:batohy ferrino    •  ferrino batohy    •