Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Batoh do skoly hit 148

Nalezeno:    8 produktů

Studentský batoh TOPGAL HIT 804 I - Violet

Prostorný tříkomorový batoh na všestranné použití – do města, do školy, na kratší výlety, popřípadě i na sport. Tento batoh doporučujeme všem, kteří hledají kvalitní batoh Topgal s trendy designem.

Studentský batoh Topgal - HIT 866 C - Grey

Originální školní batoh pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,22kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.

Studentský batoh Topgal - HIT 865 C - Grey

Školní batoh pro kluky na každodenní nošení do školy zhruba od 2. stupně ZŠ. Batoh o hmotnosti jen 1,22kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a moc pěkný nadčasový design.

Studentský batoh Topgal - HIT 867 D - Blue

Zajímavý modro - černý školní batoh pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,22kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.

Studentský batoh Topgal - HIT 868 D - Blue

Modro - zeleno - černý batoh pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,3kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.

Studentský batoh a penál Topgal HIT 866 C + HIT 878 C

Sada originálního školního batohu a penálu pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,22kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.

Studentský batoh a penál Topgal HIT 867 D + HIT 879 D

Zajímavý modro - černý školní batoh pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ v sadě s penálem stejné barvy. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,22kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.

Studentský batoh a penál Topgal HIT 868 D + HIT 880 D

Modro - zeleno - černý batoh pro kluky zhruba od 5. třídy ZŠ v cenově zvýhodněné sadě s penálem. Batoh s nadčasovým designem o hmotnosti jen 1,3kg má kromě jiného kvalitně zpracovaná záda, dostatek reflexních prvků a dostatek prostoru na všechny nezbytné pomůcky do školy.