Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Balkonove madlo

Nalezeno:    5 produktů

Reer Zámek na okna a balkónové dveře

Reer Zámek na okna a balkónové dveře umožňuje montáž bez vrtání šroubování nebo lepení. Uzamkne madlo v uzavřené nebo vykloněné pozici.

Reer Zámek na okna a balkónové dveře

Zámek na okna a balkónové dveře Zámek se jednoduše montuje a sundavá bez jakýchkoliv zbytků. Při montáži není potřeba žádné vrtání, šroubování nebo lepení. Uzamkne madlo v uzavřené nebo vykloněné pozici. Vlastnosti: - bez vrtání šroubování nebo lepení - nezanechává žádné zbytky - obsah balení: 1 ks

Nerezový držák truhlíku na zábradlí pro madlo 40mm

Nerezový držák květinového truhlíku na zábradlíUmožňuje usadit květinový truhlík na balkonové zábradlí. Určeno pro kruhové madlo o průměru 40 mm Cena za 1 kus.

Nerezový držák truhlíku na zábradlí pro madlo 42,5mm

Nerezový držák květinového truhlíku na zábradlíUmožňuje usadit květinový truhlík na balkonové zábradlí. Určeno pro kruhové madlo o průměru 42,5 mm Cena za 1 kus.

REER Zámek na okna a dveře

REER Zámek na okna a dveřePopis:Zámek vhodný na okna a balkónové dveře. Zámek se jednoduše montuje asundavá bez jakýchkoliv zbytků. Při montáži není potřeba žádnévrtání, šroubování nebo lepení. Uzamkne madlo v uzavřené nebovykloněné pozici.Vlastnosti:bez vrtání šroubování nebo lepenínezanechává žádné zbytkyobsah balení: 1 ksPodobné fráze na Nejrychlejší.cz: