Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Assassins creed figurka

Nalezeno:    16 produktů

Figurka Assassins Creed - Arno Dorian

Plně kloubová akční figurka francouzského asasína Arno Doriana z populární hry Assassins Creed. Figurka je díky své konstrukci dostatečně ohebná a především autenticky zpracovaná. Výška figurky je cca 15 cm.

Figurka Assassins Creed - Aguilar (Michael Fassbender)

Plastová figurka Assassins Creed - Aguilar (Michael Fassbender) - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Figurka se prodává samostatně, lze ji spojit s figurkou Maria (Ariane Labed), takže dostanete jedinečné diorama podle filmu Assassin s Creed. Výška figurky je cca 24 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Figurka Assassins Creed - Maria (Ariane Labed)

Plastová sběratelská figurka Maria (Ariane Labed) - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Figurka se prodává samostatně, lze ji spojit s figurkou Aguilar (Michael Fassbender), takže dostanete jedinečné diorama podle filmu Assassin s Creed. Výška figurky je cca 23 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Figurka Assassins Creed Aguilar

Stylová figurka Aguilar - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 18 cm.

Figurka Assassins Creed Origins Bayek

Stylová figurka Bayeka - postavy z počítačové hry Assassins Creed Origins. Výška figurky je cca 32 cm.

Figurka Assassins Creed - Revolutionar Connor

Plastová sběratelská figurka Revolutionar Connor - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 15 cm.

Figurka Assassins Creed - Union Jacob Frye

Plastová sběratelská figurka Union Jacob Frye - postavy z počítačové hry Assassins Creed. Výška figurky je cca 15 cm.

Figurka Assassins Creed - Aguilar de Nerha

Figurka Aguilar de Nerha - hlavní postavy filmu Assassins Creed. Výška figurky je 35 cm. Součástí balení je také vysoce kvalitní diorama. Oficiálně licencováno.

Figurka Assassins Creed III - Color Tops Connor

Plastová sběratelská figurka Connora - postavy z počítačové hry Assassins Creed III s příslušenstvím. Výška figurky je cca 18 cm. Oficiálně licencovaný produkt.

Figurka Assassins Creed - Eagle Vision Ezio

Figurka Ezia - hlavní postavy počítačové hry Assassins Creed Brotherhood. Výška figurky je cca 18 cm. jedná se o exkluzivní edici SDCC 2012 - Eagle Vision Ezio. Figurka je kloubová, vyrobena z plastu. Součástí balení je také orel se stojánkem.

Figurka Fassbender Aguilar Assassins Creed Movie

Detailně zpracovaná soška z filmové verze legendární herní série Assassin´s Creed s Michalem Fassbenderem v hlavní roli. Soška je cca 24 cm vysoká, je velmi pěkně zpracované podle filmové předlohy s je doplněna o podstavec, který lze spojit se soškou Marie a vytvořit tak diorama.

Figurka Labed Maria Assassins Creed Movie

Detailně zpracovaná soška z filmové verze legendární herní série Assassin´s Creed s Michalem Fassbenderem v hlavní roli. Soška je cca 23 cm vysoká, je velmi pěkně zpracované podle filmové předlohy s je doplněna o podstavec, který lze spojit se soškou Aguilara a vytvořit tak diorama.

Assassins Creed Origins - Aya Figurine (3307216019435)

Figurka pro hru Assassin´s Creed Origins. Obsahuje 27cm postavu Ayi Sběratelská figurka Aya, brilantní žena s bystrou myslí a ostrými zbraněmi jistě potěší fanoušky hry Assassin´s Creed Origins. Figurka zobrazuje egyptskou bojovnici s vlastním bojovým stylem, která je vybavena dvojitým ostřím a podstavcem s egyptskými hieroglyfy. Krásný design, realistický vzhled a vylepšená sada rozpoznatelných textur činí z figurky originální sběratelský...

Figurka Assassins Creed IV - Edward Kenway: Assassin Pirate

Stylová figurka Edwarda Kenwaye - postavy z počítačové hry Assassins Creed IV. Výška figurky je cca 22 cm.

Figurka Assassins Creed III Connor The Last Breath

Stylová figurka Connor The Last Breath - postavy z počítačové hry Assassins Creed III. Rozměry figurky jsou 28 x 23 x 15 cm.

Assassins Creed Origins - Apple of Eden (3307216016137)

Figurka inspirovaná hrou Assassin´s Creed Origins. Průměr 9,5 cm. Vnitřní svítící systém. Představujeme krásný model úlomku Apple of Eden ze hry Assassin´s Creed Origins. To, co ho dělá krásným doplňkem a jedinečným sběratelským kouskem je vnitřní podsvícení. Stiskem tlačítka se jablko rozsvítí do elegantního egyptského stylu. Apple of Eden je důležitým výtvorem navrženým starodávnou civilizací, aby zajistil podřízenost lidstva, kontrolu nad myšlen...Podobné fráze na Nejrychlejší.cz: