Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Autosedacky pro psy levne

Nalezeno:    3 produkty

Autosedačka pro psy 45x38x37cm TRIXIE

Autosedačka určená pro malé psy, zajišťuje bezpečí pejska, ale zároveň chrání polstrování před chlupy a nečistotami. Dno i boční stěny autosedačky jsou vypolstrované.

Autosedačka pro psy 45x38x37cm TRIXIE

Autosedačka pro psy 45x38x37cm TRIXIE Autosedačka určená pro malé psy, zajišťuje bezpečné cestování s pejskem a chrání polstrování před chlupy a nečistotami. Dno i boční stěny autosedačky jsou vypolstrované. Lze použít na sedadle spolujezdce i na zadní sedadla. Sedačka nechrání pejska před poraněním v případě dopravní nehody. Pro takový případ je nutné používat bezpečnostní postroj.

Proct Dog Adult Energy 20kg

Levné granule pro psy s masem z býka - 100procent kompletní a vyvážená potrava. V tomto krmivu nejsou používány nekvalitní a plesnivé či jinak znehodnocené suroviny, přepálené tuky atd. Díky použití hovězího masa granule psům chutnají jsou určeny pro dospělé psy všech plemen a věkovýh kategoriíí. Vhodné i pro jedince s vyšší aktivitou. Složení krmiva Proct Dog Energy: Vybrané obilniny (min. 4procent kukuřice, min. 4procent pšenice), maso a masné výrobky (min. 4procent býčí), přípravky rostlinn...