Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Astigmaticke cocky

Nalezeno:    8 produktů

Cooper Vision Avaira Toric 3 čočky

Dvoutýdenní astigmatické kontaktní čočky firmy CooperVision jsou navrženy tak, aby oči zůstali zdravé a dobře zvlhčené.Vše je způsobeno použitím jedinečné technologie AQUAFORM SCIENCE.Tyto kontaktní čočky mají UV-filtr.

Bausch&Lomb Soflens 66 Toric 6 čoček

Měsíční astigmatické kontaktní čočky firmy Bausch & Lomb.Pro tyto kontakntí čočky je typický vysoký obsah vody, který zajišťuje pohodlné nošení.

Alcon Focus Dailies All Day Comfort Toric 30 čoček

Jednodenní astigmatické kontaktní čočky firmy Alcon.Jejich světle modré zabarvení usnadňuje manipulaci s nimi.Mají indikátor strany rub-líc.

Bausch&Lomb PureVision Toric 6 čoček

Měsíční astigmatické kontaktní čočky firmy Bausch & Lomb.Jsou vyrobeny ze silikon-hydrogelového materiálu, který se vyznačuje vysokou propustností kyslíku.Jedinečný Lo-Toggue design zajišťuje stabilitu vůči rotaci na oku.

Johnson&Johnson Acuvue 1-DAY Moist for Astigmatism 30 čoček

Jednodenní astigmatické kontaktní čočky firmy Johnson & Johnson, využívají technologii LACREON, díky níž si čočky udrží optimální vlhkost i na konci dne.Při nošení tohoto typu kontaktních čoček nepotřebujete žádný roztok což je velmi pohodlné na cestách.Ráno si vždy nasadíte nový pár.

Bausch&Lomb Soflens Daily Disposable Toric for Astigmatism 30 čoček

Jsou jednodenní astigmatické kontaktní čočky od společnosti Bausch & Lomb pro každodenní nošení nebo pro zvláštní přležitosti či na sport.Tyto čočky jsou určeny pro osoby s astigmatismem.Nemusíte se potýkat s nutností je každý den čistit, prostě je použijete a další den si nasadíte nový čistý pár.

PureVision 2 for Astigmatism (6 čoček)

Novinka na trhu - kontaktní čočky PureVision 2 for Astigmatism od společnosti Bausch&Lomb jsou měsíční kontaktní čočky určené pro korekci astigmatismu. PureVision 2 for Astigmatism jsou čočkami nového asférického designu HD optics. Díky neobyčejně vysoké propustnosti kyslíku a vysoce kvalitnímu silikon-hydrogelovému materiálu Batafilcon A umožňují nepřetržité nošení po dobu 30 dní a 29 nocí bez vyjmutí z oka. Povrch kontaktních čoček PureVision 2 for Astigmatism je změněn do hloubky revoluční t...

Johnson&Johnson Acuvue Oasys for Astigmatism 6 čoček

Dvoutýdenní astigmatické silikon-hydrogelové kontaktní čočky firmy Johnson&Johnson.Obsahují unikátní technologii Accelerated Stabilisation Design, která napomáhá čočce udržení ve správném postavení k oku během celého dne.Čočky jsou vhodné pro uživatele, kteří se pohybují v zakouřených nebo klimatizovaných prostorech nebo často pracují na PC.