Kde jsem:  Katalog  >  Vyhledávání

Akusticke kytary

Nalezeno:    910 produktů

Kombo akustické Roland AC 33

Akustické kytarové kombo Roland AC 33. Výkon 2x 15W, 2 kanály - kytarový a mikrofonní s fantomovým napájením. Extrémně snadno přenosné, univerzální kombo pro akustické kytary. Provedení černé.

Kombo akustické AER Alpha 40

AER Alpha 40 je malý a velmi praktický aparát (hmotnost pouhých 6kg), který nepřipravené ohromí svým výkonem (40W) a dynamickým, barevným zvukem. Je určený pro hráče na akustické a jazzové kytary, nicméně je ideální pro jakékoli akustické nástroje (housle, cello, oud) a hodí se i pro zpěv.

Kombo akustické Ibanez T 80N 80W

Akustické kytarové kombo T 80N značky Ibanez je zástupcem série Troubadour - tato komba jsou konstrukcí i funkcemi přímo určena pro ozvučení akustické kytary. Kromě skvělého zvuku byl při jejich navržení kladen důraz na možnost snadného přenášení.

Kombo akustické Fishman Loudbox Mini

Loudbox Mini je lehké a skvěle přenosné kombo určené pro elektroakustické kytary. Poskytne vám veškeré zvukové kvality, které ze značky Fishman udělaly vysoký standard na poli elektroakustického zvuku.

Kombo akustické Fender Acoustasonic 150 Combo

Akustické kombo Acoustasonic 150 Combo Fender. Tato verze obsahuje 150 Wattový koncový zesilovač a je osazen jedním 8 palcovým reproduktorem, nechybí ani horna. Nabízí dva kanály, z nichž první slouží jako nástrojový a druhý jako nástrojový či mikrofonní. První kanál nabízí 6,3 mm Jack vstup a kromě ovladače Volume a 3pámového ekvalizéru obsahuje ovladače Voicing, String Dynamics, FX Select a FX Level. První z nich upravuje ekvalizaci dle typu nastaveného nástroje, druhý slouží ke kontrole nežá...

Dunlop 83 CN

příslušenství, kytarové: Trigger pro akustické kytary se zaobleným hmatníkem Nickel

Dunlop 83 CB

příslušenství kytarové: Trigger pro akustické kytary so zaobleným hmatníkem Black

Epiphone Case Hardshell PR-5

Tvrdé pouzdro pro elektro-akustické kytary EP-5.

Dunlop 84 FN

příslušenství kytarové: Trigger pre akustické kytary s plochým hmatníkem Nickel

Dunlop 84 FG

příslušenství, kytarové: Trigger pro akustické kytary s plochým hmatníkem Gold

Gotoh EP-110

Konektor jack 6,3 mm samice stereo, dlouhý, pro zabudování do akustické kytary - nickel

Planet Waves PWPS 11

příslušenství, kytarové: Plastové kolíčky pro kobylku akustické kytary. Imitace slonoviny. 7 ks.

Gotoh DM-30G

Konektor jack 6,3mm samice stereo, dlouhý, pro zabudování do akustické kytary - gold

Korg Rimpitch

Ladička Ladička pro akustické kytary k umístnění přímo do otvoru ve vrchní desce kytary.

Korg Rimpitch-C

Ladička Chromatická ladička pro akustické kytary k umístnění přímo do otvoru ve vrchní desce kytary.

Boss AC-3 Acoustic Simulator

efekt, kytarový: Acoustic Simulator - Nejpokročilejší modelování akustické kytary od značky BOSS v malém pedálu. Čtyři režimy simulace, reverb optimalizovaný pro simulaci akustické kytary, jemné dolaďování rezonance těla virtuálního nástroje.

Pouzdro na westernovou kytaru Martin 375

Pevné polstrované pouzdro Martin z 3 vrstvé překližky. Pouzdro je určené pro šestistrunné akustické kytary řady "GP" Grand Performing.

Ernie Ball 2012 Earthwood 12 string Medium

Kovové struny pro akustické kytary. Tvrdost: 011/011/015/015/024w/010/030/014/042/022w/052/028

Bigsby B3 Vibrato Aluminum for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Gold Plated for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Aluminum left for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Gold left for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Aluminum for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Gold for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Aluminum left for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Gold left for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Aluminum for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Gold for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Gold left for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Gold-Gold for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s celozlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Aluminum left for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Alum w-Bridge for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Gold left w-Bridge for thin Ac.-El. Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Aluminum left w-Bridge for thin Ac.-El. Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro levoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B3 Vibrato Gold w-Bridge for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Alum. w-Bridge for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro pravoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Gold w-Bridge for large Acoustic-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro pravoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Gold left w-Bridge for large Ac.-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro levoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben se zlatou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B7 Vibrato Alum. w-Bridge for thin Acoustic-Electric Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro pravoruké nízkolubové elektro-akustické kytary. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.

Bigsby B6 Vibrato Alum. left w-Bridge for large Ac.-Archtop Guitars

Kompletní tremolo systém s kobylkou určený pro levoruké akustické kytary s klenutou vrchní deskou. Vyroben s hliníkovou úpravou. Šrouby jsou součástí balení.