Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Bachovy esence zimolez 10 ml

Nalezeno:    42 produktů

Les Fleurs de Bach Roll-on energie 10 ml

Roll-on energie, Les Fleurs de Bach, 10 ml

Více informací
od 303 Kč
Koupit nejlevněji

Les Fleurs de Bach Roll-on deprese 10 ml

Roll-on deprese, Les Fleurs de Bach, 10 ml

Více informací
od 303 Kč
Koupit nejlevněji

Zimolez kozí list (Honeysuckle) 10 ml - Bachovy esence

Zimolez kozí list (Honeysuckle) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří silně lpí na svých vzpomínkách z minulosti.

Zimolez kozí list (Honeysuckle) 20 ml - Bachovy esence

Zimolez kozí list (Honeysuckle) 20ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří silně lpí na svých vzpomínkách z minulosti.

Vřes obecný (Heather) 10 ml - Bachovy esence

Vřes obecný (Heather) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří si ze své životní situace nebo nemoci vytvořili právo, že nejsou schopni se zabývat vztahy k jiným lidem.

Sporýš lékařský (Vervain) 10 ml- Bachovy esence

Sporýš lékařský (Vervain) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří mají fixní principy a představy, které jsou podle jejich vnitřního přesvědčení zcela správné a které zřídkakdy mění.

Vinná réva (Vine) 10 ml- Bachovy esence

Vinná réva (Vine) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří chtějí dominovat ostatním.

Borovice lesní (Pine) 10 ml - Bachovy esence

Borovice lesní (Pine) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky pro lidi, kteří mají silné pocity viny a dělají si výčitky.

Buk lesní (Beech) 10 ml - Bachovy esence

Buk lesní (Beech) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pomáhají lidem, kteří neustále kritizují, nemají žádné porozumění k nedostatkům jiných a nechtějí dělat žádné ústupky.

Čekanka obecná (Chicory) 10 ml - Bachovy esence

Čekanka obecná (Chicory) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří ve velké míře ovládají a svými starostmi o jiné egocentricky manipulují.

Dub letní (Oak) 10 ml - Bachovy esence

Dub letní (Oak) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří jsou za normálních okolností silní, stateční a spolehliví, které však vnitřní síla opouští a na její místo nastupuje vyčerpání.

Habr obecný (Hornbeam) 10 ml - Bachovy esence

Habr obecný (Hornbeam) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří se cítí vyčerpaně a jako vymačkaní, ale spíš na duševní než tělesné úrovni.

Hlodaš evropský (Gorse) 10 ml - Bachovy esence

Hlodaš evropský (Gorse) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - se používají při extrémní beznaději a zoufalství,když člověk rezignuje a vzdává boj.

Hořčice polní (Mustard) 10 ml - Bachovy esence

Hořčice polní (Mustard) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pomáhají při depresi a stavech hlubokého smutku, které se objeví znenadání a bez patrného důvodu.

Chmerek roční (Scleranthus) 10 ml - Bachovy esence

Chmerek roční (Scleranthus) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi trpící nerozhodností, především mezi dvěma věcmi.

Jilm (Elm) 10 ml - Bachovy esence

Jilm (Elm) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří se cítí přetížení úkoly a vlastní zodpovědností.

Kejklířka skvrnitá (Mimulus) 10 ml - Bachovy esence

Kejklířka skvrnitá (Mimulus) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pomáhá lidem, kteří trpí konkrétními strachy a fobiemi.

Oliva (Olive) 10 ml - Bachovy esence

Oliva (Olive) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - při duševní i tělesné vyhořelosti.

Rožec (Cerato) 10 ml - Bachovy esence

Rožec (Cerato) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - je vhodný pro lidi, kteří nedůvěřují při rozhodování svému vlastnímu úsudku.

Řepík lékařský (Agrimony) 10 ml - Bachovy esence

Řepík lékařský ( Agrimony) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - podporuje připravenost komunikovat, ochotu a schopnost vyjádřit pocity a silné emoce.

Topol osika (Aspen) 10 ml - Bachovy esence

Topol osika (Aspen) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - podporují důvěru v život; klid; uvolnění, lepší spánek; mírnost, trpělivost; pocit jistoty a bezpečí; překonání strachu.

Vlašský ořech (Walnut) 10 ml- Bachovy esence

Vlašský ořech (Walnut) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky -při špatném přizpůsobování se změnám, přecitlivělosti na určité myšlenky, nálady a vlivy.

Vrba žlutá (Willow) 10 ml- Bachovy esence

Vrba žlutá (Willow) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky - nespokojenost, hněv, sebelítost a zatrpklost.

Zeměžluč lékařská (Centaury) 10 ml - Bachovy esence

Zeměžluč lékařská (Centaury) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - je pro lidi, kteří jen těžko říkají NE. Nechávají se často využívat druhými.

Bachovy květové esence kompletní set 10 ml - Doprava zdarma

Bachovy květové esence 10ml - kompletní sada Nelsons originální Bachovy kapky v papírové krabici obsahuje 38 Bachových esencí 10ml + 2x krizové kapky Rescue remedy 10ml.

RESCUE krizové kapky 10 ml Bachovy esence varianta: S alkoholem

Rescue Bachovy květové esence – jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Krizové kapky Dr. Bach se používají ve všech krizových a stresových situacích. Balení 10ml

RESCUE krizové kapky 10 ml Bachovy esence varianta: BEZ alkoholu

Rescue Bachovy květové esence – jsou nejznámější a nejrozšířenější kombinací květových esencí. Krizové kapky Dr. Bach se používají ve všech krizových a stresových situacích. Balení 10ml

Snědek okoličnatý (Star of Bethlehem) 10 ml - Bachovy esence

Snědek okoličnatý (Star of Bethlehem) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - vhodný při duševním nebo fyzickém traumatu. Bachova esence Snědek okoličnatý je součástí Rescue Remedy.

Voda z léčivých pramenů (Rock Water) 10 ml - Bachovy esence

Voda z léčivých pramenů (Rock Water) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří jsou nepružní, kladou na sebe velké požadavky a potlačují vlastní vitální potřeby.

Kaštan červený (Red Chestnut) 10 ml - Bachovy esence

Kaštan červený (Red Chestnut) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro ty, kteří mají přehnané strachy o blaho jiných, obzvlášť o rodinu a blízké přátele.

Plané jablko (Crab Apple) 10 ml - Bachovy esence

Dr. Bach originální květové kapky Plané jablko (Crab Apple) 10ml - je „čistícím prostředkem“ pro duši a tělo a doporučuje se lidem, kteří cítí vnitřní nebo vnější pocit nečistoty.

Bílá lesní réva (Clematis) 10 ml - Bachovy esence

Bílá lesní réva (Clematis) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky pro lidi, kteří žijí ve svém vlastním světě, nemají zájem o realitu a jen těžko žijí v přítomnosti.

Kaštan bílý (White Chestnut) 10 ml- Bachovy esence

Kaštan bílý (White Chestnut) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří trpí nutkavými a neklidnými myšlenkami.

Kaštan jedlý (Sweet Chestnut) 10 ml - Bachovy esence

Kaštan jedlý (Sweet Chestnut) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří trpí extrémními vnitřními útrapami, beznadějnou zoufalostí.

Kaštan koňský, poupě (Chestnut Bud) 10 ml - Bachovy esence

Kaštan koňský, poupě (Chestnut Bud) 10ml - Dr. Bach originální květové kapky - při potížích s učením, opakování chyb bez poučení se z nich.

Planá šípková růže (Wild Rose) 10 ml- Bachovy esence

Planá šípková růže (Wild Rose) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky - rezignace na nepříjemnou situaci.

Sveřep větevnatý (Wild Oat) 10 ml- Bachovy esence

Sveřep větevnatý (Wild Oat) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky - pro lidi, kteří se dostali ve svém životě na křižovatku a není jim zcela jasné kudy dál.

Žebratka bahenní (Water Violet) 10 ml- Bachovy esence

Žebratka bahenní (Water Violet) 10ml- Dr. Bach originální květové kapky pro lidi, kteří jsou považováni za chytré, klidné a schopné.

Rescue Kids krizové kapky pro děti 10ml - Bachovy esence

Bachovy květové esence - Originální Rescue krizové kapky Dr. Bach pro děti, bez obsahu alkoholu. Vhodné pro různé stresové a zátěžové situace, které děti prožívají ve škole, školce, při návštěvě lékaře apod. Balení 10 ml

Rescue Pets krizové kapky pro zvířata 10ml - Bachovy esence

Rescue Pet - Bachovy květové esence pro zvířata (psy, kočky a další zvířata), bez obsahu alkoholu, přinášejí rychlou a jemnou pomoc. Pozitivní reakce zvířat na Rescue krizové kapky Dr. Bach. Balení 10 ml

Rescue Night kapky na spaní 10ml Bachova terapie

Rescue noční kapky - Bachovy esence na spaní přináší úlevu a odpočinek po dni plném stresu a radost z dobrého a klidného spánku. Kombinují RESCUE krizové esence a White Chestnut (Bílý kaštan). Originál Dr. Bach květové esence. Balení 10 ml

Les Fleurs de Bach esence první pomoci sprej 10 ml

Praktické balení umožňuje mít ho stále u sebe připraven k okamžitému užití. Doplněk stravy na bázi Bachovy květové esence. Esence „První pomoc“ je vhodná pro ty, kteří čelí nebo prodělali šok, bolest, zármutek nebo je přepadly náhlé problémy. Působí okamžitě se zklidňujícím efektem. Esence pomáhají navrátit a pečovat o rovnováhu emočních a fyzických sil, která souvisí s harmonií těla, mysli a duše. Esence. Složení Cognac Bio 40%: 99,6%, rostlinný v...