Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Barcelona freytag

Nalezeno:    5 produktů

Barcelona - Kolektiv

Barcelona - Kolektiv z kategorie Knihy | Naučná literatura | Cestování | Cestujeme po světě | Evropa | Španělsko od Freytag & Berndt naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!

Plán města: Barcelona (kapesní lamino)

Mapa z této ediční řady má praktický formát, takže se vejde do kapsy. Laminace ochrání mapu proti promočení a zároveň prodlouží životnost. V mapě najdete turistické informace v deseti jazycích, například kam za dobrodružstvím, dále o místních pamětihodnostech, kulturní nabídce, nejlepších místech pro nakupování, noční zábavu nebo pro labužníky.

Plán města: Barcelona 1:10 000

Přehledný plán obsahuje na lícové straně mapu Barcelony v měřítku 1 : 10 000. Nechybí vyznačení turisticky významných informací (památky, kulturní instituce, zdravotnická zařízení, apod.). Na rubové straně naleznete rejstřík ulic.

Průvodce na cesty: Barcelona F&B

Turistický průvodce Barcelonou přehledně a podrobně představuje katalánskou metropoli. Návštěvníky informuje o významných pamětihodnostech „přímořského města“ a seznamuje je s tamním bohatým kulturním životem. Nechybí množství praktických rad a užitečných kontaktů.

WF Barcelona F+B

Autor: freytag & berndt; Detaily Turistický průvodce Barcelonou přehledně a podrobně představuje katalánskou metropoli. Návštěvníky informuje o významných pamětihodnostech přímořského města a seznamuje je s tamním bohatým ...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: