Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Anatolian traditional

Nalezeno:    195 produktů

Anatolian Traditional Bell 8"

Činel ze série Traditional Bell s průměrem 8". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Splash 12"

Činel ze série Traditional Splash s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 22"

Činel ze série Traditional China s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 20"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 19"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 19". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 14"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Bell 12"

Činel ze série Traditional Bell s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 16"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 21"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 21". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 22"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 17"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 17". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 15"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 15". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Bell 10"

Činel ze série Traditional Bell s průměrem 10". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 18"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 18". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Ride 20"

Činel ze série Traditional Ride s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Splash 8"

Činel ze série Traditional Splash s průměrem 8". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 14"

Činel ze série Traditional China s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 20"

Činel ze série Traditional China s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 12"

Činel ze série Traditional China s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Splash 6"

Činel ze série Traditional Splash s průměrem 6". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 18"

Činel ze série Traditional China s průměrem 18". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional China 16"

Činel ze série Traditional China s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Splash 10"

Činel ze série Traditional Splash s průměrem 10". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 17"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 17". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock China 18"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 18". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Ride 22"

Činel ze série Traditional Rock Ride s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 14"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 15"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 15". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Heavy Ride 20"

Činel ze série Traditional Heavy Ride s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Ride 21"

Činel ze série Traditional Rock Ride s průměrem 21". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Heavy Ride 22"

Činel ze série Traditional Heavy ride s průměrem 22". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Crash 18"

Činel ze série Traditional Crash s průměrem 18". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 19"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 19". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Ride 20"

Činel ze série Traditional Rock Ride s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 20"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 20". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Heavy Ride 21"

Činel ze série Traditional Heavy Ride s průměrem 21". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Crash 16"

Činel ze série Traditional Rock Crash s průměrem 16". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Regular Hi-Hat 14"

Činel ze série Traditional Regular Hi-Hat s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Regular Hi-Hat 13"

Činel ze série Traditional Regular Hi-Hat s průměrem 12". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.

Anatolian Traditional Rock Hi-Hat 14"

Činel ze série Traditional Rock Hi-Hat s průměrem 14". Tradiční turecké činely s univerzálním plným zvukem. Vyrobeno ze slitiny B20Plus, v povrchové úpravě Regular.